אולימפיאדת אתונה 2004 - ארכיון

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י burning soil, ‏9/2/04.

1. cavenaghi Member

תיקון: גל פרידמן לא הועבר למקום השלישי אלא השיוט הראשון נפסל ובשיוט השני גל סיים במקום השלישי.

ואיך זה שאף אחד כמעט לא מתייחס לתבוסה של ארה"ב היום??????

2. AleX-Del-Piero Member

כאוהד נבחרת ארצות הברית אני יכול להגיד לכם-אני מתבייש!נבחרת ארצות הברית-כבר ניצחה את קוסטה ריקה במשחקי ההכנה ודווקא ברגע האמת הם מפסידים בתוצאה כזאת!? 19 הפרש?.מה יהיה נגד הנבחרות הבאמת חזקות סרביה ארגנטינה????ליטא של שארונס יסיקביצ'יוס???בואו נקווה בשביל לארי בראון נציגנו בנבחרת ארצות הברית שהוא ירים את הנבחרת וייעשה בדיוק מה שהוא עשה בדטרויט פיסטונס השנה.
    היום דרך אגב ייתחרו שוב השייטים,יואל רזבוזוב מדליסט הכסף מאליפות אירופה במשקל עד 73 ק"ג כמובן בענף הג'ודו-משהו מעניין על התחרות של רזבוזוב-במקרה והוא יינצח את היריב הראשון שלו רוברט מרטינז מקובה הוא ייפגוש את דניאל פרננדז הצרפתי למי שלא יודע הבחור זכה במקום שני באליפות העולם בג'ודו ביפן לשנת 2003,אבל בסה"כ הכל הוא לא ייתחרה בשום תחרות משמעותית בשנת 2004 ודמה לי שהוא זה שניצח את רזבוזוב באליפות אירופה האחרונה-אם זה באמת כמו באני זוכר-יואל היום אתה נוקם!!!!.כמובן שאנדי רם ויוני ארליך הטניסאים המצויינים ואנה סמשנובה פיסטולצי המצויינת גם מתחרים בואו נחזיק לכולם אצבעות,אני מצפה ליום טוב בהרבה משני הימים הראשונים...רזבוזוב ייתחרה היום כל הדרך עד המדליה נקווה,רק תן לנו היפון אחד אפילו קוקה יספיק ותנצח את היריבים שלך!

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/04
  3. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו גם זוכרים מה היה בסידני עם שניהם...

אגב, ציציאשווילי צריך להוריד 8 קילו לא?

4. AleX-Del-Piero Member

עומר נראה לי שגוצ'ה ציציאשווילי מתחרה במשקל של 85 קילו בסגנון יווני רומי לא נראה לי שהוא השמין מאז אליפות העולם האחרונה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

5. AleX-Del-Piero Member

כפי שצפיתי יואל רזבוזוב עלה לסיבוב ה-2!!!!!אחרי היפון מדהים על היריב הקובני שלו רוברט מרטינז!!!הקרב נגמר תוך משהו כמו 10 שניות!פשוט ענק יואל!!!!

6. Julian Joachim Member

סעמק. טעות שיפוט ויואל מודח בסיבוב השני מול הצרפתי למרות שהוא היה יותר טוב.

נקווה שיש סיכוי בבית הניחומים.

7. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

יואל רזבוזוב הפסיד לצרפתי פרננדז בגלל החלטת שיפוט שנויה במחלוקת.

אנה סמשנובה הפסידה בסיבוב הראשון (כמה מפתיע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ) לאיטלקיה גרבין.

ורד בורוכובסקי סיימה במקום הראשון במקצה המוקדמות שלה ב-200 מטר מעורב אך לא העפילה לגמר.

עוד היום:
    אנדי רם ויוני ארליך יחלו להתחרות בטורניר הזוגות בערב.

8. AleX-Del-Piero Member

אני יכול להסביר איך עובד בית הניחומים
    למשל פרננדז זה שניצח את יואל כמו קקה...עולה עכשיו לחצי הגמר אם יואל מנצח את הקרב הראשון שלו בבית הניחומים הוא פוגש מודח מאותו שלב שלו נגיד והוא ניצח הוא יפגוש עכשיו מודח מחצי הגמר ומתחרה על הארד.זה טוב כי יואל יכול לנוח יותר בין הקרבות וזה שמודח מחצי הגמר יהיה מותש ועייף יותר.

