אוכל

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י ARSI, ‏11/7/06.

1. Riki Member

אוי הכי טעים שם. אני וידיד של הינושם לפני כמה שנים וחזרנו מאז דיי הרבה. פשוט אלוהי.

במידה ובבשרים עסקינו... שווארמה הולך ? אז ככה, רק בחיפה !! במבינו, ג'יבלי וחאזן... אין עליהם.

יואב ?! הלו ?...

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוצים חומוס טוב באיזור המרכז?

אבו חסן. ביפו. האבא של המסבחה. מושלם. אני וחברים לוקחים כ"א מנה וחצי והולכים לשבת על המזח בכיף.
    עוד חומוסים טובים באיזור - חומוס נטו בת"א לא רע בכלל, ב-206 יש אחלה חומוס (ואחלה עסקית).

נערך לאחרונה ב: ‏11/7/06
  3. Juanito Member

אוכל של ססתא מרוקאית פשוט אוכל מושלם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

4. אבי פיטוסי אלוהים Member

דודה זה גם נחשב?

5. M_T_A Member

לכל אחד יש סבתא שיודעת להכין אוכל מושלם, לפחות אחת, בלי קשר למוצא
    הסבתא הרומניה שלי מתמחה בכל מאכל אשכנזי שקיים אבל גם ג'חנונים היא עושה טוב מאוד אם מבקשים יפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

6. תונל Member

יש אצלכם כבר הכרעה איזה הכי טוב? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

7. ARSI Member

שווארמה טובה יש ב"סמי בכיכר", חדרה (צומת המשטרה).
    "בנדי", מסעדת גורמה, באזור התעשייה קיסריה. בנוסף לאוכל, האווירה מאוד נעימה ויוקתית (אלא אם נפלתם על איזה שעה ש-15 איש שרים יום הולדת).

8. משוגע בירוק Member

אין על האוכל של אמא... ואם כבר אוכל בחוץ אז כל שווארמה או פלאפל בכל מקום בארץ ...

9. Barcik Member

חומוס זה לא אוכל. מבחינת רמה קולינרית, הוא שקול לחמאה. חומוס זו הכלאה בין סלט לממרח, דבר שבא בצד האוכל האמיתי.

10. פלג Member

:aaarofl:

----------
    על כל דבר אתם פותחים אשכול. זה ממש מצחיק אבל מושלם. איך אתם חושבים על כל דבר!. אם כבר הנושא אז המסעדה הכי טובה שאני ממליץ עליה היא "נאפיס", ההיתי שם המון פעמים, אני עדיין הולך לשם. השירות טוב, המחירים טובים וכמובן איכות האוכל. סוג נוסף של מסעדה שאני אוהב זה סיני! אין לי משהו מועדף.

11. XabiAlonso Member

מסעדת "לימוזין" באזור התעשייה של רמת ישי היא מסעדה מצוינת שתחום ההתמחות העיקרי שלה הוא בבשרים.
    מומלץ!

12. Barcik Member

אוכל בסדר, אבל אין ספק שנאפיס זה מוסד נפלא של מדינת ישראל - פתוח 24/7, האוכל זול ומשביע. לרוב, הרבה יותר מדי משביע. טוב, למה כבר אפשר לצפות מקומבינציות שונות של גבינה ובצק?

כמה דוכני פאסט-פוד מומלצים. ה"צ'ופה" בכפ"ס להמבורגר מצויין, "טוסט הבית" ו"מפגש השובבים" בראשון לקומבו טוסטים + שווארמה. השיפודיה באזור לאוכל זול.

13. משוגע בירוק Member

נאפיס באמת מקום נחמד בייחוד בגלל הזמינות.... המחירים ככה ככה והאוכל נחמד פלוס...

14. פלג Member

לא התכוונתי לצחוק או משהו, או לזלזל בהסבר, אולי אתה צודק אני לא יודע, פשוט ההסבר עצמו מצחיק.

בקשר שוב לנאפיס: לדעתי האוכל שם מעולה ולא פחות טוב מהמסעדות ה"נחשבות" בת"א שלוקחות על מנות קטנות הרבה כסף. ואגב, בנאפיס לא הכל בצק. יש המון דברים שלא קשורים בכלל לזה.

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בוריס, בד"כ אתה מדבר על מה שאתה מבין בו. היום חרגת מהמשוואה הזו.
    חומוס אמיתי, לא כזה שאתה קונה בסופר אלא אסלי עם גרגרים/פול/ביצה הוא ארוחה לכל דבר! אני אוכל חומוס מסבחה עם הגרגרים בפנים במזלג וזה בראנץ' מושלם.