אז מה בפסטיבל סן רמו השנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏7/7/12.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה פנדל של מאייקוסל איזה מטומטם. אם אני אודינזה אני משחרר אותו מהחוזה מחר ותובע פיצויים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

2. cazzo Il Capocuoco

הפעם האחרונה שהיו 2 איטלקיות בשלב הבתים של ליגת האלופות הייתה לפני 14 שנים. אז יובנטוס ואינטר היו האיטלקיות היחידות בליגת האלופות, זאת הייתה העונה המפורסמת שבה מנצ'סטר יונייטד הדיחה את שניהן ברבע הגמר וחצי הגמר.

אני שוב בדעה שצריך לצמצם את מספר הקבוצות בליגה האיטלקית ל-18 ולהתחיל לשחק כבר באמצע אוגוסט. אודינזה משחק שלישי עם הלשון בחוץ במחצית השנייה. אם בראגה לא הייתה משחקת זהיר בהארכה, סביר להניח שזה היה נגמר שם בנצחון של אחת הקבוצות.

אה, ואורי: ויליאנס באמת היה חלש היום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/12
  3. Muurad Member

סה"כ מבחינת הדירוג של איטליה אנחנו יכולים להיות מרוצים, כי אודינזה הזו הייתה מסיימת אחרונה בבית שלה אם הייתה מעפילה לליגת האלופות.

לפחות בליגה האירופית יש לה משחקים שהיא תוכל לנצח ואולי להעפיל לשלב ה-32 האחרונות.. איך שאני רואה את זה דווקא הרווחנו נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏28/8/12
  4. Milanista3 Member

באמת מבחינת נקודות זה עדיף. בליגה האירופאית הסיכויי להשיג נקודות טוב יותר,בטח ששלחנו פורטוגלית שתקבל באלופות בראש. השאלה איך ייקחו באודינה את המפעל.

נערך לאחרונה ב: ‏29/8/12
  5. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

תודה רבה לאופ"א על ההתחשבות הגדולה השנה. מילאם עם מלאגה, זניט ואנדרלכט.

6. Ricky van Wolfswinkel Member

ההגרלה של מילאןה מזכירה לי את הזכייה האחרונה.
    מילאן באה אחרי התפרקות, אף אחד לא סופר אותם, מקבלים בית קל ובסוף זוכים.

7. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

ויובה עם צ'לסי, דונייצק ונורסילנד. סיכוי לא רע לשתי איטלקיות בשלב הנוקאאוט (נחמת עניים לגמרי).

8. Milanista3 Member

אנדרלכט http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בניגוד לשנים קודמות, מילאן זכתה לבית קל, בעיקר עקב העובדה שדורגה בדרג הראשון. זניט לא פראיירים והמשחקים נגדם יהיו הקשים ביותר. כפי שאני רואה את זה, ספאלטי ומילאן יאבקו על ראשות הבית.
    יובה מסוגלת לסיים בראשות הבית שלה גם אם צ'לסי יותר טובה ממנה.

ושום מילה על המשחקים שהיו אתמול?
    אינטר מסיימת ב 2-2 עם ואסלוי. קסטלאצי הורחק במחצית הראשונה, אך שער של גוארין בדקה ה 90 מנע הפסד ביתי.
    לאציו ניצחה 3-1 את הקבוצה הסלובנית מצמד של קוזאק ושער נוסף של סראטה.

10. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

בית A: ליברפול, אודינזה, יאנג בויז, אנז'י מחצ'קלה.
    בית F: איינדהובן, נאפולי, דניפרו, AIK.
    בית H: אינטר, רובין קאזאן, פרטיזן בלגרד, נפצ'י.
    בית J: טוטנהאם, פנאתינייקוס, לאציו, מאריבור.

נאפולי ואינטר צריכות לעלות בלי הרבה בעיות, לאודינזה ולאציו יהיה יותר קשה.

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/12
  11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אינטר ונאפולי צריכות לעלות, לנאפולי פשוט יש אתגר גדול יותר. בנוגע ללאציו, הכל תלוי במוטיבציה שהם יראו ובכל הקשור לאודינזה. אני לא רואה אותם עולים מבית כזה.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד לא ראית אותו מול פיורנטינה... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏31/8/12
  13. Juventini Gaetano Scirea היכל התהילה

אני מרגיש שאני הולך לעשות גיחה קצרה לטורינו כבר השנה - לאציו&צ'לסי (18 ו-20 בנובמבר)! אין כמו לבקר בטורינו במזג האוויר הקריר, לאכול איזו ארוחה טובה במסעדה הקבועה ברחוב סן דומניקו עם איזו בירה טובה (יין במקרה של אישתי), להתחדש בכמה מוצרים חדשים ולראות את הקבוצה שלך על כר הדשא. אחח טורינו טורינו...

