אולפן ליגת האלופות של ערוץ הספורט

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י heavy, ‏13/9/06.

1. GHOST Member

אייט.. אבל זו מנגינה מסויימת עם שם שאפשר למצוא להורדה?..
    ז"א אם אני רוצה לחפש את זה להורדה פשוט לרשום 60 שניות או שיש לזה שם?

2. eastlands Member

"מציגים את הכל יפה, ורוד, נניח שסבבה. אך כולם שם צבועים ברמה שבא לי להקיא. אף אחד שם לא אומר מה שהוא באמת חושב! אני רוצה שמלר יגיד מה הוא חושב על הכדורגל האילטקי בלי מעצורים, ואני רוצה את הדעה האמיתית של יעקובי על הכדורגל האנגלי.. אין לי כוח לראות את ליקוקי התחת שלהם בשידור. צביעות!!! יש אדם שקוראים לו אבי רצון (לא תמיד מסכים איתו, אבל לפחות אין לו מעצור צביעות). הבחור אומר ת'אמת בלי ליקוקי תחת מגעילים באולפן הבורגני, והמוזיקה הבורגנית של ליגת האלופות. שיכנסו כל המתנשאים שם לתחת שלי. אבי רצון קבל ח"ח, אדם אמיתי! "

במשך שנתיים שאני בפורום אייסוקר לא ניתקלתי בתגובה כל כך עלובה ,נמוכה, לא נכונה ,זדונית ,של חבר בפורום ,ועוד מנהל עאלק - בושה , ממש בושה .
    אני ממש לא יודע מהיכן להתחיל בתגובה ,אבל בכל זאת קייזר מדבר על צביעות , פגשנו את אבי רצון יקיר הקייזר בדרך לגרמניה בקייץ , הבן אדם עשה קריירה מהשמצת הכדורגל האנגלי ,רצון בכלל אוהד ספרס , ולא מספיק להתפעל מתרבות הכדורגל הבריטי, האיש הזה שהתפרסם מהשמצת המאמן הלאומי במשך 8 שנים ,לפתע מפרגן לו על השיגיו ,וניהל תוכנית צהובה וירודה כשאדון שרף הוא כוכב התוכנית שלו .

באולפן הבורגני לדברי קייזר ,יושבים אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בארץ ,תוכנית שזכתה לשבחים ופרסים גם מעבר לים , כדורגל , תרבות ,בידור משתלבים להם ברמה הכי גבוה שיש , תקצירים בזמן אמת מיד בסיום השידור מעוד 12 משחקים (לא כולל את ה4 המשודרים) בתוך 24 שעות , שמות של יותר מ500 שחקנים ביום אחד ,איצטדיונים, היסטוריה ,והכל ברמה שגם באירופה התפעלו .
    ואת כל זה הקייזר משווה לפרשן שהיה מגיע עם חיוך ארסי לאולפן , שואל מי משחק היום . ונוזף בעוזרים ,תביאו לי מייד הרכבים .
    קייזר אתה בושה לפורום -תתפטר \תושעה .

3. THE STRETFORD END Member

מי שמחזיק מאבי רצון הוא פתי לכל דבר!
    יש לי בבית הקלטות מלפני שנים שבהם הראו את יונייטד ואבי רצון היה פרשן,משחק אחד הוא נתן תשבוחות מפה ועד הודעה חדשה על בראיין רובסון,על כמה הוא אוהב אותו,איזה שחקן נפלא,
    וכמה חודשים יותר מאוחר במשחק אחר,אותו אבי רצון על אותו בראיין רובסון והפעם בנימה שונה לגמרי,
    שהוא אוברייטד,שהוא מעולם לא החזיק ממנו,שהוא לא אוהב אותו וכ'ד,
    זה אבי רצון,שהודה בפני איסטלנד ורובי קין שכל הדברים שאמר במשך השנים היתה להם מטרה אחת,רייטינג וזה הכניס לו פרנסה,כנ'ל לגבי הריב שלו עם שלמה שרף ועם אלי אוחנה,
    אז להתפעל מדברי השטות שנאמרו על ידו לא פעם בכדי שידברו על זה,או דברים שקשורים באיזה צד הוא קם באותו הבוקר זה עצימת עיניים או חוסר הבנה מינמלית,
    אבי רצון הוא אב כל התחלואים בתקשורת הספורט בישראל,העלק אוהד שרוף של מילאן שדיבר ופירשן על משחקים שלהם למרות שבאותו הזמן שהם שיחקו הוא היה עסוק כמגיש תוכנית אקטואליה בערוץ 10(היתה כזו באוויר כמה חודשים)
    שגיא כהן הוא היורש שלו,קשקשן מאותו בית הספר,פעם ככה ופעם ככה.

4. ג'ינדרקס Member

כל מילה בסלע חוץ מהשטויות של האימפריה הישראלית .
    הרי בכל העולם התקשורת טובה בלבלבל במוח ולחרוץ גורלות ולפטר מאמנים .
    רצו להעיף את דומנאק הוא לקח את צרפת לגמר המונדיאל .
    ב2002 ברזיל בקושי הגיעו למונדיאל דרשו לפטר את סקולארי הוא הביא להם תגביע .
    ויש אינסוף דוגמאות לגועל של התקשורת השוחטת .

5. ג'ינדרקס Member

אם ערוץ הספורט היו משדרים את המונדיאל אז זה היה מונדיאל גדול .
    אבל בגלל שצ'רלטון שידרו אותו אז הם אומרים שזה היה מונדיאל חרא .

6. Robin Member

הבעיה היא שדומנק באמת אפס אבל...

נערך לאחרונה ב: ‏19/9/06
  7. ג'ינדרקס Member

אתה אפס כמו כל התקשורת המטומטמת .

8. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מבין מה התלונות,כל היום מתלוננים שום דבר לא טוב לכם,אל תראו ליגת אלופות אל תיראו את האולפן אני נהנה מהאולפן גם אם יש שם אנשים צולעים כמו רביבו/זוהר,אני נהנה מהשנינות של מודי מההיסטוריה של נדב יעקבי גם עם הוא משתגע כאילו ירו לו ברגל כשמסי נמצא איפשהו על המסך וגם עם מלר לא מבין יותר מדי בכדורגל איטלקי ובכל זאת יורד עליו,אני נהנה מהאולפן,אני נהנה מהאווירה ואני לא מתלונן,יכול להיות יותר טוב אולי אבל אין מה להתלונן אנחנו מקבלים מערוץ הספורט תמורה הולמת האולפן הזה הוא תוכנית הכדורגל הכי איכותית נקודה.

9. Mehmet Member

:aaarofl:

10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא מבין למה אנשים חושבים שהעובדה שאבי מלר הוא אוהד מושבע של הכדורגל האנגלי ונדב יעקובי אוהד מושבע של הכדורגל הספרדי הופכת אותם אוטומטית לאנטי של ליגה גדולה אחרת. מה, אי אפשר להיות אוהד מושבע של ליגה אחת, ולהעריך ולחבב מאוד ליגות אחרות? רמז: אני הצלחתי.

11. THE STRETFORD END Member

במקרה של נדב יעקובי,ממידע פנימי אנחנו יודעים עד כמה הוא לא מעריך את הליגה האנגלית,
    עד כמה הוא מחפש לתקוע לקבוצות האנגליות.
    מלר הוא אדם פתוח,אוהב כדורגל טוב בלי קשר להיכן הוא משוחק,בוודאי שהלב נמצא באנגליה אבל הוא לא פוסל(וכך צריך להיות)משחק טוב באיטליה למשל.

12. Bianconeri משתמשים של כבוד היכל התהילה

מלר אומנם לא פוסל משחק טוב באיטליה אבל מראה לא מעט בורות בקשר לכדורגל האיטלקי או שתמיד יעדיף לעקוץ שהכדורגל האנגלי יותר טוב.הוא לא נעול כמו יעקובי אבל גם לו לא חסר.

13. Robin Member

תודה...

אבל הבנאדם עדיין אפס.

14. פול סקולס Member

דוגרי גם אני מת לדעת..

תמיד חשבתי שזה עמיחי שפיגלר עד שהוא התחיל לשדר את ריאל וזיהיתי ת'הבדל בקולות

15. אייזנאאוט Member

זה שאתה בכלל מעיז להשוות תכדורגל האנגלי לגועל האיטלקי זה כבר שערורייה .
    מספיק להסתכל על המגרשים המזעזעים באיטליה כמו של רומא ויובנטוס כדי להבין את גודל הזוועה .
    תראה לי באנגליה כאלה זוועות של מגרשים שאי אפשר לראות בהם משחק מרוב הזוועה של המגרש .
    איפה בכלל יש כדורגל כמו באנגליה ?
    באף מקום .
    פשוט אין דברים כאלה אין כדורגל כמו באנגליה באף ליגה .
    כדורגל שכיף לראות גם כשהמשחק 0-0 מגרשים מלאים באוהדים שלא זורקים אבוקות אלא שרים לקבוצה שלהם מכל הלב .

נערך לאחרונה ב: ‏22/9/06