9. Joel Gion Member

איזה קרב היה היום בבריכה.אני מתכוון כמובן ל200 מטר חופשי.מאבק משולש בין איאן ת'ורפ,מייקל פלפס ופיטר ואן דן הוגבנד.בסופו של דבר הטורפדו ניצח לאחר קרב צמוד,ולמרות שהייתי בעד פלפס אני די שמח בשביל האוזי,שהוכיח שוב שהוא הכי טוב בעולם בסגנון חופשי.

דרך אגב,באיזה יום אריק זאבי אמור להתחיל להתחרות?ובאיזו שעה?

10. AleX-Del-Piero Member

מישהו שם לב לנבחרת עירק בכדורגל?.?????פשוט מדהים...למרות שהם משחקים נגד נבחרות גם בדרג "אולימפי" מה שנקרא,אבל בכל זאת הם מפתיעים מאוד...בשלב הבא אין להם סיכוי.יוני ארליך ואנדי רם עלו לשלב שמינית הגמר בטורניר הזוגות של האולימפיאדה...הם ייתחרו מול איגור אנדרייב וניקולאי דווידנקו-זוג לא מדורגים בטורניר האולימפי אנדי רם ויוני ארליך מדורגים 8 בטורניר הזוגות בואו לא נפתח פה לשטן...
    אריק זאבי מתחרה ביום חמישי ה19,באותו יום הוא ייערוך את כל הקרבות שלו במשקל עד 100 ק"ג-הקרב הראשון מול מריו סבינו הברזילאי-יריב קשה מאוד לדעתי (כאחד שלא המשיך בענף הג'ודו-ויש לו ניסיון קטן עם מדלית ארד ושתי מדליות כסף באליפות ישראל ובת-ים לגילאי 7-12 http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx ) זכה מקום 3 באליפות העולם ב2003,אריק בחור חזק 100 קילו מתאמן במכון כושר אני חושב שכולם יודעים את זה מראיינות בטלוויזיה

11. AleX-Del-Piero Member

היום אנדי רם מריה קרבצ'נקו והשייטים יתחרו-
    גל פרידמן ישלים את השיוט הראשון שנפסל ויחד עם זה יתחרה בשיוטים 3ו-4.
    ורד בוסקילה וניקה קורניצקי יתחרו ב470 שיוטים 5 ו-6
    לי קורזיץ במיסטרל שיוטים 3ו-4 גם כן.
    אודי גל וגידי קליגר ב470 שיוטים 5 ו-6
    היריבים של הישראלים בענפי הטניס.
    טניס שולחן:תאמרה בורוס הקרואטית נגד קרבצ'נקו
    טניס-טורניר זוגות:איגור אנדרייב וניקולאי דווידנקו נגד ארליך ורם.
    אלכס דנילוב הקלע יתחרה במקצה ירי באקדח ל50 מטר.
    נדמה לי גם אניה גוסטמלסקי תתחרה היום.
    ממה שראיתי היום יישדרו את אלכס דנילוב בערוץ ה-1 המגעיל...
    דרך אגב מצאתי שיטה חדשה לראות את האולימפיאדה שלא משדרים בערוץ ה1-מה זה הדבר הזה???אני פותח טלוויזיה אני רואה החדר של חני...
    בכל מקרה דרך תוכנת הווינאמפ (בגירסא 5-הכי עדכנית)יש תחנות רדיו וטלוויזיה באינטרנט-אחד מתחנות השידור האלה היא ערוץ סיני שמשדר LIVE 24 שעות הנה האתר שלהם live.leehoo.com גם שם יש צפיה מיידית דרך כמה תחנות טלוויזיה שתראו בתחתית העמוד...אולי פתרתי לכם משהו...המון אנשים בארץ רוצים לראות ובסוף מראים רק תקצירים...

