אוברייטד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל עולמי' פורסם ע"י ChelseaPensioner, ‏29/9/21.

1. riquelme1 Member

פתי יוטיוב, תראה פיקה מ2009 עד 2017, ותראה את הבלם הכי טוב ויציב שתראה. גרארד פיקה אחד הבלמים הגדולים בהיסטוריה, הבלם הספרדי הכי טוב שראיתי וראיתי המון, כולל היירו ופויול בשיאם.

לא סתם פאו טורס, אריק, ארואחו, וכל בלם ספרדי של הדיר הנוכחי מעריצים אותו.

בלם עם טכניקה וקלאסה כמומשל פיקה, לא היה בכדורגל הספרדי.

2. alexshw Member

דווקא מילאן לקחה 2 סקודטו איתו כשהוא היה פצוע רוב העונה. כן בזכיות בצ'מפיונס הוא היה משמעותי.
    הוא היה חלוץ מאוד תלותי ושוב חי על חוש מיקום ולא הרבה מעבר. לא יודע, הוא אני תמיד ראיתי את ההערכה אליו כמוגזמת ולא אהבתי את צורת משחקו.

3. itzik.miro Member

הטיעון המקצועי לגבי אינזאגי הוא הווינריות שלו, היכולת הפנומנלית שלו בתוך הרחבה והטירוף שלו שעוזר לקבוצה להתקדם גם ברגעים פחות טובים.

התשוקה שלו למשחק זה תוספת לטיעונים המקצועיים וגם אני יכול לתלות את הפירגון שלך פה להולנדי על סמך זה שאתה אוהד ריאל. טל תיכנס לשם.

Sent from my SM-N970F using Tapatalk

4. itzik.miro Member

פתח יוטיוב...פה סיימתי את הדיון ואת הניסיון להבין למה אתה מחזיק מפיקה. כל השאר שכתבת רק מחזק את זה שהדיון אבוד.

oranfu ו-Butragueño אוהבים את זה.
  5. Raulito Madridista

את השנים הגדולות בקריירה שלו ואן ניסטלרוי עשה במנצ'סטר יונייטד, זה לא שהעונה שלו בריאל מדריד היא הטיעון העיקרי שלי אם כי לעת זקנה בגיל 30 הוא בהחלט עשה עונה מטורפת עם מספרים שלא היו בריאל במאה ה-21 עד שבא כריסטיאנו. הסתכלו על רוד באנגליה כחייזר איך בעונת בכורה הוא כובש 23 שערי ליגה בקלות. רוד ווינר לא פחות ממנו, מפלצת ברחבה לא פחות ממנו וגם יודע מה לעשות מחוץ לרחבה. לדעתי רוד עושה הכל טוב ממנו או יותר נכון עשה. במשחק של נבחרת הולנד הוא החמיץ פנדל והתגרו בו אבל הוא צחק אחרון ואז אחרי שהבקיע במהלך אחר הלך לסגור חשבון עם אותו שחקן הגנה, זו אנקדוטה יפה. כמה עונות גדולות באמת היו לו?
    אכן, בסקודטו שמילאן זכתה ב-2004 הוא רשם רק 14 הופעות ליגה. עונה לאחר מכן הוא בכלל לא הבקיע בליגה כי שיחק מעט. בגמר הצ'מפיונס ב-2004/05 קרספו שיחק ולא הוא.

6. itzik.miro Member

מקובל
    אבל זו דעתך ובעיניי היא מוגזמת ותמוהה.

7. riquelme1 Member

אני ראיתי אין ספור משחקים מלאים של פיקה, אידיוט

8. alexshw Member

כל הנושאים האלה זה על טעם והריח.

9. itzik.miro Member

נעצור את זה כאן. לא נכנס לטינוף הזה.

10. riquelme1 Member

לא יודע למה, לא נרא לי שראית יותר מ5 משחקים בקריירה של פיקה.

11. itzik.miro Member

גם את השנים היותר גדולות שלו אינזאגי עשה במילאן, אני חושב שזה די אמור לבטל את הטיעון המטופש שאני מחזיק מאינזאגי בגלל הערצה או אלילות כלשהיא. דבר כדורגל.

אני לא אמרתי שרוד יותר/פחות טוב ממנו. כתבתי שאני מבין אנשים שילכו לכאן ולכאן אבל לבוא ולטעון שואן ניסטלרןי בהכרח כמה רמות מעל אינזאגי. מצחיק בעיניי.

12. Butragueño מנהלים

גם אני מעריץ את פיקה, הוא פאקינג עם שאקירה.
    זה באמת הנתון שלך לגבי גדולתו של שחקן?

אתה יודע כמה שחקנים מעריצים את וינסנט קומפאני? אתה יודע כמה הריצו את מיקא ריצ'ארדס? סו פאקינג וואט? בין השנים שציינת ברצלונה העמידה קבוצה ששלטה בכדור כמעט כל המשחק, הם היו "בסדר" עם זה שיהיה להם שוער חולמני כמו ואלדז (או שגם פה אתה חושב שמדובר בשוער הגדול בכל הזמנים, שקאניזרס והאס עד היום מעריצים אותו) כי היריבות לא היו מדגדגות אותה.

13. DRORIKO Member

לזכותו של פיקה יאמר שהוא דמות מאד ססגונית. להבדיל מרוב הכדורגלנים שמדלקמים קלישאות אותו תמיד מעניין לשמוע. הוא גם דמות מובילה במאבק של קטלוניה על עצמאות. על המגרש? MEH

14. riquelme1 Member

ךלא ידידי, ואלדס היה שוער בינוני בכל אספקט, למעט אחד על אחד עם שחקנים. בארסה גם עם סטיין החזיקה בכדור בלי סוף, ועדיין קיבלה שמיניות וספגה המון, הטענה שקבוצה מחזיקה בכדור לבלמים אין עבודה שגוייה, אולי פחות עבודה ועדיין.

ועכשיו לנתונים, פיקה בלם עם טכניקה של קשר, משחק ראש הרבה בגלל גובהו מהטובים שיש, יש לו קריאת משחק וחוכמה מהטובים שהיו, וגם תיקולים ברמה הגבוה ביותר

הוא לא היה מהיר גם בשיאו, גם לא איטי, אבל גם מאלדיני ונסטה לא היה מהירים.

15. riquelme1 Member

אגב פיקה ב2019 סיים משחק נגד ריאל, עם 15 חטיפות. זה הנתון הכי גבוה של בלם בקלאסיקו מאז 2005, מאז שהתחילו למדוד.