אוסטרליה 2015 - ג'וקוביץ' וסרינה וויליאמס האלופים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏18/1/15.

  1. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,826
    לייקים שהתקבלו:
    455
    [​IMG]


    אליפות אוסטרליה הפתוחה, טורניר הגראנד סלאם הראשון לשנת 2015, תצא הלילה לדרך.
    האליפות נערכת מאז 1980 במלבורן פארק שבמלבורן. האליפות תתקיים על משטח קשה מסוג plexicushion בצבע כחול.
    בתחילת דרכה נערכה האליפות על מגרשי דשא במועדון "קויונג".
    האליפות הראשונה נערכה בשנת 1905, ומשנת 1968 היא "נפתחה" לשחקנים מקצוענים.
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר נקרא על שמו של רוד לייבר, מגדולי הטניסאים בהיסטוריה.
    באיצטדיון גג נפתח אשר מאפשר לקיים משחקים גם כאשר יורד גשם. האיצטדיון שהושלם ב-1988 מכיל כ-15,000 מקומות.
    באליפות אוסטרליה הפתוחה (כמו ב-US OPEN), מתקיימים משחקים בשעות הלילה לאור זרקורים.
    סה"כ הפרסים הכולל באוסטרליה - 40,000,000 דולר אוסטרלי (כ-32.91 מיליון דולר אמריקאי בחלוקה שווה בין הגברים והנשים), תוספת של 7 מיליון דולר לשנה שעברה.
    הזוכים יקבלו 3.1 מיליון דולר אוסטרלי כ"א (כ-2.55 מיליון דולר אמריקאי). זהו הפרס הגדול ביותר שחולק בהיסטוריה של הסלאמים.
    בתחרויות הראשיות ליחידים ויחידות משתתפים/ות 128 שחקנים/ות, ובזוגות גברים ונשים משתתפים 64 זוגות.



    [​IMG]
    האיצטדיון המרכזי של הטורניר - "רוד לייבר" במשחק לאור הזרקורים.


    [​IMG]
    האלופים ב-2014: נה לי (סין) ו-סטאן וורינקה (שוויץ).


    לישראל יהיה בטורניר ייצוג של 3 שחקנים ושחקניות (1 מהם ביחידים):


    גברים:


    דודי סלע

    [​IMG]

    בן 29 ותשעה חודשים מת"א (נולד בקריית שמונה)
    דירוג בעולם (יחידים): 106
    ישתתף בטורניר היחידים.


    יוני ארליך

    [​IMG]

    בן 37 ותשעה חודשים מת"א
    דירוג בעולם (זוגות): 85
    ישתתף בטורניר הזוגות יחד עם טרית' קונראד יואי (פיליפינים).


    נשים:


    שחר פאר

    [​IMG]

    בת 27 ושמונה חודשים ממכבים
    דירוג בעולם (זוגות): 70
    תשתתף בטורניר הזוגות יחד עם אניקה בק (גרמניה).



    יריבים/ות לישראלים/ות:


    דודי סלע:

    סיבוב ראשון: יאן-לנארד שטרוף (גרמניה, 57)


    יוני ארליך ו-טרית' קונראד יואי:

    סיבוב ראשון: דושאן לאיוביץ' (סרביה) ו-ין-הסון לו (טייוואן)


    שחר פאר ו-אניקה בק:

    סיבוב ראשון: אלכנסדרה פאנובה (רוסה) ו-האת'ר ווטסון (בריטניה)


    * אלוף 2014 - סטאן וורינקה (שוויץ, 4) יפתח את המסע להגנה על התואר מול מרסל אילהן (טורקיה, 100).

    * נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) יפגוש בסיבוב הראשון את אליאז בדנה (סלובניה, 116) שעלה מהמוקדמות.

    * רוג'ר פדרר (שוויץ, 2) יפגוש בסיבוב הראשון את ין-הסון לו (טייוואן, 47).

