אז מה בפסטיבל סן רמו השנה?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Nesta, ‏7/7/12.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראנוקיה שאולי היה פותח בהרכב, הוצא מהסגל בעקבות זימונו לעדויות בפרשיית ההימורים שאופפת את איטליה.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאנטי פשוט לא נגמר. הספרינטים שלו, בגיל הזה, הם משהו יוצא דופן בעולם הספורט. תופעה מדהימה.

מנגד, פלאסיו האיש הכי חלש על המגרש ולא נראה לא מחובר בכלל. גוארין וסניידר לא רעים בקישור, אבל אני חושב שאינטר לוקה בשחקן מרכז שדה שיוצר התקפות ממרכז הקישור. פולי? כנראה שלא, אבל אני סבור שאחד כזה צריך להגיע.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/12
  3. Muurad Member

שרק תשאר לנו עם המוטבציה הזו שיש לך מתחילת העונה ב-2 צידי המגרש ביציבות השנה, פרדי... זה, ואל תפצע כמו חרסינה.

כשהוא משחק כמו שהוא משחק מתחילת קדם העונה, הוא גם שווה כפול ממה ששילמנו עליו.. למרות שכבר ראינו איך כל היכולת הזו פתאום נעלמת בפורטו בעבר אחרי החצי שנה+ האדירה שלו.

נערך לאחרונה ב: ‏2/8/12
  4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

גוארין איש המשחק. מזכיר לי את מאוד את וידאל עם המעורבות המוחלטת בכל חלקי הקישור וחילוצי הכדור הרבים. אם לחפש משהו רע בהופעה היום, זו ההגנה שאני ספרתי שלוש פעמים שעשתה טעויות קריטיות שכמעט עלו בשער - מזל שיש הנדנוביץ'.

אבל מה שטוב במשחקים שמשוחקים בתחילת אוגוסט זה שאפשר ואף רצוי לתקן במרקאטו.

5. cazzo Il Capocuoco

משחק די קליל של אינטר, חשבתי שיהיה קצת קשה לסטרמצ'וני בהתחלה, אולי קצת התרגשות, אולי חוסר ניסיון, אך הלך הכל חלק. ראיתי בחצי עין את ההמשך והיה נחמד לשמוע את ברונו פיצול, השדרן האגדי (עוד לפני עידן סקיי, מדיאסט וכל מיני קארסה וקומפאניוני) בערוץ LA7. כמובן היה נהדר לשמוע את האוהדים של היידוק ספליט ואת הקהל הגדול שמגיע למשחק כזה בשלב כל כך מוקדם של העונה, לפחות 35 אלף צופים בפוליוד הידוע.

6. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא צריך לצפות למשהו אחר מהגנה חדשה לגמרי, וזה עוד אחרי שבמשחקי ההכנה מי שנוסו ביחד במרכז ההגנה היו קיבו וראנוקיה והיום זו הפעם הראשונה שקיבו וסילבסטרה משחקים ביחד.

פרדי גוארין ענק, ודווקא פלאסיו גם נראה טוב אך עדיין צריך להשתלב.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מכיר אותו בעיקר בתור הזקן החמוד שהמפגר ההוא מ-LE IENE עשה ממנו צחוק:

http://www.video.mediaset.it/video/iene/pu...#tc-s1-c1-o1-p3

"ריצולי! ריצולי!"

הקטע עם קאפלו עוד יותר מצחיק... קבאני!

זלאטן ודי-נטאלה הולכים צעד קדימה ומקללים אותו.

8. Interista Member

ביום שישי הגרלת שלב הפלייאוף בצ'מפיונס, היריבות האפשריות של אודינזה הלא מדורגת הן בראגה, דינמו קייב, פנאתנייקוס, קופנהאגן וספרטק מוסקבה.

9. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעוד כחצי שעה אינטר תארח את היידוק ספליט למשחק לפרוטוקול.

Inter: Handanovic; Jonathan, Ranocchia, Samuel, Mbaye; Zanetti, Cambiasso, Guarin; Sneijder; Coutinho, Milito

Inter bench: Belec, Nagatomo, Silvestre, Mudingayi, Benassi, Longo, Livaja

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

בראגה מול אודינזה. הגרלה טובה הרבה יותר מארסנל בשנה שעברה, זה עדיין הולך להיות מאוד קשה אבל זו הולכת להיות התמודדות פתוחה יותר ויש לאודינזה סיכוי.

11. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא שזאת הרגלה קלה, אבל בראגה היא ללא ספק היריבה הנוחה ביותר מבין יתר המועמדות לפגוש את אודינזה. לרעת הביאנקונרי יש לומר שהם נחלשו בצורה ניכרת מעונה שעברה ואני צופה התמודדות שקולה בין שתי הקבוצות.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני עדיין לא מצאתי הסבר לחרפה שהיתה אתמול, באמת הפסד מביש שאני לא מבין איך עוברים עליו לסדר היום באינטר? באמת שההדחה מול הלסינבורג נראית יותר צפויה מזה.

ההגרלה הכי טובה שאודינזה יכלה לקבל, הזדמנות בלתי חוזרת לרשום הופעה שניה בשלב הבתים של ליגת האלופות מול אודינזה.

השאלה היא כמו שכתבת, עם איזה סגל אודינזה בכלל תגיע למשחקים? אני לא בטוח שאודינזה פייבוריטית בכלל, לטעמי זו בראגה.

13. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני לא חושב שיש פה פייבוריטית ברורה, אני חושב שזה יכול ללכת לשני הכיוונים. בכל אופן, יש זמן לאודינזה להתחזק. מי הולך להיות השוער הראשון עכשיו? בלארדי עדיין שם?

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

וואלה? כמה זמן? 10 ימים בדיוק. ובאותן 10 ימים השחקנים ישחקו על עיוור נכון?

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלארדי בצ'זנה היום. ברקיץ' חוזר מהשאלה בסיינה, אך אינני יודע עד כמה הוא ראוי למקום בהרכב. אולי אם יהמרו על רפאל רומו או פבלובסקי?

שנהמר על אינטר נגד אטו?