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/04
  12. ArsenalFan Member

תגידו, רק הישראלים מעניינים אתכם? אלוהים, בריכת השחייה מספקת לנו את אירוע הספורט הגדול ביותר השנה (עם כל הכבוד ליורו 2004 הבינוני), אפילו שמשה גרטל משדר אותו, ואתם מתעסקים בכשלונות מדכאים...? האולימפיאדה זה לא רק הישראלים. תכל'ס, כמה מכם יודעים מה צריך בשביל לקבל קוקה או יוקו? מישהו מכם באמת מבין מה צריך כדי לעלות לגמר בקליעה ברובה אוויר? כל הכבוד למרינה קרבצ'נקו עם הפינג-פונג, והיא באמת בחורה מקסימה מהראיונות שהיא נתנה, אבל אף אחד לא מתעניין בזה... כמה מכם בכלל ידעתם שיש לנו נציגה בטניס שולחן?

טוב, עכשיו לדבר הכי מעניין באתונה: איאן ת'ורפ הוא המלך. כולם דיברו כל הזמן על מייקל פלפס, והוא באמת פנומן, אבל איאן הוא עדיין הגדול מכולם. ממש עוד מעט הוא קופץ למים במוקדמות של 200X4 חופשי, ושוב אנחנו נראה את הקלות שהוא שוחה את המשחה הזה ומשאיר את כולם מאחור. איכשהו ת'ורפ מראה שממש קל לו, בעיקר ב-200 חופשי שהיה אתמול (איזה משחה, חבל על הזמן). בזמן שואן דן הוגנבנד שוחה כמו מטורף בהתחלה הוא שוחה בקלות ובסוף מנצח כי במהלך המשחה הוא שומר על יציבות רבה (וכשאני מדבר על יציבות, אני מתכוון ליציבות בזמן שקרוב לשיא עולם. אני לא חושב שיש איזשהו שחיין ששוחה למרחקים הבינוניים שעושה את זה טוב כמו ת'ורפ) ולקראת הסוף הוא מסוגל לתת את הפוש שיביא לו את הזהב. שתי מדליות זהב כבר יש לו, ואני מקווה שיהיו לו עוד מדליות במשחי השליחים שנותרו וב-100 חופשי, למרות שבספרינטים ואן דן הוגנבנד הוא עדיין יריב אדיר שיהיה לת'ורפ קשה לנצח אותו. בכלל, השחייה היא פשוט תענוג לצפייה. אני לא יודע איך זה בהשוואה לסידני, אבל ההנאה גדולה מאוד. ספורט איכותי, אלגנטי ומותח. הדבר הכי טוב באולימפיאדה.

http://news.bbc.co.uk/media/images/39962000/Xxx/_39962152_thorpe300_245.Xxx

אגב, ישראל היא לא המדינה היחידה שמאוכזבת בימים האחרונים. האמריקאים רגילים בשלב כזה לפחות ל-7 מדליות זהב ובינתיים בבריכה הם לא ממש מצליחים, יחסית (פלפס ייקח עוד 3 מדליות זהב להערכתי, אבל בשליחים הם בבעיות והבוקר הם לא הצליחו לשלוח אף שחיין לחצי גמר 100 חופשי!!), אבל מעבר לכך בריטניה רק עם מדליית כסף אחת אחרי שלושה ימים, בקפיצה למים לזוגות, והם לא מפסיקים לאכזב. הנמן עף בטניס, בהוקי הם רק מפסידים, רוכבת האופניים שלהם כשלה בקו הסיום... הלחץ במשלחת הבריטית מתחיל לגדול. אחרי שבסידני הם הצליחו להוציא 11 מדליות זהב, כאן הם לא יתקרבו לזה.

