אורי גלר - עולם המיסטיקה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י shikaka15, ‏20/11/06.

1. shikaka15 Member

אם יש למישהו סרטונים של כל מיני קטעים כאלה של מיסטיקה הוא מוזמן לשים פה בכיף

2. ראול Member

אני שואל את עצמי... במידה והוא באמת אמן מחשבה ועל טבעי... מה לנו ולזה?
    ובמידה והוא סתם דביל שלא עושה כלום, ועובד על כולנו בעיינים, אז מה?

ארתור, אפאטי.

3. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

קשה לי להאמין שקיים כוח על טבעי.אבל התגובה שלי תסתור במקצת את השורה הזאת.
    כן כן,אני גם מאותם האנשים ששמו את הכפית ואת השעון על הטלוויזיה ואכן לנו זה פעל !!אני אישית מאמין שיש לבני אדם יכולת לשלוח מסרים ולקבל מסרים אך לאנשים כאלה אני אישית אקרה בכינוי "מדיום".
    הופתעתי לגלות שאכן קרה מה שקרה.

4. shikaka15 Member

אני חושב שהטבע של אדם זה להאמין בדברים שהם עובדות אם היינו נולדים עם תודעה שכיפוף כפיות זה הגיוני ואפשרי היינו מאמינים בזה אולי כל הדברים האלה הם פשוט אפשריים ובני אדם יכולים לעשות אותם אבל רובם לא יודעים פשוט איך ..
    בכל מקרה זה מעניין ונחמד להאמין שאפשר !

5. Robin Member

אם היית מסתכל על הלינק שהבאתי היית מבין. מאיפה יש לו כסף? מה קרה, אמנים לא מרוויחים כסף? הוא כתב ספרים, עשה הופעות וכו'. חוץ מזה אף פעם לא ראיתי את חשבון הבנק שלו.

6. Waters Member

אתה פשוט לא הגיוני.

אתה טוען שהוא קנה אחוזה במקום יוקרתי באנגליה. הוא מפוצץ בכסף ועכשיו הוא חי רק על הריבית שלו ואת כל זה הוא עשה ממכירת ספרים והופעות מסכנות?

אתה מתחיל להיות יותר מוזר מהמעשים של אורי גלר.

7. Robin Member

וכמובן אתה יודע את כל זה נכון? אוקיי, הודיני בטח גם יכל למצוא נפט וזה איך שהוא הרוויח כסף - לא מההופעות שלו.

He was paid to investigate the kidnapping of Hungarian model Helga Farkas, and although he predicted she would be found alive and in good health, she was murdered by her kidnappers. He was reportedly unable to bend a spoon for Richard Feynman, as mentioned in the physicist's book Surely You're Joking, Mr. Feynman!.

חוץ מזה, אני לא צריך להוכיח איך הוא צבר את הממון שלו (אם הוא כזה גדול בכלל, עדיין לא ממש הוכחת לי את זה, רק יצאת בהערות בומבסטיות) בשביל להוכיח שהוא רמאי. אתה שוב מתעלם מהסרטון.

8. Waters Member

הסרטון הזה הוא בכלל לא ביג דיל. הקשיש הזה שמדבר שם נתן הסברים כל כך מפגרים שצחקתי. מראה למשקפיים. בסדר...

אם אתה לא רוצה להאמין. אל תאמין. אבל אתה לא יכול להתעלם מהעובדה שאורי גלר עשה מיליונים אם לא יותר, לא רק מספרים ומהופעות.

9. shikaka15 Member

החכמה היא להביא הוכחות אם הוא באמת מה שהוא או לא ..
    וכל עוד לא תוכל להביא הוכחות שהוא לא באמת מצא בשביל חברות נפט ועוד'. אז לא תוכל להוכיח שהוא רמאי

10. Robin Member

אתה מדבר הרבה וכל אחד יכול לעשות את זה. הצב חיית מחמד שלי הרוויח מיליונים ממציאת נפט לסיבנפט הרוסית. זה מוכח בדיוק כמו מה שאתה אומר - אולי תתחיל לבסס את מה שאתה אומר במקום להמשיך לזיין את השכל? תוכיח שהצב שלי לא הרוויח מיליונים מלמצוא נפט!

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/06
  11. Waters Member

מה הקטע שלך? קשה לקלוט?

לבנאדם יש אחוזה עצומה ויוקרתית בלונדון. ועכשיו הוא מרים הפקת ענק וגורם לכל המדינה לדבר עליו. גם את התוכנית הוא השיג בכסף. זה לא שערוץ 2 השתעמם ואמר - טוב - בוא נחפש את האורי גלר ההוא משנות השבעים ונעשה מסביבו קונצנזוס...

מאיפה הוא השיג את כל זה? מלמלצר במקדונלד'ס?

היחיד שמזיין את השכל פה זה אתה.

12. SeRgInHo Member

לא שאני לא מאמין לזה, כי לפני 8-9 חודשים בא אלינו לבית ספר אחד כזה והראה לנו דברים ממש מדהימים, ואפילו פתחתי נושא פה באוף טופיק הזה.

אבל השאלה שלי היא למה כאלה אנשים לא מנסים להשתלט על מדינה? על העולם? הרי עם כוחות כאלה יש הם אפשרויות בלתי מוגבלות. או שלמשל למה אורי גלר הזה לא הקים חברה עצמאית למציאת נפט אלא עזר לחברות למצוא אותה?

13. Hristo Member

נקודה היא לא לגבי היותו עשיר או לא,על כך קשה לערער( לצערי אני לא יכול לחדור בעזרת כוח המחשבה לחשבון הבנק שלו) והוא אכן גר באחוזה. אבל האם בעושרו אתה רואה הוכחה לכך שיש לו יכולות על טבעיות? או שבעצם אתה טוען שהוא משכפל כסף בעזרת המחשבה? יש הרבה אנשים שעשו כסף מכלום, בלי כישרון אלא בגלל יחסי ציבור טובים וכדומה( הבלרינה האנגליה ממדריד הוא דוגמא לא רעה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx )

14. Robin Member

אם נראה לך שהוא שילם לערוץ 2 בשביל לעשות את התוכנית הזאת אתה אידיוט. אין ספק שהוא מרוויח ממנה כסף ולא מפסיד. אפשר להיות סלב בלי כישרון ראה: כל בלונדינית חדשה שמתחילה בתור דוגמנית...ואז נהיית זמרת...ואז נהיית שחקנית קולנוע.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/06
  15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי יש הוכחה לכך שיש לו כוחות מסויימים. הוא כזה מכוער, שלא הגיוני שהטבע השאיר אותו בלי כלום.

אידיוט כזה.