אחרי שאני רואה פה הרבה ויכוחים על זה, אחת ולתמיד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י אלי מתחן, ‏4/1/04.

1. אלי מתחן Member

להגיד שהקהל של בית"ר זה חרא קהל זה מקובל, אבל למה סתם להגיד דברים לא נכונים.

תן לי שיר אחד של בית"ר שבו מוזכרת המילה נאצים.

2. MaDot Member

חיפה נגד רוזנבורג הביאה 35 אלף
    במשחק שהיה אמור להיות משחק ההכתרה נגד הבועל ת"א שהפסדנו הבאנו לבלומפילד 12 אלף איש
    לחו"ל הבאנו הכי הרבה שקבוצה ישראלית הביאה זה אפילו לא בשאלה

3. MaDot Member

עוד משהו
    לכל קהל יש את האיכות שלו

מכבי חיפה מבחינת פירוטכניקה לא מסתכלת על אף קבוצה בארץ
    בית"ר ירושלים בכמויות מכפילה כל קבוצה
    מכבי ת"א והפועל ת"א יש להם את התפאורה הכי יפה בליגה
    לב"ש נתניה פ"ת והשאר הבררות אני לא יתייחס\

דברים רעים בכל קהל

1. בית"ר - יותר מדי אלימות גזענות הסתה פחות מידי מקוריות בשירים וצבע ביציעים
    2. הפועל - קהל נחמד יותר מדי מתעסק במכבי ופשוט אין להם אוהדים בכמויות של בית"ר מכבי וחיפה
    3. מכבי ת"א - אוהדים של עצמם מחאות והפועל זה מה שמענין אותם ובין היתר להסתלבט על השחקנים שלהם הביאו לקרית אליעזר לא יותר מ400 איש
    4. חיפה - קהל יחסית מפונק נכון מקום ראשון וממוצע צופים בבית אולי 9 אלף אבל זה כמויות שחוץ מבית"ר אף אחד לא מביא

4. TariboWest Member

הקהל של מכבי ת"א הכי מגעיל. כל שני וחמישי מחאה, הם אשכרה נהנים מזה.
    ביתר מבחינת כמות, למרות אני אוהד מכבי חיפה, מביאה הכי הרבה קהל, ולא משנה לאן.

5. TariboWest Member

מה אתה מדבר? אתה יודע איזה רוח מלחמה זה מכניס לשחקנים? זה הדבר שנותן הכי הרבה אווירה ויחד עם עידוד עובר לשחקנים צמרמורת בכל הגוף.

6. ReL Member

בלי ספק הקהל של ביתר הוא הקהל הכי טוב בארץ מסיבה אחת פשוטה ביתר 6 שנים וזו השנה ה7 שהם לא זוכים באליפות ההישג היחיד שלהם הוא להגיע לגמר הגביע ולהפסיד וגם זה היה לפני 3 שנים , ועדייןןןן ביתר מביאה את הכמות הגדולה ביותר ומכפילה את הקהל של מכבי חיפה שאמור להיות הקהל עם הכמות הכי גדולה בארץ בגלל ההצלחות של הקבוצה .
    לביתר אבל חסר תפאורה , יש להם עוצמה , יש להם כמות , תפאורה אין.
    למי שירד פה על הקהל של נתניה כמות גדולה אין לנו בגלל שאין הצלחות , תפאורה יש ועוד איך יש אני מאמין שאם נתניה תעלה ליגה השנה הכמות תעלה , אבל כאן הקהל של בית רנבדל מכל קבוצות הליגה למרות שביתר מסיימת בשנים האחרונות בצמרת התחתונה של הליגה , עדיין ביתר מביאה את הכמות הגדולה ביותר מבחינת קהל !

7. Maor321 Member

לא יודע אם אתה היית אתמול בבלומפילד, אבל אני הייתי.
    והקהל שלכם צעק בעליית השחקנים של הפועל "נאו נאצים". וחיזבאללה מיותר לציין שאתם שרים.

8. אלי מתחן Member

בבלומפילד לא הייתי, אבל הייתי כמעט בכל המשחקים העונה ותאמין לי שאני יודע איזה שירים שרים, באף אחד מהם אין את המילה נאצים.

9. Maor321 Member

אתה מוזמן לשאול את חברייך שהיו אתמול.
    כשהפועל עלתה צעקו נאו נאצים, אני לא הוזה (עדיין).

10. עד המוות הפועל Member

DadoN ReD כתב:

נכון...

:aaarofl:

200 אוהדים במשחק בית (" כי יש מחאה! " :aaarofl: ) בלי אף תצוגה יפה בזמן האחרון, ועם קהל שלא מעורב בקבוצה בכלל...

