אולימפיאדת ריו 2016 - דיון התקשורת והשידורים

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י shlomydavid, ‏4/8/16.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

די קבוע על אולימפיקס ולא שומע את רסקין אבל לא מבין על סמך מה קובעים שהוא משדר גרוע. זה בערך כמו מישהו שבכלל לא על האולימפיקס, כן שומע את רסקין ולא מבין אנשים שלא מבינים למה הוא משדר גרוע למרות שהם לא צופים ושומעים אותו.

הבן אדם לא זיהה שיא עולם שמתרחש מול העיניים, חשב שדה סילבה פרש מהתחרות בזמן שהוא רק וויתר על 5.98 והעלה את הרף ל6.03, לא בונה, יוצר או מזהה דרמה (הפתעה כמו בריצת 1500 נשים למשל), שואל 5 מטר לפני הסיום כש-X מוביל/ה בפער של קילומטר ״האם X ינצח/תנצח״ (ספוילר: X תמיד מנצח/ת) ויותר מכל - פשוט לא ממוקד וחד. זה בא לידי ביטוי בדברים קטנים כמו למשל מעבר לאיזו קופצת לרוחק שזוכה ליחס ממנו רבע שנייה לפני שהיא כבר מנתרת במקום שיעשה את זה עוד לפני שהיא מתחילה לרוץ.

הוא לא תורם כלום לחוויית הצפייה אלא רק מדרדר אותה. אין דבר גרוע יותר מאשר שדר שיוצר בקרב הצופה תחושה של בילבול וחוסר התמצאות במה שקורה לו מול העיניים.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  2. דימה Member

כן לא מבין על סמך מה קובעים כי כן שמעתי שידורים שלו וכן הייתי רואה מכבי ביורוליג למשל, ככה השם ניב רסקין מוכר לי.
    חוץ מזה, אני מניח שכל שדר שמשדר משהו פעם ראשונה די מתקשה. לא יודע כמה עמיחי היה מסתדר בלי אילן גזית, אני מניח שלא כל כך טוב. צוקהרה לאחור וכאלה בלי אילן לא נראה לי עמיחי היה יודע להבדיל בין תרגיל כזה או אחר.
    היום הייתה האבקות נשים עם הישראלית שלנו, ראית את זה? היה שדר כאילו? הוא הבין מה קורה שם?
    רן מלובני למשל עושה שיעורי בית באמת שלא נתפס עם המכנסיים למטה עדיין וטוב שכך. שדר מקצועי והוא בא לי ממש בטוב. אבל יש הבדל בין להגיד מהאולפן כשקופצים לאיזה ספורט מה החוקים שלו ומי מוביל, לבין לדקלם את זה לייב.
    ערוץ 1 שהיה משדר אולימפיאדה תמיד היו לו פאשלות של שנות ה 70, ערוץ הספורט מספק פאשלות של שנות ה2000. בכל מקרה התקדמנו...

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בהודעה למעלה:

- ניסיון קישור בין מחט (שידור משחק כדורסל) לתחת (שידור אתלטיקה קלה).

בהודעה למעלה:

- השוואה בין היאבקות נשים (ענף סופר פופולרי שמשודר עשרות פעמים בשנה) לאתלטיקה קלה (ענף זניח ולא חשוב שמשודר אחת לארבע שנים)

בהודעה למעלה:
    - ניסיון כושל לנחש את צורת השידור של עמיחי שפיגלר בהתעמלות. רמז - הוא לא היה תותח כי ידע להבדיל בין צוקהארה לאלמנט הקולובאלוב (הוא לא ידע) אלא כי קלט וזיהה דרמה, סיפורים, מתעמלים ובקיצור היה בעל מושג כלשהו למה שמתרחש לו מול העיניים. מה ששדר אמור לעשות.

בהודעה למעלה:
    - אחת מעשרות הסיבות לעובדה שהפורום הזה גוסס. חממה לטרולים.

4. דימה Member

חחחח אם אתלטיקה זה ענף זניח שמשודר פעם בארבע שנים אני סיימתי ספריוול
    ואגב אני לא זוכר שידור של האבקות נשים פרט לאולימפיאדה. אליפויות עולם, אירופה, אולם באתלטיקה זה אני דוקא כן זוכר

5. DRORIKO Member

מלובני נהדר באולימפיאדה, הוא פשוט פורח שם. לדעתי הוא שדר כדורגל מאד בינוני(ובגלל זה גם נותנים לו משחקים מהליגה למקומות בצ'כיה) אבל באולימפיאדה אנשים מסוגו שמגיעים מוכנים לשידור,ולא משנה על איזה ענף מדברים, הם בגדר נכס. לצערי אין יותר מדי כאלה באולימפיאדה. יעקבי למשל היה פשוט מזעזע,זה היה נראה ששמו אותו בערוץ 26 בתור עבודה יזומה. אם מלובני הגיע לעבוד אז יעקבי הגיע לעבודה.

6. DRORIKO Member

הוא היה ציני

7. דימה Member

כן הוסבר לי. אז לא הבנתי מה הוא אומר בעצם - אתלטיקה צריך שדר טוב שיודע לשדר כי זה ענף פופולרי, בעוד שהאבקות נשים אין צורך לדעת לשדר כי זה לא ענף פופולרי?

8. DRORIKO Member

הבנת נכון, ואני מסכים איתו כמובן

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג׳סטין גאטלין מרפה לקראת קו הסיום ומאבד את הכרטיס לגמר ה-200 מטר. צמד הליצנים בשידור בכלל לא שם לב.

עד שעוברות 7 דקות ורסקין פתאום מסנן ״גאטלין לא יהיה בגמר. טוב בואו נעבור עכשיו לקפיצה של שם הונגרי גנרי של קופצת לרוחק״. אפשטיין שותק. בכלל לא מבינים את גודל הסיפור. ג׳סטין גאטלין. בסך הכל אלוף עולם ואולימפי לשעבר שהיה שני לבולט בסוכנויות ההימורים לפני המקצה.

אבל בקטנה. דימה מכיר אותו משידורי היורוליג והוא יודע לצעוק ווינר שוט כמו אימבציל.

יורם ארבל היה גאה.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  10. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה היה מוזר. הם שמו לב שגאטלין בסכנה, אבל שכחו מזה ברגע שעברו להראות דברים אחרים ורק אחרי כמה דקות נזכרו לציין את העובדה שהתבררה שניות אחרי הריצה.

מה שהיה מדהים יותר זה שנראה היה שהוא מאט בכוונה, מבין שהוא בבעיה ואז כבר לא מצליח להאיץ כמו שצריך.

11. בוצר Member

מישהו יודע למה ערוץ הספורט משדר כל כך הרבה קפיצות למים? נראה כאילו שכל ערב משדרים שם 3 שעות רצופות של הדבר הזה.

12. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

כנראה עניין של העדפה אישית של מישהו שם שרואה בזה ספורט חשוב. האמת, אני מסכים איתו. */aaa021

13. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

בהתעמלות האומנותית מירי משדרת מריו והפרשנית מהרצליה..מביך..

14. ייא Member

נבו חלשה. חוץ מלהגיד:" יופי לא נפל הסרט" אין שום מידע. מה הממוצע שלנו בתרגיל הזה? למה היא לא מדברת תוך כדי להסביר מה קורה?

15. shlomydavid מנהלים

כי נותנים כבוד למשתתפות..
    סיכומים עושים בסוף.