אודינזה, לאציו, קטאניה, פארמה, סמפדוריה וג'נואה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏20/7/13.

1. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: חלוצה הצעיר של אודינזה, מאטיי וידרה, שכבש בעונה שעברה 22 שערים במדי ווטפורד, יושאל בעונה הקרובה לווסט ברומיץ' מהפרמיירליג.

:aa1: ג'ינו פרוצי, מגינה של ולס בן ה 21, צפוי לעבור היום בדיקות רפואיות בקטאניה.

2. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

היורש של סאנטי...

מריח לא טוב העסק - לפני כחודש הוא היה בדרכו לפריימרליג, 8 מ' הציעה סנדרלנד. העסקה נפלה בסופו של דבר, בהתחלה הדיבור היה שהשחקן סירב לתנאים שהוצעו לו וכתוצאה מכך בולס רמזו שהם מתכוונים לייבש אותו אם הוא יערים קשיים במכירה (כבר חישבו את ההכנסות מהמכירה שלו לתקציב המאוזן הכמעט יחידי בארגנטינה). גם השחקן לא הכחיש שהעסקה נפלה מכיוונו והוא דיבר על כך שהוא רוצה להישאר ולתרום לולס עד שתגיע הצעה שתתאים לו. אחרי כזה זמן התחילו לדבר על כך שהתוצאות שלו בבדיקות הרפואיות הן אלו ששרפו את העסקה... עכשיו הוא בדרך לחתום בקאטאניה תמורת עסקת "השאלה" קצת מעורפלת.

3. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מניח שעכשיו זה רשמי...

http://i44.tinypic.com/30mx0k0.Xxx

4. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה הכוונה מעורפלת?

5. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

"הערפול" נסוג רק לאחר שהידיעות על ההשאלה ארוכת הטווח הפכו להצהרה על רכישה, עם אחוזים ממכירה עתידית שישארו לולס כמובן, מה שהסיר את הספקות לגבי הבעלות על הכרטיס שלו שהחלו לצוץ ברשת. אבל הרבה סימני שאלה נשארו מעל כל שהתרחש סביב ג'ינו בשוק ההעברות הזה, בין היתר סביב הרצון/אי הרצון שלו לעזוב את ולס, או מצד שני הכישלון שלו בבדיקות הרפואיות במקום אחד וצליחתם באחר (על רקע היעדרויות דחופות יחסית שלו לאורך הקריירה הקצרה בולס שלא תמיד דווחו כפציעה).

6. Muurad Member

ממה שהבנתי העניין היה שהוא יצטרך ניתוח ויעדר חודשיים, וסנדרלנד לא הסכימו לעניין וקטאניה כן?

או שזה משהו יותר רציני מזה?

נערך לאחרונה ב: ‏14/8/13
  7. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לגבי מה שהיה בסנדרלנד כמו שאמרתי היו פרסומים שונים ושתי הגרסאות קיבלו אישור מהנוגעים בדבר, שלא בעילום שם. יותר מזה, הילד עצמו אמר שמה שהציעו לו שם לא התאים לו, שזה עוד הגיוני כי הוא לא רצה אולי לחבל במעבר עתידי עם דיבורים על פציעה, ובתגובה מישהו מההנהלה של ולס (שאמור לדעת מה הסיבה האמיתית, אם היא אכן פציעה) יצא ותקף אותו בתקשורת על שיבוש העסקה!? אחרי זה פתאום דיווחו על בעיה במדיקל, עם אישור מגורם אחר בהנהלה... הזוי.

בהנחה שיש פציעה, הוא משחק איתה כבר הרבה זמן, אולי בקאטאניה לא חושבים שהוא צריך לעבור ניתוח בניגוד לאנגלים ואולי כמו שאמרת משך השיקום פחות מפריע להם. בכל מקרה, בעיקר בגלל ההתנהלות של ולס סביב הנושא, לא פרסמו מה האבחנה בדיוק, אבל ממה שאני קורא אני מאמין שהניתוח המדובר מגיע עם שיקום של חודש וחצי נוטה מטה.

משהו רציני מדי אני לא חושב שזה יכול להיות, כי הוא משחק עם הפציעה בולס ובנבחרת. אני גם לא חושב שמדובר במקרה כמו של סנטוריון ואנז'י (גם פציעה שלא מנעה ממנו לשחק, אבל ניתוח שהשביתו לזמן ארוך) כי לא מדברים על משהו "גנטי" כמו אצל ריקי.

8. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנז'י, ולז, סאנדרלנד, ערפילים, סנטוריונים, גנטיקה ושיקומים - די ללכת סחור סחור - הוא שחקן טוב?

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

בטח, הרי הוא "היורש של סאנטי"...

הוא שחקן מעניין, פרץ בסערה בהופעות הראשונות עם הגנה מושלמת באחד על אחד (שיתק את ניימאר שני משחקים ברצף) והרבה הצטרפות להתקפה (משחק כקשר לעתים), אבל מאז לא שומר על יציבות והוא בכלל לא שחקן הרכב קבוע בולס (אבל כן משחק בנבחרת לעתים, אפילו בהרכב במשחקים רשמיים).

התקשורת עפה עליו, כי מדובר במגן מהיר שתוקף הרבה מבלי להפקיר, וראית גם כמה באנגליה הסכימו להוציא עליו, אבל מלבד הופעות הבכורה אני ראיתי ממנו בעיקר יכולת שצריכה לצנן את ההתלהבות. מצטרף הרבה להתקפה אבל לא מדויק, גם בהגנה לא באנקר ובכלל לעתים די מתפזר. אולי גם הברך מציקה לו ופגעה ביכולת שלו.

מעורפל משהו, לא?

10. Muurad Member

עדיין עדיף על וואלאס שנדמה שאינטר החליטו שבגלל שהוא מגיע בהשאלה חינמית הוא צריך לפתוח בהרכב ולהיות ה-חיזוק לעמדת המגן הימני, למרות שבקושי הצליח לעשות את זה עם פלומיננסה במהלך כל הקריירה שלו שם http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx(וגם כשכן אז לא בהצלחה)

ככה זה כשאין כסף....

נערך לאחרונה ב: ‏15/8/13
  11. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

80% מהרכש של קטאניה עונה לקריטריונים הבאים:

1) ארגנטיני
    2) טוב מספיק כדי להיות שחקן הרכב/רוטציה לגיטימי בקבוצת סרייה A סבירה
    3) לא טוב מספיק כדי למשוך התעניינות רצינית מקבוצות גדולות יותר בליגה אחרי שיבסס את מקומו בהרכב של הקבוצה

מעט מאוד מקרים נגמרו בשחקן רכש שהיה גדול על קטאניה. לפי ההיסטוריה הנ"ל בשיקלול עם מה שאתה מספר, סביר מאוד להניח שגם פרוצי לא יענה לקטגוריה הזאת.

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

אני מחבב את אלבארס ולכן לא מבין את הצורך להוציא הרבה כסף, במונחים של קטאניה, על מגן לא מוכח אחר. אבל, בניגוד למרבית שחקני הרכש הארגנטינאים של קטאניה בשנים האחרונות, אם לא כולם להוציא את אנדוחאר, פרוצי נחשב לחלק מהסגל הרחב של הנבחרת וכבר תפס את ההרכב הראשון במשחקים רשמיים.

לכן על הנייר זו נראית עסקה טובה. אני בוחר קצת לפקפק בעסקה מהסיבות שפירטתי, אבל הדעה הרווחת היא שמדובר בשחקן מבטיח עם פוטנציאל גבוה ממה שכל החתמה ארגנטינאית אחרת של הקבוצה נכון לרגע החתימה.

אור, ראיתי את וואלאס במעט מאוד משחקים אבל הוא נראה לי כפוטנציאל לא פחות מבטיח מפרוסי. בנוסף, בניגוד לארגנטיני הוא לא מגיע עם ברך דפוקה ברמה זו או אחרת. הבעיה היחידה בעסקה של אינטר היא שמדובר בהשאלה ללא אופציה.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/13
  13. Muurad Member

כמו שאמרת, פוטנציאל לא שווה כלום בהשאלה בלי אופציה לרכישה עם ילד בן 19.. היכולת שהראה עד עכשיו ובמיוחד שנה שעברה הייתה דיי UNDERWHELMING לטעמי.. גם באליפות דרא"מ עד גיל 20 הוא איבד דיי מהר את המקום בהרכב בשל יכולת ירוד.

להביא אותו בשלב הזה של הקריירה לשנת השאלה זה לא רציני.

נערך לאחרונה ב: ‏16/8/13
  14. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

לא עשיתי השוואה בין העסקאות, מסכים איתך כמובן, רק בין השחקנים עצמם.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aa1: ג'נואה אישרה כי אנדראס גראנקוויסט, בלמה השבדי, יעבור לקובאן קרסנודאר הרוסית.

:aa1: לפי הגאזטה, סרחיו רומרו המצוין קרוב מאוד לעבור למונאקו.