13. AleX-Del-Piero Member

אני אישית אוהב גם ענפי שבהם ישראלים לא חזקים אבל אם ישראלים יכולים לזכות במדליה במשהו או עושים תחרות טובה אזאני מתעניין,אבל אם כבר תחרויות זה רק אתלטיקה-הכי יפה בעולם יש לך את כל הדברים הכי מאתגרים בעולם,כם אם יש אכזבות אני אוהד של הנבחרת ממנה אני בא,ובגלל שהנבחרת שלו לא בטופ אנשים בארץ אוהדים נבחרות אחרות וספורטאים אחרים,לספורטאים שלנו אין תמיכה והם יודעים שהם יחזרו לארץ הם יתקבלו בבוז גדול.
    אני דווקא חושב שהאתלטיקה תתחיל זה יספק את אירוע הספורט הגדול בעולם אתם תראו תחרויות ענקיות פשוט-המלצה שלי-ריצות למרחקים קצרים תחרות יפה לאללה הכי מגניבה הכי מרגשת יש בה הכל.
    אהבתי את השחייה של השליחים 4X100 שדרום אפרקיה ניצחו את אוסטרליה ואת ארצות הברית ואת כל שאר המעצמות בבריכה...איזה מהירות,כשאני רואה תחרויות בשחייה אני מעדיף הפתעות או ללכת על איאן ת'ורפ כי הוא באמת הכי טוב שיש היום יותר טוב מפיטר ואן דר הוגנברד ומייקל פלפס ללא ספק.דרך אגב ArsenalFan שכחת להזכיר בבריכה את הנבחרת היפנית שעושה טורניר ענק כמעט בכל גמר יש להם נציגים.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/04
  14. ArsenalFan Member

השחייה של הדרום אפריקנים הייתה מדהימה, מסכים. מסכים גפ לגבי היפנים, קיטג'ימה שזכה בזהב ב-100 חזה פשוט ענק, למרות שכולם אומרים שהוא קצת רמאי. אני לא יודע, אבל הוא שחיין ברמה והוא גם ניצח את האנסן האמריקני. בכלל, השחיינים היפנים נמוכים וזה ממש בולט כשרואים אותם מול שחיינים ענקיים כמו גראנט האקט ששואף ל-2 מטר, אבל הם זריזים ודי יפה לראות אותם מצליחים בבריכה.

אני לא מסכים לגבי האתלטיקה. לגבי היופי שלה זה בעיני המתבונן, אני חושב שרוב הענפים באתלטיקה קלה דווקא די מכוערים (אולי חוץ מקפיצה לגובה ואולי קפיצה במוט), בעיקר לא הספרינטים שדורשים פחות טכניקה משחייה במרחקים קצרים. אבל בכל מקרה, האתלטיקה כבר באולימפיאדה הקודמת איבדה את הבכורה בתחרויות לשחייה. בזמן שהשחייה נמצאת בהתקדמות מתמדת ושיאים נשברים בכל תחרות גדולה בעשור האחרון ויש בה עוד לאן להתקדם, שיאים באתלטיקה כמעט ולא נשברים (מישהו מתקרב לסרגיי בובקה במוט? לשיא של 100 מטר לנשים? לשיא ב-200 של מייקל ג'ונסון? לשיאים של ג'ונתן אדוארדס במשולשת?), ודאי שלא בספרינטים. הרמה באתלטיקה נמצאת או בירידה או במיצוי היכולות, ולכן משתמשים בסמים. כל האתלטים הבכירים מעורבים בדרך זו או אחרת בשערוריות סמים, אולי חוץ ממוריס גרין (עניין של זמן) ואם אני יודע שטים מונטגומרי חשוד בשימוש בסמים והוא שבר את השיא ב-100 מטר, השיא הזה לא שווה שום דבר... סמים גם יכולים להיות בשחייה, אבל עובדה שהאתלטיקה מספקת אינספור שערוריות סמים, והשחייה מאז הסיפור עם הסיניות לפני לא מעט שנים סיפקה הרבה פחות.

15. AleX-Del-Piero Member

אבל באמת באמת באמת יותר משחיה יותר מאתלטיקה-כדורסל זה מעל לכל!יותר מכדרוגל אפילו לדעתי הספורט הכי מהמם הכי תחרותי הכי מלהיב שיש היום בעולם בכדורסל הכל יכול להיות כמו גם בכדורגל,ראיתם נבחרת פורטו-ריקו ניצחה את ארצות הברית ארגנטינה נתנה שואו מול סרביה אלופת העולם הלוואי שערוץ ה-1 ייראו קצת קצת כדורסל לקראת המשחק הע-נ-ק שיש היום בין שי מעצמות כדורסל יוון וארה"ב כל אחת ביבשת שלה-אפשר להגיד שנבחרת ארצות-הברית לא חזקה כמו זו של 92 עם ג'ורדן פיפן בירד ג'ונסון דרקסלר וכו',אבל זה טוב לתחרות גדולה יותרhttp://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx