אוהד הפועל פרץ למגרש, הדרבי התל אביבי פוצץ

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י EuropeGuy, ‏3/11/14.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

תזכרו מה עשו לגרשון ותראו מה עושים לזהבי.
    אז לגרשון היה קלאסה ולמרות שזרקו עליו רימון הלם ואיחלו לבן שלו שעוד לא נולד שימות בבטן של אשתו הוא לא הגיב אז ערן זהבי שקיבל איחולים דומים חגג להם על הפנים. הם לקחו מעבר של שחקן מקבוצה לקבוצה והפכו את זה לאירוע סופר קיצוני ואז מתפלאים למה מפגרים בודדים עם איי-קיו של קוף עושים מה שעושים.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  2. yros1 Member

כן זה הדפוס הקבוע שלהם. אוהד הפועל רץ ומתחיל להרביץ לשחקן במגרש אז השחקן אשם כי "התגרה" בהם.
    הם לא עשו כלום לטביב, הוא סתם התנפל על אוהד. הם לא עשו כלום לזהבי, הוא סתם התגרה.
    ממש קבוצה של אוהדים חמודים ותמימים. מישהו קונה את זה?

וכן אם ההתאחדות הזהירה קבוצות שפריצה למגרש תגרור עונש ב-10 נקודות הגיע זמן לעמוד מאחורי המילה וזה נועד כדי להבהיר לאוהדים שהם לא רק יגרמו נזק חמור לעצמם אלא יגרמו נזק לקבוצה שלהם.
    ולכן מוצדקים וחייבים להפעיל ענישה כפולה פרסונלית נגד האוהד וגם את העונש עליו איימו בקבוצות.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  3. VAR Member

אבל אתה לא מבין שלא מדובר פה בפאול רגיל שאתה יכול להביע פה דעה האם היה אדום או לא? מדובר פה בתגרה אלימה והשופט משום מה החליט להתעלם מהקומון סנס והרחיק את המעורב ללא קשר לנסיבות. עכשיו אומרים בשידור שהחוקה אומרת שצריך להרחיק את זהבי ללא קשר למי שהתחיל את התגרה. במקרה כזה צריך לפטר את מי שאחראי לחוק הדבילי הזה ולדאוג לחוקה חדשה. במקרה ולא, צריך לפטר את ריינשרייבר. מישהו פה חייב לשלם במשרה שלו.

בלי קשר לזה:
    1. כל מי שפרץ למגרש - לכלא, ולהאוהד שהיכה את זהבי למאסר ממושך.
    2. חברת האבטחה צריכה לאכול אותה בגדול.
    3. אני שונא את זהבי אבל כל מי שמאשים אותו בתקרית הזו בגלל הפיו פיו יכול ללכת לעזאזל מבחינתי. זה בדיוק כמו להאשים נאנסת באונס בגלל לבוש פרובוקטיבי. אם החליטו שנותנים על דבר כזה צהוב אז זהבי היה מוכן לספוג את זה כדי לחגוג ככה וזו זכותו ובזה צריך היה להיגמר העניין.
    4. אם החוקה אומרת שצריך להוריד 10 נקודות על פריצה של אוהד אז או שמורידים כאן 10 נקודות לשתי הקבוצות או שיכולים לקחת את ספר החוקים הזה ולשרוף אותו כי אין לו שום ערך.
    5. אני מציע לאיווניר ולשפיגלר לבוא לשידור הבא עם צעיפים צהובים, באמת שלא נבחין בהבדל.

oranfu, golding ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  4. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני די בטוח שדובר המועדון רותם גרוסמן לא היה זה שקרא לו עין זין וגם די בטוח שזה לא היה במסגרת רשמית של המועדון, אאל"ט זה היה סיימון כץ בסטטוס בפייסבוק.

כתובות נאצה? יש בכל מקום. רודפים את משפחתו? הגזמה פרועה על סף ההפרכה.

5. yros1 Member

אגב זה המשך ישיר לחוסר הענישה לגבי מעשיו של טאווטחה שזרק משענת על אוהדים.
    הנה אנחנו רואים את ההתדרדרות.
    גם מכבי חיפה הייתה צריכה או להעיף את טאווטחה או לספוג עונש נקודות על כך.
    גם מכבי תל אביב כדורסל הייתה צריכה או להעיף את סופו או לספוג עונש נקודות על כך.
    ועל הארועים של הבעיטות במשחק בני לוד והפועל רמת גן הקבוצות היו צריכות להיות מסולקות מליגות כדורגל ל-5 שני לפחות

זה בדיוק מה שקורה כתוצאה מסלחנות על ארועי אלימות בספורט, זה גולש הלאה והלאה.
    פה השחקנים עולים להרביץ לאוהדים ופה האוהדים רצים למגרש להרביץ לשחקנים.
    פה המקום לעצור את זה ולהעניש גם את האוהד וגם את הקבוצה.

