אוברייטד ואנדרייטד בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏1/7/11.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לא אמרתי כזה דבר ואם משהו הבין את זה ככה, אז הוא לא הבין למה המשורר התכוון.
    שניהם משחקים על אותה עמדה בד"כ, או יותר נכון העמדה הכי טובה שלהם זה אותה עמדה. ששניהם משחקים יחד תמיד אחד מהם לא היה טוב ומי שרוצה מוזמן לבדוק את זה.
    מה עוד שלדעתי הולטבי שחקן שלם יותר מדרקסלר.

הוא לא אשפה, יש עליו הייפ גדול מדיי, מבלי שהוכיח יותר מדי שזה נכון
    זה הכל

2. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לגבי העמדה אתה צודק ששניהם משחקים "כביכול" באותה עמדה, אבל דרקסלר העונה שיחק אך ורק כקיצוני שמאלי.. עוד לא יצא לי לראות אותו כקשר מתחת לחלוץ. דרקסלר אף פעם לא ממש אכזב באגף השמאלי כי זה די טבעי לו שם.

3. Herrmann Member

ארן דרדיוק הוכיח שוב שהוא אנדרייטד, עם שלושער מול גרמניה. איך הופנהיים קנו אותו ב-4 מיליון או כמה שהם לא שילמו עליו? שנה שעברה חשבתי שהוא יעבור לקבוצה גדולה יחסית ב-10 מיליון בערך...

4. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

5. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

מסכים בענק. תמיד היה לו איזה ניצוץ ואני די מחבב את הבחור, אני בטוח שהוא מסוגל לספק את הסחורה בכל קבוצה שהוא יגיע אליה. הוא גם בסך הכל בן 23 ויש לו עתיד גדול לפניו. מניח שאם העונה הקרובה בבונדסליגה תהיה טובה הוא יתחיל למשוך תשומת לב גם מהקבוצות הגדולות יותר. אגב, הוא עלה להופנהיים 5.5 מיליון יורו. אבל שוב, שלושער במשחק ידידות זה תמיד טוב ויפה, אבל כדי שהוא יגיע לטופ הוא צריך לשמור על ההמשכיות. בגדול - אנדרייטד לחלוטין.

6. Herrmann Member

לפחות הוא יזכה בתואר אישי השנה - גול השנה. הגול שלו מול וולפסבורג היה פשוט מדהים.

7. aloneli Member

מסכים לגמרי.לדעתי הוא לא פחות טוב מקיסלניג רק פשוט פחות מוערך ממנו.באמצע העונה כבר הזכרתי אותו כאחד שיכול להיות מחליף לגומז בבאיירן,שם הוא יכול לתרום לא פחות מפיזארו.
    אולי בהופנהיים הוא יפרח...