אוהד הפועל פרץ למגרש, הדרבי התל אביבי פוצץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EuropeGuy, ‏3/11/14.

1. עידן444 Member

הם היו מעורבים בלא מעט אירועים אלימים. אני מדבר על אלימות פיזית. אז סבבה שהיום זה היה "רק" קללות וזריקת חפצים...
    לי יש תחושה חזקה שהקבוצה הזו באופן מאוד מוזר חסינה מפני התקשורת וגם מבחינת בית הדין של ההתאחדות.
    הפועל עכו קיבלה עונש רדיוס בגלל זריקת שקית גרעינים מהיציע. בוא נראה מה תקבל בני יהודה על השלכת החפצים כלפי מחמוד עבאס.
    ואני מעדיף לא לדבר על הנושאים הכלכליים כי אין לי פרטים ולא רוצה להכפיש סתם, אבל גם בנושא הזה נראה לי שרב הנסתר על הגלוי...

2. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

בשתי מילים - משה דמאיו.
    האיש הוא שם נרדף לקומבינה וגועל. יותר גרוע מהלוזונים מבחינתי.

מבחינת התקשורת הם חסינים כי לא מדובר בקבוצה נוצצת יותר מידי ואין בזה רייטינג. בגלל סיבה הפוכה מפוצצים כל דבר שעושים אוהדים של שתי התל אביביות הגדולות ובית"ר.
    על בני סכנין לא מדברים גם בגלל כל עניין הערביות והפחד מגזענות למרות שאין שום קשר בין העובדה שמדובר בקבוצה מעיר ערבית לבין זה שהאוהדים שלהם הם אסופה של גועל נפש.

3. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/Sip_Storage/FILES/9/size475x318/483349.Xxx

בית-הדין של הכדורגל הודיע הבוקר על העונש החדש:: הפחתת נקודה להפועל ת"א ומכבי ת"א ושלושה משחקי רדיוס. בוטל כמובן הרעיון של סגירת היציעים מצד שתי הקבוצות. מכבי צפויה לארח במגרש בנתניה. הערעור שהגיעו המועדונים במשותף התקבל בצורה חלקית למעשה. משחק חוזר וודאי שלא יתקיים. קרלוס גארסיה יועמד לדין בהמשך והוא ישחק עם מכבי הערב בק"ש. אין שינוי מבחינת שתי הקבוצות בדירוג בטבלה.

זה עדיף על כלום, אבל הכל עקום בכדורגל שלנו, יוצא החשק לראות משחקים כבר. הפירחחים ניצחו, בקיצור. שילמדו להעניש ללא הקולקטיב. ברור גם שהעונש לא ירתיע את הטמבלים הבאים שירצו להרוס את החגיגה.

4. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

לא עדיף ולא נעליים. כמו שכתבתי פה, הורידו בקטנה כדי לקרוא לזה המתקה.
    ומספיק עם השקר שמדובר בנקודה. זו הפחתה של 1 עד 4 נקודות, כשאם מתייחסים לתוצאה בה הדרבי נעצר לשתי הקבוצות הופחתו שתי נקודות.

מת שיענישו כאן שופט מתישהו, ואז יוכלו לטעון שגם האיגוד צריך להיענש בגלל אחריות שילוחית.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

את האמת שלי אין שום הרגשה שהאלימות במגרשי הכדורגל קיבלה עונש. מלכתחילה לא צריך להעניש את הקבוצות בהורדת נקודות. אם שחקן X או Y התנהג שלא כשורה אז צריכים לטפל בו, אבל הפחתת נקודות? שטויות במיץ. לצערי לא נראה שהעבירו מסר לאלה שלא יודעים להתנהג ביציעים. לא בדרבי ולא במשחקים טעונים אחרים. לי אישית לחלוטין נמאס ממה שאני קורא ורואה באינטרנט מדי שבוע ממקום מושבי בהולנד. אני לא רואה שום רצון אמיתי לטפל בשורש הבעיה וזה מצער.

מתן ערוסי, Civil ו-gilad16 אוהבים את זה.
  6. Civil Anti Madridista

אני כבר רואה את ברקוביץ' בסוף העונה מתגאה ב0:0 הזה. "לא ניצחתי כמו שהבטחתי, אבל ביחסי לפערי הרמות גם תיקו מתקבל".

7. מתן ערוסי Member

+1.

הם באמת חושבים שכל החוליגנים האלה מעניין אותם הקבוצה? יתר האוהדים? אכפת להם רק מעצמם ומאוד מצער אותי ששוב עשו ראש קטן, העיקר הענישו וזהו. כיצד ענישה כלפי הקבוצה אמורה להדאיג את הערס הבא? למה תמיד במדינה שלנו מטייחים את המקרים הללו? חייבים להתחיל איזו רפורמה בנושא במקום להאשים אחד את השני כי המרחק מרצח שחקן/אוהד במגרש כדורגל כבר לא כזה גדול.
    הגיע הזמן שבכנסת ינסחו חוקים מחמירים בנושא. מקומם של אותם מתפרעים רק בכלא/הרחקה לכל החיים מהמגרשים!

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

תפסיקו כבר עם השטויות האלה ״אכפת להם מהקבוצה?״, בודאות אני יכול להגיד לך שהפועל היא כל חייו של פואד וככה אצל החוליגנים האחרים. דרך אגב, גם בהולנד המצב הרבה יותר גרוע מכאן. המצב פה ממש טוב האמת...

9. Civil Anti Madridista

לא מספיק שלכולנו כבר יצאה הנשמה מכל הפרשה המאוסה הזו, אז בית הדין החליט סופית לעשות מעצמו צחוק ולהעניש את קרלוס גרסיה בצורה הכי מגוחכת שיש. רואים שהסרטון ערוך בצורה מגמתית ולא ניתן להסיק ממנו שומדבר חד משמעית, בעוד שהשחקן עצמו טוען כי קרא למאבטחים. אז לבסוף, אחרי כל הדחיות הוחלט על "ענישת פשרה" כדי שתהיה הצדקה לכל הסחבת. מביך כבר אמרנו.

10. EuropeGuy Member

די תמוה ששחקן קורא למאבטחים כשהפנים שלו מורמות בכלל לכיוון הקהל, בזמן שכל השחקנים לידו נראים לגמרי לא מאויימים והוא עם תנועות ידיים עצבניות ולא מפוחדות בעליל. עפ"י הסירטון הזה הסיכוי שהוא קרא למאבטחים הוא פחות מ-2%. מנגד, סירטון ההגנה של מכבי מציג תמונה לפיה גארסיה ניסה להרגיע את הרוחות כשהשחקנים התגודדו סביב המתקיף של זהבי וכשאוהדי מכבי כבר פרצו לדשא, אבל זה לא סותר בשום צורה את זה שהוא שילהב את האוהדים לרדת.

אם הדילמה היחידה היא האם קרלוס גארסיה גרם להם לרדת או לא גרם, הרי שאין פה ספק.

11. Civil Anti Madridista

בזמן שאצלנו בישראל הסחבת חוגגת, זורקים את האשמה מאחד לשני, אין ענישה או משהו שדומה להרתעה כדי שיציצו מקבלי ההחלטות כאן על מה שנעשה בספרד ביומיים האחרונים. חותכים ישר בבשר החי, בלי ועדות ובלי המלצות.

12. עידן444 Member

אני חייב להגיד לך שבכל זאת אני מזועזע שאוהד נהרג והמשחק שוחק כרגיל.