    * רפאל נאדאל (ספרד, 3) יפגוש בסיבוב הראשון אתמיכאל יוז'ני (רוסיה, 49).


    * נה לי (סין), אלופת 2012, פרשה מטניס וכמובן שלא תגיע להגן על תארה.

    * סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) תפגוש בסיבוב הראשון את אליסון ואן אויטבאנק (בלגיה, 106).

    * מריה שראפובה (רוסיה, 2) תפגוש בסיבוב הראשון את פטרה מארטיץ' (קרואטיה, 183) שעלתה מהמוקדמות.


    ההגרלה המלאה בגברים.

    ההגרלה המלאה בנשים.



    Australian Open בטלוויזיה:

    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום שני ב-2:00 בלילה.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
    Eric Cantona אוהב/ת את זה.
  2. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,826
    לייקים שהתקבלו:
    455
    [​IMG]


    הישראלים ביום הראשון (יום שני):


    * דודי סלע (106) יפגוש בסיבוב הראשון את יאן-לנארד שטרוף (גרמניה, 57).
    מגרש 22
    שעת המשחק (משוערת): 6:00 בבוקר
    .


    ** המשחק שלו במגרש לא מצולם.


    להלן המשחקים הבולטים ביום הראשון (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: דוסטין בראון (גרמניה) - גריגור דימיטרוב (בולגריה, 10); Show Court 2
    3:45 בלילה (משוערת): אנדי מארי (בריטניה, 6) - יוקי באמברי (הודו); מרגרט קורט ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): מיכאל יוז'ני (רוסיה) - רפאל נאדאל (ספרד, 3); רוד לייבר ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה, 7) - אלחנדרו פאיה (קולומביה); Show Court 2
    10:00 בבוקר: ין-הסון לו (טייוואן) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); רוד לייבר ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: קארין קנאפ (איטליה) - סימונה האלפ (רומניה, 3); רוד לייבר ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): אנה איוונוביץ' (סרביה, 5) - לוסי הראדצ'קה (צ'כיה); רוד לייבר ארנה
    6:00 בבוקר (משוערת): אירנה-קמילה בגו (רומניה) - אנג'ליק קרבר (גרמניה); מרגרט קורט ארנה
    10:00 בבוקר: יוג'ין בושארד (קנדה, 7) - אנה-לנה פרידסאם (גרמניה); מרגרט קורט ארנה
    12:30 בצהריים (משוערת): פטרה מארטיץ' (קרואטיה) - מריה שראפובה (רוסיה, 2); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-1 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).


    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום שני ב-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  3. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,826
    לייקים שהתקבלו:
    455
    מצטער על האיחור והסיקור המתומצת..

    [​IMG]


    דודי סלע שרד מותחן של חמש מערכות בדרך לסיבוב השני.

    קוקינאקיס העיף את גולביס, איוונוביץ' הודחה. ניצחונות לפדרר, נאדאל ומארי.






