אוסטריה, התגעגעת לגרמניה?

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏30/5/08.

1. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

בזה אני מסכים.

אבל תגיד לי, מי יותר טוב קוראני או דל-פיירו?

2. T0XiN Member

אף פעם לא אהבתי את קוראני כל כך אבל ההשוואה שלך בכלל לא נכונה.
    אם כבר ההשוואה היא דל פיירו וקלוזה.

(איזה כיף שיש יורו ואפשר לדבר על הנבחרת הגרמנית עם עוד משתמשים,בפורום הגרמני שלנו תמיד מתווכחים עם אותם אנשים,תבואו לבקר http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx )

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/08
  3. yonmu Member

אם כבר ההשוואה היא עם די נטאלה, שהוא באנקר באיטליה ככל הנראה. אז נכון שהרבה לא מכירים אותו, אבל בנבחרת הוא תמיד מספק את הסחורה והוא (שוב, כנראה) יהיה בהרכב על חשבון דל פיירו, קסאנו, או קאמוראנזי.
    על הנייר, לדעתי, החוד של גרמניה אולי טוב יותר במעט משל איטליה, אבל בקישור אין אפילו מאבק. דה רוסי, פירלו, גאטוזו, אמברוזיני, אקוויליאני - שחקנים מצונינים אחד אחד.

4. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוקיי, דל-פיירו וקלוזה.

דל-פיירו כבש 21 שערים, כאשר יש לידו עוד מפלצת שערים שנקראת טרזגה, שאגב כבש 20.

אין לי מושג כמה שערים הבקיע קלוזה, אפשר לדעת כמה?

אגב, אני לא השוואתי בין קוראני ודל-פיירו, זה היה יוני.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏1/6/08
  5. T0XiN Member

קלוזה כבש עד אמצע העונה ואז נכנס לבצורת.
    לעומת זאת בנבחרת הוא באנקר ותמיד יודע לנפק את הסחורה כך שאני לא יודע מה להגיד לך.

6. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז על הנייר, דל-פיירו עדיף, נכון?

* נראה לי שבעתיד אבוא לבקר יותר בפורום הגרמני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx , כי אני מחבב את הבונדוסליגה ואת האנשים בפורום הגרמני.

7. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

קלוזה שחקן שמגיע טורניר גדול או בכלל משחקים בנבחרת, הוא מתעלה. אולי החלוץ הגדול ביותר בעולם מאז רונאלדו כל עוד זה נוגע ליכולת בנבחרת.

מבחינתי בכל שאר העמדות אולי למעט פיליפ לאם איטליה עדיפה, אבל זה עדיין לא אומר שהם יקחו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

8. FC_Bayern Member

חבר'ה בואו נחסוך את כל הוויכוחים האלה. גרמניה ואיטליה הן 2 הנבחרות הטובות והיציבות באירופה. כמו שכבר אמרתי, אין הרבה הבדלים בין הנבחרות. אם תגידו ששחקן X עולה על Y, נגיד, אבל אז A יהיה יותר טוב מ-B. כך שזה כמו במשיכת חבל, מי שיש לה כוח סיבולת גבוה יותר- תנצח. נקודה. אין פה פייבוריטית.

9. C-J Member

ונחזור למשחק מול סרביה...

האם גם אתם שמתם לב:-
    1. ששחקני ההתקפה המיועדים, קלוזה גומז, לא שיתפו פעולה במשחקי הכנה, ולו לדקה אחת?
    2. שגומז שיחק גם במחצית השניה? (כי אני לא שמתי לב).
    3. שהמשחק של הנבחרת נוטה יותר מדי שמאלה? (כמו מאזניים "תקניות" בשוק הכרמל?)
    4. שמאז הגולים מול פורטוגל במשחק מקום 3-4 במונדיאל האחרון, שויינשטייגר לא בעט אפילו פעם אחת לשער?
    5. שפודולסקי, שכן בועט, לא מוצא את המסגרת אם המרחק מהשער עולה על 2.74 מטר?
    6. שמלבד להמאן, מטצלדר, מרטזאקר ובאלאק, כל השחקנים הוחלפו בשני המשחקים האחרונים? (למעט באלאק, אלה שלוש החוליות החלשות בנבחרת ברגע זה. הווה אומר שאין ליואכים לב תחליפים).
    7. שמלבד הרמת קרן אחת, כל ההרמות הלכות ליריב מבלי גרגר של סיכוי?
    8. שיש בעיית חזרה להגנה?

