אוואט או דוידוביץ'

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏15/8/06.

1. Go_Go Member

אין בכלל ספק שדודו אוואט...

ועוד אחרי המשחק אתמול אם עוד הייתה התלבטות...היא נגמרה

2. idans Member

המשתמש "עד המוות הפועל" רשם פה פעם הודעה למה אוואט צריך לפתוח, אני אחפש את ההודעה, מבינים בה בדיוק למה רק אוואט צריך לעמוד!

3. XabiAlonso Member

יניב מזרחי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

ברור שדודו אוואט, ואין מה להוסיף.

4. שלוס Member

אוואט באנקר
    ובמיוחד לאחר אמש

5. Spanish Weapon Member

המשחק שבו הבנתי שדודו אוואט צריך לעמוד בין הקורות של נבחרת ישראל הוא ללא ספק ה2-2 בדאבלין , אחד המשחקים הגדולים של אוואט אי פעם בקריירה , הצלות מדהימות , בזבוזי זמן בחוכמה.
    אין עוררין על כך שגם לאוואט וגם לדוידוביץ' ישנה בעיה בכדורי גובה (כמו למרבית השוערים הישראלים לדורותיהם) אבל אם צריך לבחור ביניהם אז אך ורק אוואט.

6. תונל Member

קודם כל אין קשר דווקא לישראלים, לכל השוערים יש בעיות עם כדורי גובה כי זה פשוט תחום קשה.

חוץ מזה, המשחק הזה שהזכרת הוא בדיוק הבעיה שלי עם אוואט, לצד כל ההצלות האלה את 2 הגולים היה אפשר למנוע.

7. M_T_A Member

בגול הראשון כולם התנפלו עליו למה הוא הלך עם היד הרחוקה והתשובה פשוטה מאוד, הוא לא היה מגיע לכדור ככה. הוא עשה את ההחלטה הנכונה אבל זה פשוט היה כדור קשה.
    חוץ מזה שעכשיו הוא שוער הרבה יותר טוב מאז.

8. אלי מתחן Member

שיהיו לישראל בלמים כמו מטראצי ונסטה תראו שגם בעיית כדורי הגובה שלנו לא כזאת חמורה.

9. Maccabi_Haifa Member

כמה שאני אוהד את דוידויץ את אוואט
    דוידוביץ אתמול פישל פעם אחת וכאילו ירד לו הבטחון אני ראיתי איזה גולים אוואט עצר בספרד הגול שדוידוביץ קיבל נגד סלובניה אני כמעט בטוח שוואט היה עוצר אותו

10. Paolo Maldini שחקן ותיקים

מעניין אותי מי השלושה שהצביעו בעד ניר דוידוביץ'. סביר להניח שאלו אוהדי מכבי חיפה...

11. נדב מיכאלי Member

שוער שנמצא בלה קורוניה לא צריך להיות בהרכב הראשון של מעצמת הכדורגל נבחרת ישראל?
    אוואט לא צריך להיות בהרכב הראשון ממש לא,הוא חייב להיות בהרכב הראשון אחרת זה ביזיון.
    הוא השוער הישראלי הטוב ביותר כרגע

12. מכבי הרצליה ! Member

אני לא מבין מה יש פה לעשות משאל? זה 100% אוואט !! דוידוביץ' עושה בלי סוף טעויות !! אוואט שוער באירופה אין בכלל מה להשוות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/8/06
  13. שגיא Guest

למרות ההערכה הדי עיוורת שלי לדוידוביץ', אני חושב שאוואט הגיע למצב שהוא פשוט לא יכול להיות שוער שני הנבחרת. נקודת הפתיחה של שני השעורים היא די דומה, ואני חושב שמבחינה פוטנציאלית הם שניהם מצויינים ולמען האמת אולי אפילו דוידוביץ' עולה על אוואט, אבל אוואט פותח עונה רביעית (?) בספרד, והפעם בקבוצה גדולה עם שאיפות לצמרת, אחרי שנתיים כשוער ראשון בראסינג, ואוואט מפתח את עצמו מצויין בליגה הספרדית, בעוד ניר דוידוביץ', למרות שניסה, לא השיג חוזה בחו"ל, מה שמשאיר אותו תקוע עמוק בבוץ המקומי של ליגת העל, מה שלא מאפשר לו להתקדם כלכך. גם במשחק הנבחרת ראינו את אוואט הרבה יותר בטוח, סוגר יותר טוב, ונקי מטעויות לעומת טעות של דוידוביץ' בשער שישראל ספגה, ועות נוספת בהדיפה שהסתיימה בשער שנפסל בטענת נבדל.

דודו אוואט, כי זה מתבקש.

14. נדב מיכאלי Member

אוואט מתחיל עונה רביעית בליגה הספרדית.
    3 שנים בראסינג ואת העונה הרביעית הוא יפתח בלה קורוניה.
    צריך להיות ממש עיוור כדי לא לתת לאוואט את חולצת ההרכב הראשון.

15. NAYM Member

לדעתי אוואט צריך להיות בהרכב בגלל שהוא נמצא יש פחות עדיפות שטוטיות או משהו..
    אבל שניהם שוערים טובים ברמות טובות אבל אוואט יותר. אז לדעתי צריך לתת לשחקן שמצליח בליגה הספרדית מאוד..