:aaarofl:

נכון! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

{--------------------------}

ועכשיו לנושא:
    הקהל הכי טוב בתור קהל זה של בית"ר ואין מה לעשות.
    נכון, רובם (יש כאלה בסדר גמור!) הם גזענים וערסונים קטנים, אבל קהל שמעורב בקבוצה שלו, נותן לה עידוד כמו שצריך,
    והוא בעצם מנהל את הקבוצה זה קהל טוב.
    בתצוגות- אין על מכבי ת"א.

11. אלי מתחן Member

אני מנחש שאתה אוהד הפועל ת"א, אז סתם שאלה.
    בפתיחת המשחק שני הקהלים אמורים לעודד, ובמיוחד הקהל של הפועל ת"א שלפי מה שרשמת מעודד יותר טוב מזה של בית"ר.
    אז איך שמעת את הקהל של בית"ר שר?

12. Daniel_Harush Member

שלי :
    1)בית"ר ירושלים אם כל הכבוד לכל הביקורות נגדם הם הכי הרבה מוכיחים את עצמם ,קהל שיכול למלאות כל אצטדיון בליגה , אין כזה דבר מתחת ל6 אלף אוהדים במשחק בית , קהל שיכול לקחת את הקבוצה שלו שנגיד ונמצאת מתחת לקו האדום ולעשות אותה קבוצת צמרת לכל דבר .
    2)מכבי תל אביב ולא בגלל שאני אוהד אותם , יש להם השפעה רבה על הכדורגל ההישראלי וזה הוכח לא פעם ולא פעמיים , הקהל הכי גדול בארץ ללא ספק , כמה חבל שההנהלה לא מתייחסת כמו שצריך לקהל כמו של מכבי .
    3)מכבי נתניה , ללא ספק האימרה "לעולם לא תצעדי לבד" פשוט מדבר עליהם , קהל תומך אני זוכר גם כשירדו ליגה הקהל שלהם מחא כפיים לקבוצה .
    גם בליגה הלאומית רואים את זה הם מביאים 4 אלף אוהדים למשחק בית דבר שהרבה קבוצות בליגת הראשונה לא היו מצליחים להביא . כ"כ להם והלוואי ויחזרו לליגת העל.
    חוץ מזה אני לא יודע ממש את מי עוד לדרג .
    בטח ובטח לא קהל של הפועל ת"א ששרים על השואה .

13. Daniel_Harush Member

אגב מישהו יכול לעלות תמונות של קהלים בארץ ?
    הרבה זמן לא ראי תי

14. קופירוק Member

ניצן, בקשר למה שכתבת בהתחלה על זה שלקהל של חיפה זה מאוד מאוד לא נכון... עכשיו אני יכול לספור לך 20-30 שירים. לקהל של חיפה יש הרבה מאוד שירים מקוריים.
    הקהל הכי נאמן בארץ הוא ללא ספק הקהל של בית"ר. עם זאת הם גם הקהל המגעיל ביותר. האנשים שיושבים ביציע המזרחי הם פשוט לא בני אדם...חיות. כל החיים שלהם זה בית"ר ירושלים וכל השבוע הם מחכים לשבת כדי שיוכלו לזיין במכות את אוהדי הקבוצה היריבה, לפוצץ את האוטובוס של הקבוצה באבנים ואם זה יום טוב אז גם להרביץ לשחקני הקבוצה היריבה.
    הפועל ת"א היא בלי ספק קהל מאוד איכותי, מתון יחסית ובד"כ עסוק בתכלס לעודד ולא באלימות וקללות. הם יודעים לעודד את הקבוצה טוב מאוד ובעוצמה גם ברגעים הקשים שלה .
    הקהל של מכבי ת"א הוא לדעתי קהל שיודע להביא תצוגות עידוד כל כמה זמן (אייאקס,דרבי,באיירן) אבל במשחקים שנחשבים רגילים, בדרך כלל הם באים בכמויות קטנות ובזמן האחרון (לא משנה המחאה.. יש לכם ל-י-ג-ת א-ל-ו-פ-ו-ת) בכלל הקהל של מכבי ת"א הוא ביזיון.
    הקהל של בני יהודה הוא הקהל של בית"ר וואנבי ואין לי מה להרחיב עליו. וב"ש בכלל לא ברשימת חמשת הקהלים הטובים בארץ.

דדון רד אתה ילדון מציק ומתלהב של א שווה אפילו תגובה כי כל מילה שאתה כותב פה לא מבוססת על כלום והיא שטות גמורה.

15. בית"רי מלידה Member

אני לא מבין למה זה לא עידוד כמו באנגליה: מעודדים רק את הקבוצה שאוהדים, אבל 90 דקות רצוף, וזהו!

מה נותנים כל השירים הגזעניים, הקללות, האלימות?

מה זה קשור לכדורגל?

איך זה עוזר לשחקנים במגרש ,כל הזבל שיש אצלנו ביציעים?