6. kufsa Member

ה״מרוויחות״ הגדולות מכל הביזיון הזה הן הפועל ב״ש וקריית שמונה. אולי סיפור האליפות לא גמור אחרי הכל*/aaa031

Love Is Red, oFiRzZz ו-G.B7 אוהבים את זה.
  7. yros1 Member

המשחק פוצץ כי השופט איבד שליטה, וטעה בכרטיסים ששלף.
    בלי קשר לארוע האלימות החמור, יש פה בעיה קשה של שיפוט בליגת העל.
    יש פה היסטוריה של ענישה מקלה מדי על ארועי אלימות עוד משדה הקרב בין בני לוד להפועל רמת גן.
    לא עומדים מאחורי העונשים שמפרסמים. פעם אחת שיתנו עונש מרבי לאוהד שהתפרץ ולקבוצה, המסר יובן.
    אם ימשיכו לנהוג בסלחנות אז תימשך האלימות.

8. Landon Donovan Member

הדם שלי רותח בעיקר בגלל אדם אחד כרגע - השופט שהרחיק את זהבי על הגנה עצמית. אם ההרחקה של זהבי לא תבוטל, אפשר לסגור פה את הכדורגל.

מה שכן, אני לא מבין למה הפועל תל אביב (או מכבי, כי גם אוהדים שלנו פרצו למגרש) צריכה להיענש בהורדת נקודות. אין שום סיבה שמועדון שלם ייענש על מעשים של אנשים בודדים.

ואולי כולם יפסיקו עם השטות הזאת של "מה אם לאוהד היה סכין?". אני לא רוצה להמעיט בחשיבות האירוע, אבל קוף האדם ניסה לתקוף את זהבי, לא להרוג אותו. אוהדים פורצים למגרש מפעם לפעם, ואין סיבה לשחק ב"מה אם".

ומצד שני, צריך לקרוא פה כמה אפסים לסדר:
    @riquelme1 @bvb_fan @Toffeeman @לירן @aviran11 @South Boy @Shacham ואולי פספסתי מישהו:

כולכם הצדקתם את האלימות כלפי זהבי, או לפחות האשמתם אותו בכך שהוא הותקף. קוראים לזה האשמת קורבן, ואין בזוי מזה. זהבי מעולם לא נהג באלימות כלפי אף אחד ולא קיימת שום הצדקה לאלימות כלפיו.

golding, oFiRzZz, ChelseaPensioner ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. yros1 Member

יש סיבה אחת: כי זה מה שקבעה ההתאחדות.
    הגיע זמן שיאכפו פה את החוק ואת הענישה שנקבעה בלי הנחות גם על הקבוצות,
    אז לא נקבל אלימות או התגרות או חמומי מח מלכתחילה.

10. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

תנשום אוויר ותראה לי איפה הצדקתי משהו.

11. bvb_fan Kevin Großkreutz

מצטרף לשחם.

12. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אוקיי, הנה ציטוט של הקפטן שלך מראיון:
    "אם אבא בא עם הילד שלו לאצטדיון כדורגל - ולא חסרה אלימות בכדורגל שלנו - ובא שחקן כזה או אחר ומתגרה בו ובקהל, שלא יתפלא שיום למחרת מישהו יבוא אליו ברחוב ויעשה לו משהו. אני באמת מקווה שזה לא יקרה, אבל אתה לא יכול 'לירות' על אנשים ולצפות שלא תהיה תגובה. זהבי יכול לעשות מה שהוא רוצה, אבל אני מסתכל על הקהל שלי ועל ילדים שעד לפני שנתיים קנו חולצות שלו והעריצו ואהבו אותו. עכשיו הוא שם גול והולך לילד ו'יורה' עליו. אין לזה צורה. עכשיו יקללו אותו פחות? שיחכה לדרבי הבא."

שיחכה לדרבי הבא. זה מה שיש לו לומר על פיו פיו.
    אכן, התנהלות נהדרת של הפועל כמועדון שלא ניסו להלהיט את הרוחות.

די נו, אני לא מאמין שאתה מאמין לעצמך.

13. South Boy Member

לא חושב, בזמנו כששיחקנו מול אשדוד והאשדודים זרקו שלט על בורנשטיין המשחק הופסק דקה 90 וקיבלנו ניצחון טכני אחרי שאשדוד השוו דקה 90 ל-3-3, אם מישהי תרוויח זה מכבי שלפי תקדימים מהעבר צריכה לקבל ניצחון טכני (לא חושב שזה הוגן, אבל יש תקדימים לזה), ובכלל אני לא רוצה בשום מצב לזכות מההפקר זה לא שווה שום דבר.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

14. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוטבול אמר משהו לא נכון?

אני מאמין לעצמי לגמרי, ואתה מתלהם בגלל שהאירוע קרה לפני שעה. אם זהבי לא היה מקבל אדום והייתה מתפתחת כל המהומה שלאחר מכן כבר התגובה לאירוע הזה הייתה נמוכה ב80%.

15. Landon Donovan Member

@Shacham
    @bvb_fan