אחרי שאני רואה פה הרבה ויכוחים על זה, אחת ולתמיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏4/1/04.

1. Dja Ettien Member

אוהדים כמו של בית"ר זה נדיר בארץ..

האוהדים של מכבי חיפה הם לדעתי הכי מגעילים כרגע בליגה, הקבוצה שלהם מצליחה בצורה אסטרונומית בליגה, והם בקושי באים 1000 למשחק חוץ, בקושי 5000 למשחק בית !

הפועל חיפה ! שנה שעברה ! בליגה הלאומית ! גם אחרי ההפסד לקריית שמונה ושירדנו למקום 6 או 5 לא זוכר ! משחק הבית שלאחריו באו 4500 אוהדים לתמוך בקבוצה !!!
    ולבוא למשחקי ליגה לאומית, עם קהל כזה, עם שירים כאלה, עם עידוד כזה (כמובן שער 5 שהיה ב-4, עשינו שמה הסטוריה) אתה מרגיש ליגת העל..

ובחיים אני לא ישכח ששרנו כד קטן במשחק העלייה ברמת גן ! החירייה רעדה ! 1000 או 2000 איש שנדחקים ביציע מפורר באצטדיון שהוא יותר קופסאת קרטון, ושרים בשיא הקול, הפועל ! הפועל חיפה אולה !
    נשבע לכם בחיים לא התרגשתי ככה מכדורגל.

2. קופירוק Member

ב-ח-י-י-ם לא
    אני לא יודע מאיפה המצאת את השטויות האלה אבל יניב קטן מאז ומתמיד היה מהשחקנים האהובים על אוהדי חיפה ואף פעם לא קרה דבר כזה כמו שהמצאת עכשיו ... זיון שכל אחד גדול. אני זוכר שבמשחקים לא טובים שלו או אחרי החמצות כל הקהל שר לו ועודד אותו אז אל תגיד יריקות ושומדבר.
    ואם בא לך אתה יכול להמשיך לטפח לעצמך את האגו על ה"קהל" של כפר-סבא.

3. קופירוק Member

2000-4000 למשחק חוץ,תלוי נגד מי, ו- 8000-13500 במשחק בית, תלוי נגד מי. אני לא אומר שזה כל כך טוב אבל זה ממש לא כמו שאתה אמרת.

4. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

קופירוק, רובי קין צודק במה שהוא אמר על הסיפור עם יניב קטן כי זה כן קרה. אני אף פעם לא הגעתי למצב שאני שונא שחקן שלנו, מקלל אותו במגרש (וזה לא נחשב לצעוק אם שחקן מאבד כדור במשחק או אשם בגול, הכוונה מקלל אותו "שיהיה לך סרטן" וברכות דומות) או נוקט נגדו באלימות ולצערי ליציע ג' יש קיצוניות באהבה וגם בשנאה כמו שקטן, יצחק שום ורוני לוי ודאי יודעים.

5. עודד_מכנס_המלך Member

אתם לא חושבים שזה דיון קצת מפגר?
    http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/4robot.Xxx

6. אלי מתחן Member

ואתה לא חושב אותו דבר על התגובה שלך?

ד"א, יובל בלאיש משחק בנתניה? אני זוכר אותו לפני שנתיים בבית"ר אחלה שחקן

7. עודד_מכנס_המלך Member

טוב תמשיך לטחון מים עם הנושא הזה

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/04
  8. ג'רמיין דפו Member

על מה אתה מדבר קופירוק...אני לא יודע בן כמה אתה אבל ששומי הגיע הוא סיפר איך קטן חסר בטחון בגלל שהאוהדים גומרים אותו...ומה עם רוני לוי אתם עוד רוצים שילך הביתה? אין לי שום דבר אישי נגד אוהדי חיפה זה חולי שקיים בכל הארץ...אוהדי בני יהודה תקפו את קובי רפואה שהוא החמיץ ושבוע אחרי זה הרימו אותו על הכתפיים...ויש עוד המון דוגמאות.