    תקציר הניצחון של פדרר

    תקציר הניצחון של נאדאל


    כל התוצאות מהיום הראשון


    להלן המשחקים הבולטים ביום השני (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: ניקולאס אלמגרו (ספרד) - קיי נישיקורי (יפן, 5); מרגרט קורט ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): סטאן וורינקה (שוויץ, 4) - מרסל אילהן (טורקיה); רוד לייבר ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): איליה מרצ'נקו (אוקראינה) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 8); הייסנס ארנה
    6:00 בבוקר (משוערת): דויד פרר (ספרד, 9) - תומאס בלוצ'י (ברזיל); Show Court 3
    6:15 בבוקר (משוערת): נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - אליאז בדנה (סלובניה); רוד לייבר ארנה
    10:00 בבוקר: לייטון היואיט (אוסטרליה) - זה ז'נג (סין); רוד לייבר ארנה
    11:30 בבוקר (משוערת): לוקאס פויה (צרפת) - גאאל מונפיס (צרפת, 17); מרגרט קורט ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 20) - מוניקה ניקולסקו (רומניה); רוד לייבר ארנה
    2:00 בלילה: סלואן סטיבנס (ארה"ב) - ויקטוריה אזרנקה (בלארוס); הייסנס ארנה
    4:30 בבוקר (משוערת): טיילור טאונסנד (ארה"ב) - קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 8); מרגרט קורט ארנה
    6:30 בבוקר (משוערת): פטרה קוויטובה (צ'כיה, 4) - רייצ'ל הוגנקאפ (הולנד); הייסנס ארנה
    9:30 בבוקר (משוערת): קורומי נארה (יפן) - אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 6); Show Court 2
    10:00 בבוקר: סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - אליסון ואן אויטבאנק (בלגיה); מרגרט קורט ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-2 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו כל יום שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מיום שני ב-2:00 בלילה.

    המגרשים המצולמים ב-Australian Open:

    רוד לייבר, הייסנס ארינה, מרגרט קורט ארינה, מגרש 2, מגרש 3, מגרש 6 ומגרש 8.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  4. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,826
    לייקים שהתקבלו:
    455
    מצטער על האיחור והסיקור המתומצת..

    [​IMG]


    ג'וקוביץ', וורינקה, סרינה וויליאמס ואזרנקה טיילו לסיבוב השני.


    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ'

    תקציר הניצחון של וורינקה


    כל התוצאות מהיום השני


    הישראלים ביום השלישי (יום רביעי):

    * דודי סלע (106) יפגוש בסיבוב השני את לוקאש רוסול (צ'כיה, 30).
    מגרש 7
    שעת המשחק (משוערת): 6:30 בבוקר
    .

    * המשחק אמור להיות משודר כאן.


    להלן המשחקים הבולטים ביום השלישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: תומאס ברדיך (צ'כיה, 7) - יורגן מלצר (אוסטריה); מגרש 3
    3:45 בלילה (משוערת): אנדי מארי (בריטניה, 6) - מארינקו מאטוסביץ' (אוסטרליה); מרגרט קורט ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): סימונה בוללי (איטליה) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); רוד לייבר ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): לוקאס לאקו (סלובקיה) - גריגור דימיטרוב (בולגריה, 10); הייסנס ארנה
    6:30 בבוקר (משוערת): שרה אראני (איטליה, 14) - סילביה סולר-אספינוזה (ספרד); מרגרט קורט ארנה
    10:00 בבוקר: טים סמיצ'ק (ארה"ב) - רפאל נאדאל (ספרד, 3); רוד לייבר ארנה
    11:45 בבוקר (משוערת): פיליפ קולשרייבר (גרמניה, 22) - ברנרד טומיץ' (אוסטרליה); מרגרט קורט ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: רוברטה וינצ'י (איטליה) - יקטרינה מקארובה (רוסיה, 10); רוד לייבר ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): אלכנסדרה פאנובה (רוסיה) - מריה שראפובה (רוסיה, 2); רוד לייבר ארנה
    10:00 בבוקר: יוג'ין בושארד (קנדה, 7) - קיקי ברטנס (הולנד); מרגרט קורט ארנה
    12:30 בצהריים (משוערת): ירמילה גיידוסובה (אוסטרליה) - סימונה האלפ (רומניה, 3); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-3 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  5. הרצליה עד המוות

    הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏3/6/05
    הודעות:
    14,697
    לייקים שהתקבלו:
    2,870
    משחק אדיר של דודי. גם הקהל היה מצויין ודחף אותו.

    קדימה לפרק את השור ממאירוקה.
     
  6. VaN

    VaN Member

    הצטרף ב:
    ‏4/6/04
    הודעות:
    1,305
    לייקים שהתקבלו:
    0
    לפחות במשחק האחרון אותו שור נראה יותר כמו עגל,
    לא שאני חושב שדודי פיבוריט מול נדאל בסיבוב הקרוב, אבל אם הוא לא יתאושש ויציג יכולת טובה בהרבה יש סיכוי להבלחה ישראלית.

