איזה ליגה היא הטובה בעולם?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י milanezi22, ‏10/2/05.

1. Yeste Member

סגנית אלופת אטליה לא ניצחה ב-6 משחקים וגמרה בבית עם -0 נקודות. דפור עשתה בושות,אבל לפחות היא סיימה השנה עם שתי נקודות,בניגוד ל"אמפריה הרומאית" שלך.

2. shmulikwe Member

לפניכם מיובה לא הייתה קבומצה איטלקית בחצי. הדיון הוא לא בנושא ההיסטוריה של הליגות, הוא בנושא איזה ליגה יותר טובה ולא צריך ללכת 12 שנים אחורה בשביל לבדוק את זה.

3. cazzo Il Capocuoco

טוב שיש מקום בשביל הודעות סרק,גם בשביל להוציא את העצבים עליכם ועל המקלדת... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx
    ויקיר,מה יש לך מ"שטותניק"?...גם לך יש הרבה עצבים לפרוק פה בפורום שלנו...חחחחח...

4. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתבסס כאן על נתונים, הבעיה רק שהם לא נכונים. ציינת שבארסה מאבדת נקודות מול כל קבוצה שהיא, לעומתה יובנטוס לא מאבדת נקודות, והעובדות.

בארסה 3 הפסדים ו 3 תוצאות תיקו. כאשר לעומתה יובטוס 3 הפסדים ו 5 תוצאות תיקו. זאת אומרת שאתה יצאת פארש.

5. Yeste Member

שני ההפסדים האחרונים של יובה באו פעמיים ברציפות,זה אומר שמשהו לא הולך בקבוצה הזאת בזמן האחרון.
    וחוצמזה,מי אמר שברצלונה לא קבוצה יותר טובה מיובנטוס. לרייקרד יש הרבה יותר אפשרויות ואיכות בקישור ובהתקפה מאשר אלו של קאפלו.

6. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

תן דוגמאות!

7. Javier Zanetti Member

איך בדיוק הליגה הספרדית יותר תחרותית ? לא רק שהקבוצות האיטלקיות יותר חזקות השנה(להזכירכם 3 מתוך 4 עלו בקלות לשמינית הגמר ,מהספרדיות עלו רק 2 ואחד מהן בקושי והאלופה הנוכחית קיבלה חמישייה בספרד) אלא גם שיובה ומילאן שומטות נקודות חופשי בליגה , יובה עם שני הפסדים ברציפות ולפני שבועיים יכלתי להגיד אותו דבר גם על מילאן.

8. Yeste Member

מטייאס לקי הוא דוגמא מצויינת לבלם שנכשל באתלטיקו מדריד ונרכש השנה ע"י לאציו.
    אוסקר לופס הצעיר מברצלונה,לא מצא מקום בקבוצה רצינית בליגה הספרדית ועבר ללאציו. ויש עוד הרבה דוגמאות. הזרים באטליה,ש-80 אחוז מהם מגיעים מדרום אמריקה,וזה טוב ויפה ,הרבה פחות מעורכים לעומת הזרים שנמצאים באנדלוסיות ,סרגוסה או ויריאל למשל. שבאופן קבוע משחקים בנבחרות שלהם(ברזיל ,ארגנטינה ,אורווגאי ושאר הנבחרות שם.) זאת עובדה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/2/05
  9. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מזה. הרבה יותר מזה. בשמונה אליפיות אירופה האחרונות עד גיל 21, איטליה זכתה ב-6!!! רק
    צ'כיה וספרד הצליחו לזכות פעם אחת במהלך שנים אלו.

10. Yeste Member

בולשיט. הנבחרות הצעירות של ספרד(חוץ מה U-21) הרבה יותר מצליחות מהנבחרות של אטליה.

11. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

חחחחחחח אתה כזה מצחיק. "ועוד הרבה דוגמאות".

אז נתת את הדוגמא של לאציו קבוצה שהתפרקה כלכלית והייתה חייבת לרכוש שחקנים כדי למלא את הסגל שלה. אגה לקי שהיה שחקן הרכב באתלטיקו בשנה שעברה לא רואה דשא בלאציו וכך גם מצבו של אוסקר לופז. שבכל פעם שעלה למגרש באיטליה נראה כמו בדיחה אחת גדולה. וזהו שניהם נכשלים יותר באיטליה מאשר ניכשלו בספרד. ודגומאות נוספות.... עין.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר מזה. אוסקר לופז עד כדי נכשל שגם בסגל הדל של לאציו, כאשר זאורי פצוע וסריץ' לא משחק טוב, מעדיפים בלאציו לשחק עם אמנואלה פיליפיני שלעולם לא שיחק בעמדה, כמגן שמאלי על פניו של לופז. מרכז ההגנה של לאציו כל כך דל, אבל עדיין כאשר אחד משחקני ההרכב פצוע, מעדיפים בלאציו לשחק עם ג'יאניקדה כבלם (לראשונה בחייו) במקום להשתמש בלקי שלהזכירך היה שחקן הרכב באתלטיקו מדריד בעונה שעברה.

דיברת על כך שזרים מדרום אמריקה שבאים לספרד יותר איכותייים מאלה שבאים לאיטליה. זה ממש לא נכון. פשוט בליגה הספרדית קל להם יותר להצליח. ואני לא אהיה כמוך ואחפש דוגאות קיצוניות, אני אתן את הדוגמא שאתם ("הספרדים") נתתם. פראה, הבלם הקולמביאני של אתלטיקו, אני רואה את הליגה הספרדית, באמת בלם טוב. אבל מי זוכר אותו מבוקה. עוד שחקן כישרוני שהלך לאירופה. לעומתו בורדיסו נחשב לכוכב הגדול של הקבוצה, דיברו עליו כמגן הטוב בדורו וכו' ואיפה הוא עכשיו... מעדיפים על פניו בלם בן 35 שלפני שנה צחקתם עליו כאשר ירק על מוטו בליגת האלופות. אבל אם המקרה היה הפוך ופראה היה מגיע לאיטליה ובורדיסו לספרד. האחד היה נכשל והשני מצליח. הייתם אומרים איזה שחקנים מגיעים לספרד, כמו בורדיסו התותח, אבל מי מגיעה לאיטליה, פראה, שחקן אלק.

לילה טוב. חייב ללכת.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

דבר אחרון באמת לפני שאני עף. הבאתם פה דוגמאות מגביע אופ"א ובכך בחרתם להתעלם מנתונים שננתי לכם לפני כמה זמן בטופיק של המפעל עצמו. אף קבוצה איטלקית לא לקחה את הגביע הזה ברצינות ואם יהיה לכם זמן תראו שההרכבים שהקבוצות שיחקו במשחקים בגביע אופ"א הם הרכבים שניים ואפילו יותר גרועים מכך. עובדתית (פירטתי על זה בטופיק, אז חפשו שם). ועוד עובדה עד כמה לאציו למשל לא לקחה את הגביע הזה ברצינות- לקי ולופז שיחקו http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

14. Barcik Member

לא, זאת אומרת שברצלונה נותנת עונה פשוט מדהימה.

וואלה, הייתי מת להפגיש את סביליה מול ספמדוריה, ואתלטיק בילבאו מול קליארי. הנצחון הספרדי היה נותן תשובה מאוד חד משמעית.

15. milanezi22 Member

דבר אחד יש לי להגיד! עם כל הפוזה של הליגה הספרדית,חוץ מריאל מדריד שהוכיחה את עצמה באירופה יותר מכל קבוצה אחרת בעולם, אין לספרד מה להציע בזמן האחרון.
    אומנם ברצלונה במגמת שיפור אבל אנחנו נצטרך אנציקלופדיות להיסטוריה כדי להיזכר מתי היא הביע אליפות אירופה בפעם האחרונה.
    ולנסיה עם כל הכבוד באמת עשו התקדמות מדהימה עם שתי הגעות רצופות לגמר, אבל רק בגלל חוסר ניסיון ומאמן לוזר,הם לא זכו בגביע.
    אין בכלל ספק שהאיטלקיות שלטו באירופה בעשור האחרון.
    ברצלונה 1:2 באיירן מינכן מנצ'סטר יונייטד 1998/99
    אמסטרדם 0:1 יובנטוס ריאל מדריד 1997/98
    מינכן 1:3 יובנטוס דורטמונד 1996/97
    רומא 1:1 (פנ' 2:4) איאקס יובנטוס 1995/96
    וינה 0:1 מילאן איאקס 1994/95
    אתונה 0:4 ברצלונה מילאן 1993/94
    מינכן 0:1 מילאן מארסיי 1992/93
    לונדון 0:1 הא' סמפדוריה ברצלונה 1991/92
    בארי 0:0 (פנ' 3:5) מארסיי כוכב אדום בלגרד 1990/91
    וינה 0:1 בנפיקה ליסבון מילאן 1989/90
    ברצלונה 0:4 סטיאווה בוקרשט מילאן

דיברתם פה על גביע UEFA ,רציתם הוכחות:
    - 0:3 מארסיי פארמה 1998/99
    - 0:3 לאציו אינטר 1997/98
    1:4 1:0 0:1 אינטר שאלקה 04 1996/97
    1:3 0:2 בורדו באיירן מינכן 1995/96
    1:1 0:1 יובנטוס פארמה 1994/95
    0:1 0:1 זלצבורג אינטר 1993/94
    0:3 1:3 בורוסיה דורטמונד יובנטוס 1992/93
    0:0 2:2 טורינו איאקס 1991/92
    1:0 0:2 רומא אינטר 1990/91
    0:0 1:3 פיורנטינה יובנטוס 1989/90
    3:3 1:2 שטוטגרט

שום קבוצה ספרדית לא הגיע לגמרים בעשור האחרון בUEFA!!

**עכשיו כדי להרגיע את הספרדים אני אומר שאתם במגמת שיפור מצויינת משנת 2000 ומעלה, כאשר אני לא מדבר על ריאל מדריד שהיא ליגה אחרת באירופה.
    ותפסיקו להשוות מעצמות כדורגל כמו מילאן ויובנטוס לקבוצות כמו לה קורוניה, וולנסיה, שלא נדבר על אתלתיקו מדריד, וגראנדה בארסה שנמצאת בשפל המדרגה באירופה.
    YESTE אני רואה שאתה מבין כדורגל, אז מה אתה וכל האוהדים של בארסה מזכירים את ה4-0 של לה קורוניה כל הודעה? על מה זה מצביע בדיוק? תענה תשובה של בן אדם שמבין כדורגל.
    (אל תשכח שלה קורוניה הפסידה לפורטו,שהיא לא קבוצה יותר טובה ממנה, ושהיא גם קיבלה 4-1 בסן סירו, וגם באותה שנה היא לא הביע אליפות בספרד.
    אני לא רוצה לחזור לספרים כדי לראות מה המאזן בין הקבוצות, במיוחד המאזן ההשגי, אבל אני ממך מצפה להשוואות יותר רלוונטיות כמו מילאן-ריאל-יובה-באירן מינכן).
    BARCIK אני גם התחלתי בתור אוהד בארסה כאשר עוד חריסטו סטויצ'קוב שיחק,רונאלד קומאן,רומאריו,....אבל במקביל היתה גם מילאן של של ואן באסטן,חוליט וראייקרד...ובמשך הזמן הלב הלך עם הרוסונרי.עדיין יש לי סימפטיה גדולה לבארסה אבל גם אתה צריך לקחת בפרופורציות את השגי הקבוצה כי חוץ מהשנה,כדורגל גדול בקטלוניה לא היה כבר הרבה זמן.