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

- לא בטוח שקלוזה וגומז ישחקו יחד. מי יודע מה יוגי מתכנן ומה הוא רואה באימונים. אולי לא הולך להם טוב יחד.
    - המשחק של הנבחרת נוטה שמאלה כי אין עם מי לשחק בימין. דור די כישרוני בגרמניה בכל עמדה כמעט למעט הימנית. זאת מכה קשה. 33% מאופציות ההתקפה שלנו ליורו הקרוב כנראה לא רלוונטיות (כנראה נמשיך להתקיף משמאל ומהמרכז בלבד). היריב יהיה מוכן לכך.

11. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם העובדות לא מדויקות ומכאן שגם המסקנה לא נכונה.
    נגד בילורוסיה באלאק הוחלף במחצית. אתמול מרטסקר הוחלף לקראת הסוף. את להמן יוגי לא מוציא כדי, א. לתת דקות שכל כך חסרות לו העונה. ב. לתת לו ביטחון. יוגי כנראה החליט שהוא השוער הראשון ובעמדה הזו לא עושים שינויים בטורניר, אלא אם השוער נפצע. לכן אין מה לתת לאחרים לשחק.
    מצלדר שיחק את כל שני המשחקים, מאותן הסיבות שלהמן שיחק. גם לו חסרות דקות משחק בתקופה האחרונה וגם לו צריך להוסיף ביטחון.

לגבי המשחק אתמול. השער חשף את הבעיה הכי גדולה של הנבחרת. החלק ההגנתי. זו לא בעיה רק בארבעה שמשחקים מאחור, אלא גם של הקישור ההגנת. בשער אשם גם פרינגס שלא היה צריך לאפשר מסירה, ואפילו קוראני שירד לעזור ופשוט רדף אחרי השחקן שמסר ועזב אותו בדיוק שניה לפני המסירה ולא רק של מצלדר, למרות שהוא לקח על עצמו את כל האחריות בראיונות אחרי המשחק (שזה כשלעצמו דבר טוב).
    מנגד, למרות ששני החלוצים שפתחו היו חלשים מאוד החלק ההתקפי עבד טוב והנבחרת הגיעה ללא מעט מצבים, חוץ משני הגולים. חילוץ מהקו לנגיחה של באלאק, כדור רוחב שברח לגומז משני מ' לשער, פנדל על פרינגס ועוד כמה מצבים שכרגע ברחו לי.
    קלמנס פריץ הראה שהוא ממש לא פיתרון לקשר בצד ימין. וגם ככה, אני לא אוהב ששחקנים בנבחרת (במיוחד הזו) משחקים בתפקיד שלא בו הם משחקים כל השנה. אפשר לחשוב שחסר קשרים ימניים. יש מספיק אלטרנטיבות. יש את בורובסקי, יש את טרוכובסקי, אפשר לשחק אם היצלספרגר בשמאל ושוויני בימין או שאפשר לשחק שלא בשיטת היהלום עם פרינגס ורולפס/בורבסקי ובאלאק ושוויני מקדימה.

היה נחמד מאוד לראות את אנגלה מרקל אתמול ביציע וגם איך היא חיה את המשחק ומתלהבת ומתאכזבת. בסוף המשחק היא ירדה לחדרי ההלבשה ואיחלה לבחורים בהצלחה.

ועוד דבר, למי שזה מעניין. הנה כמה מרוויחים השחקנים שלנו. http://www.sportbild.de/sportbild/generate...9308000000.html
    צריך ללחוץ על הקישור שמתחת לפרסומת שבמרכז הכתבה ויפתח חלון עם תמונות של כל שחקן וכמה הוא מרוויח.