    נדדאל שיחק פשוט גרוע, נראה כבוי ועייף מול סמיצ'ק (ככה כותבים?) הבינוני. כמובן שהסיכויים היו עדיפים אם האמריקאי היה זה שיפגוש את דודי, אבל זה שהוא הצליח להתיש את רפא במשך חמש מערכות בהחלט משחק לטובתנו.
     
  7. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,826
    לייקים שהתקבלו:
    455
    מצטער על האיחור והסיקור המתומצת..

    [​IMG]


    דודי סלע עלה לסיבוב ה-3, ושם יפגוש את נאדאל.

    דודי סלע: "אצטרך יום לא טוב של נדאל כדי שיהיה לי סיכוי".





    אחרי 4 שעות, 5 מערכות וקאמבק: רפאל נאדאל עלה למפגש עם סלע. פדרר הפסיד מערכה ועלה, גם שראפובה ניצלה מהדחה.


    תקציר הניצחון של פדרר

    תקציר הניצחון של נאדאל


    כל התוצאות מהיום השלישי


    להלן המשחקים הבולטים ביום הרביעי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: איבן דודיג (קרואטיה) - קיי נישיקורי (יפן, 5); הייסנס ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): סטאן וורינקה (שוויץ, 4) - מאריוס קופיל (רומניה); מרגרט קורט ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): נובאק ג'וקוביץ' (סרביה, 1) - אנדריי קוזנצוב (רוסיה); רוד לייבר ארנה
    6:00 בבוקר (משוערת): דויד פרר (ספרד, 9) - סרגיי סטחובסקי (אוקראינה); Show Court 2
    10:00 בבוקר: בנג'מין בקר (גרמניה) - לייטון היואיט (אוסטרליה); רוד לייבר ארנה
    11:45 בבוקר (משוערת): דונלד יאנג (ארה"ב) - מילוש ראוניץ' (קנדה, 8); מרגרט קורט ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: ג'ואהנה לארסון (שבדיה) - אגניישקה רדוואנסקה (פולין, 6); רוד לייבר ארנה
    2:00 בלילה: לאורן דייוויס (ארה"ב) - ונוס וויליאמס (ארה"ב, 18); מרגרט קורט ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): סרינה וויליאמס (ארה"ב, 1) - ורה זבונרבה (רוסיה); רוד לייבר ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): פטרה קוויטובה (צ'כיה, 4) - מונה ברטל (גרמניה); הייסנס ארנה
    10:00 בבוקר: ויקטוריה אזרנקה (בלארוס) - קרוליין ווזניאקי (דנמרק, 8); מרגרט קורט ארנה
    13:30 (משוערת): סמנתה סטוסור (אוסטרליה, 20) - קוקו וונדווגה (ארה"ב); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  8. השולס עולה

    השולס עולה Member

    הצטרף ב:
    ‏9/9/07
    הודעות:
    366
    לייקים שהתקבלו:
    28
    מין:
    זכר
    איזה שעה סלע מחר?
     
  9. shlomydavid

    shlomydavid מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏11/6/04
    הודעות:
    14,826
    לייקים שהתקבלו:
    455
    מצטער על האיחור והסיקור המתומצת..

    [​IMG]


    ג'וקוביץ', וורינקה וסרינה וויליאמס עלו לסיבוב השלישי.


    תקציר הניצחון של ג'וקוביץ'

    תקציר הניצחון של וורינקה


    כל התוצאות מהיום הרביעי


    הישראלים ביום החמישי (יום שישי):

    * דודי סלע (106) יפגוש בסיבוב השלישי את רפאל נאדאל (ספרד, 3 בעולם).
    מגרש 'רוד לייבר ארנה'
    שעת המשחק (משוערת): 11:45 בבוקר
    .

