אוהבים מסיבות?!

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י אלסנדרו דל פיירו, ‏19/10/06.

1. idans Member

דל פיירו אחי, אנחנו ירושלמים אהבלים לא מכירים מקומות בת"א..אני וחברים שלי רוצים ללכת למסיבה היום משהו טוב בתל אביב, חלק קטן מהחברים חיילים והשאר לא, אבל אנחנו כולם בני 18+, תן לי שמות של מועדונים ששוה ללכת אליהם בימי שישי (ואם זה ליין חיילים אם מכניסים ילדי 88) תודה אחי.

2. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

זואי ג'יימסון 23 ומעלה??? היה מקום בילוי קבוע שלי במוצ"שים עד לפני כמה חודשים, ואני בן 21.
    מקום נחמד ולא יותר, ממש צפוף למרות שתי הקומות.
    המועדונים הכי גרועים והכי נחשבים משום מה בגילאי חיילים הם הצוף/חממה ולכת/רוטס, חרטא ברטה, בנות שתופסות מעצמן ודי ג'יים עלובים.

3. EL Capitan Member

אם אתה לא ילד במוזיקה, אין לך מה לצאת למסיבות ביום שישי, כי כל הילדים יוצאים ביום הזה.

אני ממליץ לכם על מועדון חדש של השחקן כדורסל, משה מזרחי, ה'אגו בר' (אגו עושה לזה חסות, וממש בקרוב יתחילו לשדר משם בטלויזיה את הכל). אח שלי הוא הרזידנט שם, והוא מביא לכל מקום שהוא מתקלט בו את ה"חבורת מעריצים שלו", ככה שיש קהל טוב ובגילאים לא של ילדים. בנוסף, כל מיני כדורסלנים באים לשם כדוגמת רודני ביופורד של מכבי וחברים של משה מזרחי. ביום ראשון יש תליין של המוזיקה השחורה, ונחשו מי אחראי עליו.

חוץ מזה, יש גם את הMINK, שגם הוא חדש, וזה מקום פשוט ענקי. הולך להיות אחד המועדונים הנחשבים ביותר בארץ. גם הויסקאיה בהרצליה (דאנס בר) מומלץ.

4. Mehmet Member

אני הולך באופן קבוע לאותם מועדונים אלטרנטיביים בת"א.

בימי חמישי אני בליין האלטרנטיב במועדון המוסד החדש ("פלסטיק") ברחוב ש"ך 12. כיום יש שם 3 רחבות-אלטרנטיבית, מטאל וניו מטאל. בקרוב תיפתח גם רחבת בריטרוק. כניסה מגיל 18, 50 ש"ח עם הזמנה (55 בלי), שתיה חופשית.

בימי שישי אני בקולנוע זמיר, רחוב אלנבי 34. 2 רחבות-רחבה של להיטי רוק ורחבת אייטיז ואלקטרו. 35 ש"ח כניסה לפני 1:30, 50 ש"ח אחרי, שתיה במחירים סבירים. כניסה מגיל 18.

בשני המועדונים יש קהל מטווח גילאים רחב מאוד, מהסיבה שהסצינה האלטרנטיבית קטנה מאוד ואלה המועדונים היחידים ששווים משהו...

5. burning soil Member

idans אני כנראה אלך לסילבר בת"א היום, בוא גם! רק מי שיודע פרטים על המקום ואם כדאי
    לצאת לשם.. בעקרון הבנתי -KNOB מתארחים שם היום..

6. M_T_A Member

אני אף פעם לא הבנתי מה אנשים מוצאים במקומות הצפופים, חמים, מיוזעים, דביקים והמוניים האלה.
    חוץ מלעלות על 17 אנשים בכל צעד של הליכה אין הרבה מה לעשות במועדונים, אבל שיהיה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

יש מצב להפוך את זה לדיון בילויים כללי? פאבים, בארים, מסעדות וכו'...

7. מיכל3 Member

אוי ואבוי, במקומך לא הייתי הולכת. מחסן מטר על מטר, קהל מזעזע..בלי לפגוע אבל פשוט ככה וכמובן
    שזאת מסיבת נוער..כך שלא נראה לי שidans ירצה להיות שם כי הוא שאל על חוגרים ובסילבר נכנסים גם
    14 + ימי שישי http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/ph34r.Xxx
    מה שכן KNOB הרכב טוב..הם מופיעים שבת הבאה ווקס הבנתי (חוגרים), נשמע כבר יותר טוב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/10/06
  8. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמט, דווקא המוסד זה הכי מועדון לילדים וזה גם חרא של מקום, אל תיעלב אני פשוט לא סובל פריקים.
    ב"זמיר" הייתי פעם אחת, יש הברקות ויש הרבה דפש מוד כמו שאני אוהב, אז דווקא סבבה, אבל שוב - כשאתה אומר קהל אלטרנטיבי אתה מתכוון לפריקים וזה משהו שאני לא יכול לסבול, מה גם שפריקיות ב-99 אחוז מהמקרים הן כונפות.

9. burning soil Member

אז זהו שבסוף חתכנו משם לכיוון אחר, אבל תודה שאמרת בכל אופן.

10. אלסנדרו דל פיירו Member

מיכל אני מיחצן למוב,סו,זואי ודונה מרטין

11. Mehmet Member

בנוגע למוסד (אני מדבר על יום חמישי, לא על שישי), הפריקים נמצאים ברחבת המטאל, וילדי האימו והפוזה ברחבת הניו מטאל. ברחבה האלטרנטיבית, שאני נמצא בה רוב הערב, דווקא יש אנשים ממש סבבה, ואם יש אנשי פוזה, הם נדירים.

12. Roy_M Member

אני שותה הכי הרבה במסיבות ייגר וסמירנוף... לפעמים וודקה רדבול גם... אני בן 17 אני ניכנס ל+18 בפורום בב"ש-יש קצת קשרים!...
    ב+16 זה הכל שם כיתה ז-ח-ט!! אני בי"א עכשיו אז קשה למצוא משו.. +18 ממש מכניסים אותי בלחץ ול+16 אני לא יכול ללכת זה פאדיחות.. לפעמים גם אני הולך לברקה
    בקיצור.. בב"ש משעמם אששש!!!

אבל ב"ה בפורום אין פריקים בכלל!!..

13. מיכל3 Member

אם כבר דברתם על שתייה, הנה חוק מטומטם שיצא לא מזמן :
    http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3318052,00.html

ממש ימנע מאנשים לא לשתות אלכוהול, סה"כ מקדימים את שעת הסגירה של הפאבים, חוץ מלדפוק את
    כל בעלי הפאבים\בארים למינהם זה לא תורם בכלום.

14. Roy_M Member

עד שהם יעשו את זה אלוהים גדול

15. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתם רוצים מוזיקה מגניבה לאללה ובכלל לא מציקה, הייתי ממליץ ללכת למסיבות עם המוזיקה השחורה. אחלה מוזיקה, אחלה קהל, וימבה ציניות.

קומה, סופה ביט (לשעבר), המוסד, קפה ברזילי (כיום). יש לאן ללכת. דיי לבכות.