אולימפיאדת 2016 בריו דה ז'ניירו

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏2/10/09.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

שלומי, אם ברזיל היתה מחלקת את הכסף בצורה קצת יותר שווה לא היינו רואים מיליוני אנשים חיים בגטאות...היא אולי הכלכלה העשירית בעולם, אבל אל תספר את זה לכל העניים במדינה.

לא מזיז לי שברזיל קיבלה את האולימפיאדה, אבל אני בטוח שאני בהולנד (ובאירופה כולה) אהיה חייב לשלם בדרך זו או אחרת בשביל הטמטום הזה. איך ברזיל מממנת את המונדיאל והמשחקים האולימפיים? ז'ואו הבלאנג', פלה ואחרים מעשירי ברזיל ישלמו מכיסם או שמה העניים ייצטרכו לסבול עוד יותר בשביל הפסטיבל הזה?

אני רחוק מלהיות סוציאליסט, אבל אני בטוח שלעולם לא נשמע עד כמה הוועד האולימפי מלוכלך כי אני עדיין מחכה לטקס רשמי באולימפיאדה לנרצחי הי"א...ההחלטה הזאת פוליטית טהורה ולא קשורה לדברים מהותיים ואמיתיים. מה לעשות שגם כל המשחק הזה מכור מראש, בדיוק למה המדינות הערביות מונעות את זכר הי"א שלנו. הכל פוליטיקה מלוכלכת.

עזבו, כבר התרגזתי היום מספיק על דברים אחרים http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/09
  2. דנידין Member

שלומי, אתה מעדיף את האולימפיאדה בריו יותר מאשר למשל במדריד או שיקאגו? דווקא האחרות נראות לי בעלות ארגון טוב יותר שיתן לנו האוהדים יותר חווית צפייה. למי אתה חושב יש את הכוח והיכולת להרים ארוע טוב יותר, בכל הכנות, מי?

3. shlomydavid מנהלים

האמת שאני לא נגד אף אחת מהמדינות הללו, וחושב שכולן מסוגלות לארגן אולימפיאדה טובה, והייתי מברך כל אחת אחרת אם הייתה נבחרת.
    אני פשוט חושב שגם לדרום אמריקה מגיע לארח אולימפיאדה ראשונה.
    ושי, אין כמעט מדינה בלי עניים. גם במדריד יש אבטלה ועניים, אולי לא כמו בריו אבל יש. אם בייג'ינג עם כל הבעיות שיש לה, אירחה אולימפיאדה דיי מוצלחת, אז גם לריו מגיע לנסות.

4. samoel Member

אני לא יודע, אבל גם על סין התרעמתם ככה?
    סין היא לא מדינת עולם שלישי?
    בסין אין הפרשי מעמדות מטורפים?
    נתנו לסין בכלל סיכוי שהאולימפיאדה תהיה מוצלחת?
    אמרו שהסינים העניים ישלמו על זה ובפועל יותר מקומות תעסוקה.
    אני דווקא קראתי תחזית שהאולימפיאדה תכניס לברזיל 51 מיליארד דולר בעוד ההשקעה המדוברת היא על כ- 14. זה אמור לעשות שינויים מטורפים במדינה! הנה אולי הזדמנות לעזור הומניטרית למדינת עולם שלישית באמצעות ספורט, מי יודע בקרוב בפלסטין?

אני חושב שהם יעמדו בזה יפה ומכובד, ובכלל עכשיו יש לי לאן לנסוע אחרי הצבא הארוך הזה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

5. דנידין Member

אם הגוף הבוחר, שאין לי מושג מי הוא, בחר אשר בחר כדי להרים את ברזיל כמדינה כלפי מעלה, אז הרי שהבחירה הופכת מבורכת וראוייה יותר מכל האחרות. ספרד או ארה"ב לא צריכים דחיפה כלכלית באותה דחיפות שברזיל צריכה אותה, אז בהבט הזה אפשר בהחלט לומר, מצווה!

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא רציתי את ריו דה ז'ניירו רק בגלל סיבה אחת - בגלל הביטחון והאבטחה שם, עוד חס וחלילה חס ושלום לא עלינו יכול לקרות מקרה נוסח מינכו 72...

7. cazzo Il Capocuoco

שכחתם? בחירה במקום מסוים זה פוליטיקה. אין פה שום קשר לספורט. הוועד האולימפי הוא הכל חוץ מספורט.

בסופו של דבר, אתם תראו שברזיל תתעלה על זה. בניגוד אליכם אני שמח שנותנים הזדמנויות לכאלה שרוצים להוכיח מה הם שווים. מונדיאל 2014 תהיה חזרה גנרלית ואני מאמין שיסיקו הרבה מסקנות יעילות. ריו דז'י ז'אניירו כבר איזה 4 פעמים ניסתה להשיג את האירוח ובפעם החמישית זה הצליח. לא יודע אם מישהו יודע, אבל העיר הזאת כבר אירחה את המשחקים הפאן אמריקאים ב2007 בהצלחה יתרה והאיצטדיון ע"ש זואאו הבאלנז' הוא מודרני ונהדר, אך הוא קצת קטן, רק 50 אלף מקומות. לעיר הזאת יש את המתקנים הדרושים, הבעיה היחידה היא כמו שעומר אמר, הביטחון והאבטחה. עוד שנה, וכבר מונדיאל במדינת עולם שלישי, עוד שנתיים יורו במדינות מזרח אירופאיות, עוד ארבע שנים מונדיאל בעוד מדינת עולם שלישי. הגיע הזמן לגיוון...

הצצה לטקס הפתיחה של 2016

נערך לאחרונה ב: ‏3/10/09
  8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם מונדיאל או יורו במדינת עולם שישי כמו ישראל?

9. cazzo Il Capocuoco

חכה, אני עוד צריך לארגן קצת מלט לאיצטדיון בנתניה...

10. Ohad_Glr Member

אני אישית מכיר אדם שהגיע לארץ מריו לפני כמה שנים ולפי מה שהוא סיפר לי האולימפיאדה הולכת להיות גן עדן, גן עדן לפושעים.
    אז נכון, הספורטאים הולכים להיות מוגנים בכוחות שיטור גדולים. כנראה שגם הכתבים. אבל כל התיירים שיגיעו לעיר הולכים לסבול.
    ידעתם למשל, שמשעה מסויימת (כשכבר חשוך לגמרי) הרכבים בריו לא עוצרים יותר באדום?

למרות זאת, אולימפיאדה בברזיל נשמע ממש מגניב. וגם התוכנית, הפרזנטציה והתכנון שלהם נראים מדהימים (במצגת). אני מקווה שהם יצליחו.

נערך לאחרונה ב: ‏4/10/09
  11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי תשתית ראוייה אנחנו אפילו לא נארח את אליפות העולם בכדורגל עד גיל 20...אפשר לחשוב שמצרים מדינה מפותחת, אבל איצטדיונים יש.

בכל מקרה אין לנו את התשתית, את הכסף ובעיקר לא את הדברים הפוליטיים בשביל לארגן מונדיאל או אולימפיאדה. לחשוב שאנחנו נקיים את האולימפיאדה, חצי עולם לא תגיע...

לדעתי יש סיכוי בעתיד לארח אליפות אירופה בכדורגל, זה כן, אבל בשביל זה אנחנו צריכים איזה 6-8 איצטדיונים רציניים. כמו שאתה אומר יואב, נצבע את קירות ה'קופסא' או ה'אורווה' בצבעים חדשים והנה אנחנו מוכנים לארח :aaarofl:

12. cazzo Il Capocuoco

13. Y4K91 Member

זה כולה נבחרות של ילדים

קודם כל צריך להרוס את הדבר המזוויע הזה ליד קניון איילון

רק אז אפשר להתחיל לדבר על אירוח של תחרות נורמלית (הכוונה בכדורגל) שהיא לא אליפות העולם לילדים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏16/10/09