אולימפיאדת אתונה 2004 - ארכיון

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י burning soil, ‏9/2/04.

1. Mokesh Member

האמת, כולם ידעו שפלפס לא יחזור עם שמונה מדליות, גם הוא ידע את זה. חתירה(חופשי) היא לא המקצוע החזק שלו, והיה ברור שהוא בחיים לא ינצח את ה200 חופשי, לא כשיש שני כרישים כמו ת'ורפ וVDH. ב100*4 האמריקאים והאוסטרליים היו פייבוריטיים, אבל בגלל הפתיחה הלא טובה של איאן קרוקר, האמריקאים נשרכו מאחור. אבל ב200 מעורב כלום לא מזיז לו, ב100 פרפר וב200 פרפר הוא וקרוקר ילחמו חזק, 100*4 מעורב האמריקאים יקחו את כל הקופה(אם פלפס באמת ישתתף), וב200*4 חופשי, יהיה שוב קרב ראש בראש עם האוסטרלים, הפעם, דרום אפריקה לא תיקח.

2. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

האולימפיאדה של האמריקאים באמת מאוד מאכזבת עד כה. אצל האמריקאים לא מעניינות אותם מדליות כסף וארד, אלא רק זהב, שמה יש להם בינתיים רק 3.
    מי שכן מפתיעה מאוד לטובה היא סין, שאחרי שערוריות הסמים היא מתגלה פשוט כנבחרת ענקית. בכל ספורט פתאום רואים איזה סיני/ת עם מדליה (סתם אתמול ראיתי קפיצה למים נשים זוגות 10 מטר, שתי סיניות זכו. גם בקליעה מ10 מטר מרובה חופשי זכה איזה סיני. בכל מקום הם זוכים), ותארו לכם מה הולך להיות לנו באולימפיאדה הבאה, שתהיה בסין. ארה"ב - אאוט. סין - אין.

3. cavenaghi Member

היום ב22:15 נוכל לראות את נבחרת הכדורסל של ארה"ב מול יוון בשידור ישיר ביורוספורט.

מרינה קרבצ'נקו הישראלית סיימה את דרכה בטורניר הטניס שולחן אחרי שעפה בסיבוב השלישי.
    בכל זאת כל הכבוד על ההופעה מרינה!!!!!!

ואיאן ת'ורפ הוא באמת המלך האמיתי של הבריכה.
    הטורפדו הזה הוא פנומן. כולם דיברו על פלפס, אבל ת'ורפ, בא בשקט, בלי הרבה ציפיות יחסית, ומראה לכולם שהטורפדו חי ונושם כמו פעם.

שחיין ענק!!!

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/04
  4. burning soil Member

המשחק בין יוון לארה"ב אמור להיות משודר גם בערוץ 11.

5. cavenaghi Member

עם כל 2 דקות חסות והפסקה לחדשות...

6. AleX-Del-Piero Member

חברה עזבו אותכם אולימפיאדה יש עכשיו סברס...מה זה אולימפיאדה לעומת התכנית המדהימה הזאת...ברצינות ערוץ 11 הוא ערוץ לא מתאים לשידורי ספורט-שימו לב לזה כל פעם שידורי הספורט מופסקים על מנת לראות חדשות חדשות ועוד חדשות שחוזרות על עצמן כל שנה וכל יום-עד שיש לנו קצת מנוחה ואפשר לראות משהו איכותי וקצת יותר שמח מכל מה שיש בארץ...הם מראים חדשות מבזקי כלכלה וחרא כזה...זה נקרא לשדר את האולימפיאדה????כל שניה יש הפסקה השדרים מאוד מעצבנים משה גרטל ויואב ברוק עושים עבודה טובה בבריכה אבל כל השאר גרועעעעעע.
    אני מצפה שכל מי שיש לו כבוד לספורט או לפחות לכדורסל ייראה היום את נבחרת ארצות-הברית נגד יוון משחק ענק!!! אני מצפה למשחק גדול בין שתי נבחרות גדולות.עוד משהוקטן לגביי דרוסל שימו לב לנבחרת קוסטה-ריקה הם מצויינים ברגעים אלו הם נותנים פייט אדיר לליטא של שארונאס יאסיקיביצ'יוס.
    לגביי איאן ת'ורפ-גם בלי להצהיר ולמרות כל הרעש סביב התחרות המשולשת בינו לבין פלפס לבין הוגנבנד עושה מה שהוא צריך לעשות וזהו.השחיין הכי גדול שיש היום.