12. C-J Member

איזה יופי נדב, חסכת ממני מלל...

הוא שאמרתי, לב מעדיף לשחק עם להמאן ומצלדר בחצי כושר מאשר להציב מחליפים בכושר מלא. (טוב, אם הוא לא הכשיר מחליפים בשנתיים ארוכות, אז לא יעשה שינויים בשבועיים הקצרים שנותרו).

אם ההגנה כל כך מדאיגה, אז למה לא לחזקה ע"י קשר אחורי שני? (שיטת הגנרל!)
    גם כך מצבת השחקנים אינה מצדיקה וינגר ימני קלאסי.
    שוב, אם לא ניסו את השיטה שנתיים תמימות, אז לב לא ישנה אותה בין יום ולילה.

מנגד, יואכים קיצץ את לאם לטובת פודולסקי, ושינה שיטת משחק תוך כדי, וזה מעודד. אז יכולת לשנות יש לו, השאלה אם יש לו גם את הרצון.

ודבר אחרון, קייזר. אין פה שניים שחולקים על כך שקלוזה וגומז הם שצריכים לפתוח בחוד. אני לא יודע מה לב רואה באימונים, אבל אני רואה שעל המגרש קלוזה היה טוב מפודולסקי, וגומז עדיף על קוראני.

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

CJ, אין ספק שלפודולסקי וקוראני אין מה לחפש בהרכב של נבחרת גרמניה. אני כמובן רוצה את גומז וקלוזה כצמד, אבל אולי יוגי חושב שהם משחקים על אותה עמדה וזה לא יעבוד. אין לי מושג מה באמת קורה שם באימונים ויש לי עוד הרבה שאלות שאין לי מושג מה התשובה עליהן. מי יהיה הקשר הימני? מי יהיה המגן הימני\שמאלי? האם יאנסן בשמאל? האם לאם יעבור לשמאל ופרידריך ישחק בימין?

יוגי עושה הרבה הטעיות ליריב, לא רוצה להראות איך גרמניה תשחק עוד שבוע ברגע האמת. קשה מאוד לדעת מה נקבל. צריך כנראה להמתין בסלבנות.

14. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

למרות שפודלסקי (כנראה) לא באמת ברמה שאנחנו חשבנו שהוא, אני לא בטוח אם לא יותר נכון לשחק איתו ועם קלוזה מאשר כל שילוב אחר. לפעמים (בעצם הרבה פעמים) בכדורגל השלם הוא יותר או פחות מסך חלקיו וכמו שאני רואה את זה פודלסקי וקלוזה משחקים מצויין ביחד, משלימים אחד את השני ונותנים הרבה יותר מאשר כל אחד מהם בתוספת השני מתמטית. לדעתי, גם גומז וקוראני לא יכולים לשחק ביחד. הם יותר מידי דומים, באופי המשחק שלהם, במקום שבו הם אוהבים לשחק, בצורת המשחק, היי אפילו במבנה הגוף. קלוזה וגומז אני לא בטוח שזה שילוב שיצליח. לא ראינו אותם ביחד יותר מידי, אבל גם במקרה שלהם ספק בעיניי אם הם יכולים לשחק ביחד בצורה מוצלחת.

מה שכחתי לכתוב מקודם - באלאק היה מצויין.

15. T0XiN Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/5eek.Xxx
    לגזור ולשמור!

ובקשר לסוגיית החלוצים,יש לנו עדיין עוד שני משחקי הכנה (אוסטריה ופולין בשבילי זה משחקי הכנה) ולדעתי עוד נראה את גומז וקלוזה ביחד.
    חוץ מזה גם אני חושב שקלוזה ופודולסקי הם הצמד הטוב ביותר כאשר הם ביחד.
    קוראני מנסה לפרגן יותר מידי ולכן מושך את ההתקפה אחורה.
    גומז מאוד התקפי ולא מתחבר עם קוראני.
    קלוזה הוא שחקן בנגיע שצריך שמישהו ימסור לו כנ"ל לגבי גומז. לכן אולי השילוב פודולסקי וקלוזה הוא המתבקש ביותר.