אוהד הפועל פרץ למגרש, הדרבי התל אביבי פוצץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EuropeGuy, ‏3/11/14.

1. alexshw Member

זה שזהבי לא קיבל אדום על התגרות זה עוד טעות שיפוט אולי ועדיין אתה כל הזמן מנסה להצדיק מעשים אלימים ומאוד מגעילים של האוהדים שלכם שמשום מה יוצא לו שם של הקהל כי טוב בארץ בתקשורת.
    עוד מימי הבובה של הבן של אוברוב, עשיתם פעולות הכי מסריחות שאפשר לתאר.

די כבר לתרץ.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מסכים. אם זהבי לא היה מקבל אדום אני לא בטוח שזה היה מתפתח למה שזה התפתח.

3. yros1 Member

עוד אחד שכבר נשפט והורשע על תקיפה ואיומים ... תזכורת: גם אייל ברקוביץ' חמום מח, לא שולט בפיו, מתסיס ומסוכן.

http://i.imgur.com/dDdbYr4.Xxx

4. Civil Anti Madridista

לא רחוק היום. כל עוד מערך האבטחה והשיטור באצטדיון יראה כמו מופע לוליינות, הרצח הראשון במגרש כדורגל בישראל קרב ובא.
    השחקנים של מכבי היו צריכים לרדת מהמגרש ברגע שהשופט האידיוט הזה החליט להרחיק את זהבי. זה פשוט ניצחון מוחץ לאלימות.
    ולא פחות חמור, למה ג'ורדי קרויף צריך להיות זה שמגן על זהבי ביציאתו מהמגרש?

5. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

@Landon Donovan , אני מבין שמינית את עצמך לתפקיד מטיף המוסר.
    החוליגן שפרץ לדשא ותקף את זהבי צריך לשבת מאחורי סורג ובריח אבל להפוך את זהבי לקורבן זה לא פחות ממגוחך.

אתה על דופק 200... שתה מים ותרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏3/11/14
    oranfu ו-bvb_fan אוהבים את זה.
  6. G.B7 ירוק עולה

בכל השידורים החוזרים של הפריצות יש אוהד נראה לי של מכבי ת"א שנותן אגרוף לאחד המאבטחים וגם הוא חייב להיענש בחומרה.
    אותו מאבטח נשכב על הדשא ואחרי זה ראו אותו על אלונקה עם צוות של מד"א.

oranfu אוהב/ת את זה.
  7. bvb_fan Kevin Großkreutz

@Landon Donovan
    אל תוציא לי מילים מהפה
    אני לא רואה בו קורבן מאחר והוא יכל לבוא ולחגוג עם השחקנים שלו, לבוא ולהמשיך את השטויות האלה זה לבוא ולהגיד אני מוכן לקחת על עצמי את מה שיקרה בהמשך.

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

אתה טיפש חסר יכולת להבין את הנקרא. תסיים בית ספר דבר איתי.

9. תומס מולר Member

זהבי חש כריסטיאנו רונאלדו
    שחקן מוגבל שיכול להיות כוכב רק בכדורזבל הישראלי

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה מתבלבל בין הצדקה לבין הזכרת האחריות של זהבי לאירוע. האוהד שלנו הוא מפגר מ700 בחינות, אבל אם זה לא היה הוא זה אז יום אחד זהבי היה הולך ברחוב והיו שוברים לו את הרגליים. זה היה פשוט ברור שזה ייגמר ככה.

oranfu אוהב/ת את זה.
  11. Raulito Madridista

על כדורגל אני בכלל לא רוצה לדבר אבל רק מילה אחת לפני שמתייחסים לבלאגן - טקס מרגש לניצן שירזי ז"ל. תמיד נזכור אותך.

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/7/478807.Xxx

בלתי-צפוי, הזוי, מטומטם, מפגר, ובעיקר: בושה אחת גדולה.
    מאוד מקווה שהתופעה המכוערת הזו לא תשפיע על קהל אוהדים להגיע למגרשים, בעונה הזו היה שיפור בנושא.

אני לא אציין את שמו של האוהד אבל הוא אוהד מוכר מאוד בשער 5. הוא וזהבי מכירים אישית בוודאות.
    בכל-מקרה, אם על אדם אחד מפגר אי-אפשר לשלוט(הכוונה - הקהל של הפועל לא 'אשם' כקולקטיב) - אותי מרתיח מה שקרה לאחר-מכן. כל הזריקות של המציתים, שקיות הגרעינים, הכוסות ועוד חפצים. בית הדין הולך לשחוט אותנו ובצדק. אני לא אתפלא אם שערי 4-5 יסגרו עד תום העונה.
    ההפסד המקצועי כאן עצום - מדברים על הפחתת נקודות וגם הפועל בלי בלומפילד במצבה הנוכחי לא שווה שום דבר.

לערן זהבי מותר להתגרות בקהל של הפועל ולהחזיר להם בדרך שלו על הקללות הלא-נעימות וההצקות(יותר מכל שחקן אחר, מן הסתם). 'הפיו-פיו' אולי מאוד מטומטם וילדותי ושחקן עם קלאסה לא היה עושה את זה - נניח סלים טועמה, אפילו יוסי אבוקסיס, שמעון גרשון - אבל אין כאן שום דבר שהוא פסול. אם 'סתם מישהו' היה מרביץ לו 'סתם ברחוב' - זה נשמע עצוב, אנחנו לא מדינת עולם שלישית. בכל-מקרה, אם תמוז קיבל צהוב על התגרות אז למה זהבי לא?

ועכשיו למקרה - זהבי התגונן ואחר-כך ניסה בעצמו לתת בוקס לאוהד של הפועל. השופט חייב לפי החוק היבש להרחיק אותו.
    כבר באותו הרגע מכבי רצתה לפוצץ את המשחק וזה די עלוב - לא משנה כמה עוול נעשה לכם - תמשיכו לשחק. מכבי גם בעשרה שחקנים מנצחת הפועל כזו. אני בכלל חשבתי שנספוג גול דקה אחרי הקרן.

כל-כך הרבה כסף משלמים כאן לשוטרים ושאר אנשי האבטחה ובכל-זאת המחדל הזה קורה. ואם האוהד היה גורם לפציעה של זהבי? מה היה קורה אז?

עצוב על מה שקרה בעיקר בגלל ההשלכות, זה מביך. אבל השופט עשה בשכל ששרק לסיום המשחק והאמת שרציתי שזה מה שיקרה מייד לאחר ההרחקה, הרי אי-אפשר לבטל אותה. הפועל רעבה ללחם, הפועל חייבת נקודות וגם אם היינו מנצחים את מכבי לא הייתי שמח בלב שלם - כי זה לא ניצחון ספורטיבי, זה גועל נפש.

הראו אותי בטלוויזיה אגב אבל את מי זה מעניין.
    ממקומי בשער 5 לא כל-כך ראיתי מה הלך בין השחקנים אבל אני מאמין שטב"ח הצית אש כרגיל ואולי קצת אבוטבול מהצד שלנו הוא הרי מסוכסך עם זהבי זמן רב, עוד כששיחקו יחד בהפועל.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. yros1 Member

כולי תקוה שההתאחדות תקבל ביצים סוף סוף (ואולי תמנע את המשך ארועי האלימות עד שבסוף יירצח שחקן על המגרש)
    והפעם תפעל לממש את העונש שהצהירה עליו בהתפרצות אוהדים הורדת 10 נקודות.
    במצב כזה קרית שמונה ובאר שבע בצמרת ליגת העל.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכי עצוב בכול הבזיון הזה,ששום דבר לא ישתנה,שוב עונשים לא מרתיעים.
    האוהד שתקף כבר במשחק הבא של הופעל יהיה במגרש.
    היגיע הזמן שמערכת שמערכת המשפט תיקח את עצמה ביידים,העונשים פה בשוט בדיחה עצובה.
    את אהודה הבזוי הזה שמרשמה לעצמו לפרוץ למגרש כדורגל ולתקוף את זהבי,צריך להכנס לכלא ! ל-5 שנים לפחות !!
    יש במגרשים מצלמות,לאתר את הבעייתים ולהריחק אותם מהמגרשים לכול החיים !
    היגעכ הזמן שנתעורר לפני שהמצב יחמיר עוד יותר.

דרך אגב ההתנהגות של של שי אבוטבול פשוט בושה !! טוב שהוא לא הצטרף לאוהד ותקף את זהבי.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

"יו"ר איגוד השופטים, סלמן בן ציון, התייחס להרחקתו של ערן זהבי: "השופט פעל לפי החוקה, כשהרחיק את ערן זהבי".
    וואו, איזו "הפתעה".

15. Landon Donovan Member

לא לא, אתה לא תתחמק בכזאת קלות מהדברים הדוחים שלך. זהבי מעולם לא התנהג באלימות ולכן הוא קורבן מוחלט באירוע. אני מקווה בשבילך שכשאתה מעצבן אנשים הם לא מגיבים באלימות כלפיך.

@bvb_fan @Shacham
    מה שאתם עושים זו האשמת קורבן פר אקסלנס. זהבי לא נהג באלימות ולכן אין לו שום אשמה או אחריות על האלימות כלפיו.

@לירן - מכולם, קיוויתי שאתה תקח בחזרה את דבריך הדוחים. אם אתה לא מסוגל להבין כמה חמורים הדברים שאתה כותב, אז באמת שאין לי מה להוסיף.