7. Joel Gion Member

מישהו יודע?

8. cavenaghi Member

יום חמישי.

אני מעריך מתישהו בבוקר.

9. Joel Gion Member

תודה.

10. Mokesh Member

גמר מרתק היה ב200*4 חופשי גברים. מייקל פלפס שזינק ראשון לאמריקאים פתח כבר על ההתחלה פער קטן מיריבו האוסטרלי מייקל קלים. האמריקאים הגדילו את הפער מהאוסטרלים וב200 המטרים האחרונים זינק קלר האמריקאי להובלה. שניה אחריו קפץ ת'ורפ האוסטרלי, והתחיל לקצר את הפער. ת'ורפ התקרב והתקרב, אבל זה לא הספיק. ארה"ב מנצחת, זהב שלישי לפלפס שניצח מוקדם יותר היום גם את משחה ה200 פרפר.

11. Julian Joachim Member

ויש הרגשה באוויר שהמדליה הראשונה תבוא דווקא מכיוון לא צפוי במיוחד. אנדי רם ויוני ארליך כבר ברבע-גמר טורניר הזוגות, ומשום מה אין משחק על מקום 3-4, ככה שאם נעפיל לחצי-גמר, נבטיח מדלית ארד לפחות. ויש סיכוי לא-רע, לאחר שהגרמנים הדיחו את הצמד האוסטרלי שדורג שני. אנדי ויוני כבר ניצחו השנה את הגרמנים ונשאר רק להחזיק אצבעות.

12. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ראיתי עכשיו את התוכנית של דן מרגלית בערוץ 10 שנדמה לי שאני בין היחידים שראיתי אותה, עכשיו היה שם ויכוח על האכזבה מהמשלחת שלנו עד כה ואני חושב שזו חוצפה לבוא בטענות לספורטאים עד המתקנים והתקציבים שנותנים להם.

אין לנו ברכות בתקן אולימפי, אין לנו אצטדיון אתלטיקה נורמלי, הרבה ספורטאים חיים עוד בקרוואנים ועם משכורות עלובות..עצוב שככה הכל נראה, ההשקעה בילדים גרועה, העסק לא רציני בארץ.

בנוגע למה שקרה עד היום, אני מאוכזב מאנה שהייתי בטוח שהיא תעבור שני סיבובים אבל היא הגיעה אחרי פציעה, אם אני יכול להיות מאוכזב זה מהשייטות שהיו לי ציפיות גדולות מהם אחרי שהם הצליחו לא רע לאחרונה.
    כל הכבוד למרינה בפינג-פונג ולפאבל גופמן שהצליחו לעשות דברים יפים, בואו נקווה שזה לפחות יסתיים בשתי מדליות לפחות עם עוד הישגים יפים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/04
  13. juva Member

הבעיה היא שיש 2-3 ספורטאים שמועמדים למדליה ובהם משקיעים פי כמה וכמה מבשאר הספורטאים...
    לדוג' אריק זאבי, השיבולת בעין שלו הפכה לטרגדיה לאומית...
    יש ספורטאים אחרים, כמו גל פרידמן, שיכולים לממן את עצמם(בוא נגיד שמי שמתחיל עם גלשני רוח, כסף, לא חסר לו)
    או כאלו כמו אנדי רם ויוני ארליך שהכסף שהם עושים מטורנירי טניס מספיק להם כדי לממן את עצמם

השאר...למי אכפת...אני לא חושב שמישהו ידע בכלל לפני האולימפיאדה שיש לנו פינג פונג בארץ

14. Julian Joachim Member

טוב, כנראה שהטעיתי והוטעתי. יש משחק על הארד ולכן יש עוד שני משחקים למדליה.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד לי מה הם פראיירים? זה שהם יכולים לממן את עצמם אומר שצריכה להיות העדפה כלשהי??

מוות לסוציאליזם. http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx