אוף טופיק

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ראול, ‏22/10/04.

1. Mario Balotelli1989 Member

מאש זה פתרון יקר וOVERKILL לדירה רגילה שבה רק לחדר אחד לא מגיע WIFI(זה אולי שווה לבית 2 קומות עם חצר).
    שים את הראוטר/נקודת גישה הזו קרוב לממ''ד ואתה מסודר.
    חבל לזרוק 900 שקל על משהו שאפשר לסדר ב100.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  2. Sturridge Member

@Mario Balotelli1989

הם מציעים לי ב- 540, אבל אתה עדיין צודק.
    אני רק חושש מההאטה, וגם כל העניין שצריך לקפוץ בין רשתות מעיק. עד כמה זה משמעותי אצלך?

חבר בבזק ויש לו את זה, וזה יושב אצלו בתוך הממ"ד, שזה גם בונוס אם לא אצטרך לדאוג לנקודה במסדרון (מחסור קשה בשקעים).
    יש סיכוי שזה איכשהו יעבוד גם עם הראוטר אצלי?

3. טל. Member

ב 75 דולר שתפסתי בזמנו ל 2 יחידות מש כולל משלוח ללא מכס - זה לא היה פתרון יקר מבחינתי. אפילו לא 300 שקל.

מה שכן (א'), שוב, חיכיתי חודש שלם עד שקיבלתי את החבילה. וזה היה במבצעי הקריסמס של אליאקספרס בחורף שעבר. כעת לדעתי המחירים גבוהים יותר.
    מה שכן (ב') המותג הזה TENDA נחשב להכי זול מבין שלל מותגי ה MESH - אם כי לפי מה שהבנתי הוא לא נותן פחות מהדגמים "הפשוטים" של TP LINK וכו'.
    רק שאלו האחרונים אפילו שהם הפשוטים ביותר עדיין עולים כפול מה TENDA.

אם אתה לחוץ בזמן ולא רוצה לחכות למשלוח מסין - אז וואלה 540 שקל זה מחיר לא רע. לטעמי. לא הבנתי בדיוק מה האדם השני שדיבר איתך אמר לך? מה המוצר שמוצע אם לא מה שבלינק?

מבחינת מגדילי הטווח: אישית לא ניסיתי. כאמור ראיתי סרטונים ביו טיוב וביקורות באמאזון בנוגע לדילוג בין רשתות והניתוקים הנלווים לכך, וזה פשוט הבריח אותי.

אני בדירת גן של 120 מ"ר + קומה למטה יש לי מרתף 60מ"ר + חצר קדמית כאמור 90 מ"ר.
    2 היחידות של הTENDA מכסות לי היטב את 2 הקומות ואת החצר הקדמית.

4. Mario Balotelli1989 Member

@Sturridge
    איך תשים אותו בממ''ד אם אתה אומר שהאות לא מגיע עד לממ''ד?
    אתה צריך שהאות יגיע אל הריפיטר בשביל שהוא יוכל להגביר את האות.
    אם האות מגיע אבל חלש אז אתה יכול לשים בממ''ד אבל גם את הראוטר/נקודת גישה שכתבתי עליה אתה יכול לשים בממ''ד.
    אתה גם לא חייב לשים את זה קרוב לממ''ד, שים את זה בדירה אבל קרוב יותר לממ''ד מהראוטר הנוכחי שלך.
    יכול להיות שבראוטר שלך כמו בראוטר של הוט שלי האות הוא חלש יותר ולא מגיע לכל החדרים ולעומת זאת הראוטר/ריפיטר של DLINK שחיברתי מגיע לכל הבית אצלי אז יכול להיות שכשתחבר את הראוטר של DLINK הוא יגיע עד הממ''ד גם מאותה נקודה שבה נמצא הראוטר הנוכחי.
    כמה רחוק נמצא הממ''ד מהראוטר הראשי שלך?
    זה בקומה למטה?

לגבי הניתוקים אז אין שום ניתוקים, ברגע שחיברתי את הראוטר של DLINK כנקודת גישה הוא מכסה לי מעולה את כל הבית ואני מקבל מהירויות מצוינות בכל מקום(5 מגה לשנייה הורדה).
    אבל כשנגיד נופל החשמל והראוטר הזה נכבה אז המחשב מתחבר אוטומטית לראוטר השני של הוט.
    זה ממש לא כאב ראש.

נערך לאחרונה ב: ‏2/9/20
  5. Sturridge Member

@טל.
    הוא פשוט אמר שזה מש, נדמה לי של TP Link. זה הכי זול שמצאתי באיביי, זה מה שיש לך?

@Mario Balotelli1989

לא רחוק, מרחק של חדר וחצי. רק שזה כולל שני קירות + קיר ממ"ד.
    אני מהסס ללכת על זה כי בדירה קודמת היה לי מגביר של TPL והוא עשה לי לא מעט בעיות, או במהירות גלישה או שבכלל פתאום לא היה עובד והיה צריך לעשות לו ריסטרט. וזה היה הכי קרוב שאפשר, ממש על הקיר החיצוני של הממ"ד. עכשיו תהיה לי פריסה יותר בעייתית בגלל השקעים.
    אבל אולי זה סתם הדגם מעאפן.

6. Mario Balotelli1989 Member

טוב זה מכשיר שהוא רק מרחיב טווח וגם של חברה אחרת, לי יש ראוטר והוא עובד מעולה, הרבה יותר מהיר וכיסוי טוב יותר מהראוטר של הוט.
    לא מאמין שתהיה לך בעיה איתו.
    בטח אם תשים אותו קרוב יותר לממ''ד מהראוטר הנוכחי שלך.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  7. טל. Member

כן. זה בדיוק מה שיש לי: Tenda Nova MW6

אתה יכול לנסות למצוא דגם אפילו יותר זול של Tenda
    זה דגם שנקרא Tenda Nova MW3
    אבל הוא מתאים רק לחבילות אינטרנט של מהירות עד 100 מגה.

דגם ה mw6 שיש לי - ושהבאת בלינק - קצת יותר יקר ותומך במהירויות של עד 1000 מגה.

לפי מה שקראתי פעם יש אנשים שקנו רק יחידה אחת של mw-6, זו שמתחברת עם כבל רשת למודם-ראוטר.
    וכל שאר היחידות שפוזרו בבית היו הזולות יותר של ה mw3,

ועדיין הם הצליחו לקבל מהירויות של עד 200 מגה ברחבי הבית. משום מה.

אתה יכול לנסות בעצמך ולנבור בגוגל וביוטיוב. יש הרבה חוות דעת על דגמי ה tenda. על המערכת שלהם. יתרונות חסרונות וכו'.

שיהיה בהצלחה.

Sturridge אוהב/ת את זה.
  8. Maccabi_Haifa Member

לכל מי שחובב פאזלים
    עשיתי 2 הזמנות מאתר בריטי שמצאתי לאחרונה. עשיתי 2 הזמנות כדי לא לעבור את רף המכס.
    אני אשתף אתכם באחת מההזמנות
    יש להם דמי משלוח אבל סבירים בהחלט

הזמנתי 6 פאזלים של 1000 חלקים של החברות הטובות ביותר במחירים ממש מצחיקים לעומת מה שמוכרים בארץ.

אחד של חברת falcon
    2 של eurographics
    1 של Educa
    1 של Coblle hill
    1 של Clementoni high quality collection

אם תכנסו לאתר פאזלנד, כל פאזל יחיד מהחברות הללו עולה לא פחות מ140 שקלים, כלומר כל ה6 צריכים לעלות 840 שקל.

כל ששת הפאזלים יצאו בדיוק 55 פאונד פלוס 26 פאונד דמי משלוח. 81 פאונד בסך הכל שזה שווה ל 363 שקלים.

הנה תמונה של ההזמנה

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210127/0ef9474389f5167c98df79f29a9eb9a5.Xxx

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

סיונרה אוהב/ת את זה.
  9. Sweetness Justin Fields

עצה לחיים: רצוי מדי פעם להציץ בתוקף של רישיון הנהיגה.

לא הגיע לי בדואר החידוש או שהדוור זרק לי את זה באחת התיבות של השכנים שהעיף אותו לזבל (מי יודע מה באמת עלה בגורלו של המכתב הזה) קיצר וזה בערך הדבר האחרון שהיה לי בראש. מה רישיון נהיגה עכשיו? רישיון רכב, טסט, ביטוח... זה רוטינה. אבל רישיון נהיגה?? טוב שזה לא פעם ביובל.
    עד שהיום ממש אבל ממש במקרה עשיתי סדר בארנק, ואז בזווית של העין קלטתי שאני חצי שנה נוהג בלי תוקף.

אני לא מבין, זה הרי פעם בעשור החידוש הזה הם לא יכולים לשלוח חודש לפני SMS לתזכורת? או אימייל? למה זה חייב להיות דרך דואר ישראל העתיקים האלה, מה גם שהמכתב הוא גם ככה רק סוג של תזכורת אני לא באמת משתמש בנייר הזה אני משלם דרך האינטרנט או דרך הרשיומט שמנפיק לי את הרישיון באותו הרגע.

10. סיונרה Member

תגיד תודה שזה לא קורה לך יום לפני טיסה לחו"ל כשאתה בא להוציא רישיון בינלאומי

11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ואני חשבתי שהבת של גדעון היא המביכה ביותר על הסט שם.

12. Clock End Stand משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמה שהיא דוחה חיצונית ומעודדת מגפה עולמית מסוכנת בחסות ה PC, היא מסתבר דוחה יותר פנימית.

13. Telkiyski Member

מה רלוונטי שהיא "דוחה חיצונית"?

14. Roma מנהלים

חבל שלא נפלט כדור, מצד שני יגידו שבן גביר אשם והכל תוצאה של הכיבוש הציוני.

15. Telkiyski Member

"חבל שלא נפלט כדור".
    אח"כ תטיפו פה מי מוסרי ומי לא ולמה אתה לא מגנה ולמה ההוא כן מגנה.

טפי עליכם.