    * שידור ישיר ביורוספורט 1.

    ** המשחק הוא משחק שני במגרש (אחרי משחק נשים).


    להלן המשחקים הבולטים ביום החמישי (בסוגרים הדירוג בטורניר); מגרש:

    גברים:

    2:00 בלילה: מרקוס בגדאטיס (קפריסין) - גריגור דימיטרוב (בולגריה, 10); Show Court 3
    3:45 בלילה (משוערת): תומאס ברדיך (צ'כיה, 7) - ויקטור טרויקי (סרביה); מרגרט קורט ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): אנדראס ספי (איטליה) - רוג'ר פדרר (שוויץ, 2); רוד לייבר ארנה
    5:30 בבוקר (משוערת): אנדי מארי (בריטניה, 6) - ג'ואו סוזה (פורטוגל); הייסנס ארנה
    8:00 בבוקר (משוערת): ברנרד טומיץ' (אוסטרליה) - סאם גרות' (אוסטרליה); הייסנס ארנה


    נשים:

    2:00 בלילה: קרולינה פליסקובה (צ'כיה, 22) - יקטרינה מקארובה (רוסיה, 10); מרגרט קורט ארנה
    2:00 בלילה: שרה אראני (איטליה, 14) - ינינה ויקמאייר (בלגיה); הייסנס ארנה
    3:45 בלילה (משוערת): יוג'ין בושארד (קנדה, 7) - קרוליין גארסיה (צרפת); רוד לייבר ארנה
    6:15 בבוקר (משוערת): בת'אני מאטק-סאנס (ארה"ב) - סימונה האלפ (רומניה, 3); מרגרט קורט ארנה
    10:00 בבוקר: זארינה דיאז (קזסחטאן, 31) - מריה שראפובה (רוסיה, 2); רוד לייבר ארנה


    להלן לוח המשחקים המלא ליום ה-4 (יש להפחית 9 שעות מכל שעה רשומה).

    * ערוצי יורוספורט 1 ו-2 יעבירו שידורים ישירים של משחקי האליפות, גברים ונשים, החל מ-2:00 בלילה.

    כל התוצאות בלייב נתונים באתר הרשמי של הטורניר
     
  10. הרצליה עד המוות

    הרצליה עד המוות מנהל כללי מנהל מנהל כללי

    הצטרף ב:
    ‏3/6/05
    הודעות:
    14,697
    לייקים שהתקבלו:
    2,870
    11:30-12:00. דחו את זה לערב (שעון מקומי) כדי שהנסיך הספרדי יכול לנוח כמה שיותר. חארות.
    לטס גו דודי לטס גו.
     
  11. השולס עולה

    השולס עולה Member

    הצטרף ב:
    ‏9/9/07
    הודעות:
    366
    לייקים שהתקבלו:
    28
    מין:
    זכר
    הפסד 3-1יהיה הישג ענק
     
  12. riquelme1

    riquelme1 Member

    הצטרף ב:
    ‏20/10/04
    הודעות:
    9,068
    לייקים שהתקבלו:
    146
    נאדאל בסט שלישינוראי, דודי קיבל ביטחון מזה ולא היה לו כבר מה להפסיד(לא שבהתחלה היה לו), אז היה צמוד. ביום סביר של נאדאל הוא מקבל 3 בייגל.
     
  13. golding

    golding מנהלים מנהל

    הצטרף ב:
    ‏26/6/11
    הודעות:
    7,517
    לייקים שהתקבלו:
    2,919
    סרינה בדרך לגראנד סלאם ה19 שלה. בעבר לא הערכתי אותה ומסיבה מסוימת לא חיבבתי אותה בכלל, אבל איך אפשר שלא להעריך את מה שהיא עושה בטניס נשים? אתלטית למופת ודמות מרשימה ביותר. כל הכבוד לה.
     

אהבת? שתף את העמוד עם חבריך!