ובחזרה להגרלה - אני חושב שבסה''כ קיבלנו בית טוב. צ'לסי קבוצה טובה, כשהשנה הצאר רכש מספר טופ פרוספקטים שללא ספק רק חיזקו את צ'לסי. היתרון היחיד שלהם עלינו זה שהם יארחו אותנו כבר במחזור הראשון, דבר שללא ספק עובד לטובתם. שחטאר קבוצה נהדרת, עם חלק התקפי פנטסטי, ובכלל, קבוצה מאד עיקשת וסביר להניח שיהיה לנו קשה במיוחד במשחק החוץ בדונייצק אך בשורה התחתונה אנחנו צריכים לעבור את הקבוצה האוקראינית. הקבוצה השלישית תיהיה ככל הנראה בשר התותחים של הבית כאשר הקבוצה שתאבד מולה נקודות תכנס לבור רציני.

ככה או ככה, אנחנו צריכים לעלות מהבית הזה. המשחק הראשון יהווה את האינדיקציה מבחינתנו ונראה את הלך הרוחות כבר במחזור המשחקים הראשון.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

קיבלנו הגרלה נהדרת לעבור לשלב הבא, לא רואה סיבה שלא נוציא 10 נקודות מפרטיזן ונפצ'טי ונעלה. אין שום משמעות ללסיים מקום ראשון-שני כפי שנוכחנו לדעת בשנים האחרונות, אלא פשוט לעבור. בקשר להגרלה של מילאן, על הנייר מדובר בהגרלה נוחה מאוד, למרות זאת אני חושב שזניט קבוצה שכיום היא ברמה של מילאן, מאלאגה נכון, ירדה מנכסיה, אבל אין ספק שהעלייה נותנת להם בוסט, והאמת שהם צירפו של סאביולה שתמיד אהבתי אותו. אני ממש לא אפול מהכיסא אם מילאן תודח, לטעמי הסבירות שהיא תודח מבית כזה, רק בגלל הזילזול או ההתנשאות שהם טובים יותר מהשאר, היא גדולה יותר מבית קשה שאתה מגיע בדריכות שיא. יובנטוס לטעמי קיבלה בית קשה. אנשים פה עדיין על האדים של השנה שעברה עם העונה ללא הפסד בליגה, אנשים שוכחים שיובה לא שיחקה בכלל באירופה, ולפגוש את שחטאר דונייצק המצוינת זה לא דבר של מה בכך, במיוחד אחרי הכישלון הקולוסאלי שלהם בליגת האלופות בשנה שעברה, צ'לסי לטעמי קבוצה טובה, יותר משנה שעברה כמובן, אבל הנפילה שלהם זה בעמדת המאמן, עם כל הכבוד לדי מתאו, הזכיה שלו בשנה שעברה היא פיור לאק מה שנקרא, ולטעמי, המשחק אתמול מול אתלטיקו המחיש את כל הפגמים שלו כמאמן, אני לא פוסל אפשרות שיובה תעלה עם שחטאר אבל גם כאן לא אתפלא אם יובה תעשה במכנסיים, כמו מלפני מספר שנים מול צ'לסי באלופות.

בנוגע להגלרה של נאפולי ולאציו, אני חושב שההגרלה היא די קלה, ואני חושב שהן צריכות לעבור בקלות, די דומה לאינטר. עם כל האיבוד נקודות של הכדורגל האיטלקי, והירידה במקומות, אני חושב שהעונה הזאת היא קריטית לשנים הקרובות, וככל שיגיעו כמה שיותר נציגות איטלקיות רחוק, אני מאמין שאנחנו נקטין את הפער בשנים קדימה, אולי לא בשנה-שנתיים הקרובות, אבל במצטבר של ה-5 שנים, אני מאמין שהשנה הזאת יכולה להיות שנת מפנה בעוד כ-3 שנים לערך, שמפה יכול להתחיל המהפך.

15. cazzo Il Capocuoco

תן הזדמנות, תן הזדמנות. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

עומר, אתה חתיכת נאחס עצום, כל פעם אחרי ההגרלה אתה מרביץ אחוזים ותמיד טועה. אם אתה מסתכל על הקבוצות האיטלקיות באירופה, המהפך יחל (מתישהו אם בכלל) כאשר הקבוצות יקבלו פרסים נאים מאופ"א על ההשתתפות ויתחילו להשקיע היטב באצטדיונים ובשחקנים טובים.