אוברייטד ואנדרייטד בבונדסליגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏1/7/11.

1. dudi Member

דיי אתה מדבר כאילו הוא היה מתגליות מונדיאל 2006 בפיינליסטית, אחרי שהיה שחקן העונה במארסיי עם יכולת פנומנלית, ועוד אתה מדבר כאילו שבאיירן וארסנל ומדריד רבו עליו והוא נחת במינכן והצטיין בעונת הדאבל הראשונה, בסדר עבר משבר אישי ואל תגיד לי שהשנה הוא יצא מהמשבר והוא הכוכב הנוצץ של אלופת אירופה שבדרך(?)!

פוץ צרפתי מעצבן אוברייטד!

2. aloneli Member

הכי אוברייטד שיש בגרמניה ביי פאר.
    עושים ממנו הכוכב הבא של גרמניה ועוד לא ראיתי משחק אחד שבאמת מצדיק את הניפוח המוגזם הזה.

כולם פה יקפצו עליי אבל עוד שחקן שלדעתי הוא אוברייטד בטירוף הוא גוטצה.משום מה לפי התקשורת הוא השחקן הגרמני הטוב ביותר בעולם.מסכן הילד התקשורת ניפחה אותו וניפחה אותו עוד לפני שהתחיל את הקריירה.

3. eran levy Member

לא אקפוץ עליך, רק אומר לך שזה לא רק התקשורת ושכולם צודקים. גוצה הוא אחד השחקנים הטובים, שלא לומר היעילים, בבונדסליגה. לצפות בו מארגן את הכל סביבו זו חוויה.

4. Ralph-Lauren 1909 היכל התהילה

האנדרייטד הכי גדול לעניות דעתי בבונדסליגה הוא אקסל ביילינגהאוזן שנותן עונה על גבי עונה, כדורגל מצוין סוחף. שחקנה של אאוגסבורג העונה, היה לשחקן הטוב ביותר שלה והיה חלק עצום בעצם הישארותה בבונדסליגה. ביילינגהאוזן ישחק בעונה הבאה בפורטונה דוסלדורף כאשר הוא שיחק שם כבר בעבר, עבורי אחד השחקנים הטובים בגרמניה, עם טכניקה מצויינת, הקרבה ולחימה עם בעיטה מצויינת.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

טוב, אחרי שהדיון הזה מקבל צורה, למרות הפרובקציות שלי כאן, אני יכול להגיב.

דודי ו Vanitas (שם יש?)

פרנק ריברי באותו הזמן שכתבתי את התגובה היה אחד הפלופים הכי גדולים בליגה. שחקן ששאחרי שנה ראשונה חלומית איבד את הראש וכל שני וחמישי דיבר על לעזוב לריאל, ובמגרש לא ראו ממנו כמעט כלום חוץ מלכעוס על השחקנים שלידו.למרות פציעות ווואט אוור (אל תהיו לי ביבי בבקשה עם תירוצים), היה פשוט חושך. בכל התיקשורת הוא נהפך למוקד הביקורת על הבווארים. מי שחיי פה לבטח יודע על מה אני מדבר. לא סתם שצצו שמועות על רצון שלו לעבור לריאל כל הפורום כאן קיווה שהמהלך יצא לפועל. אני לא יתאמץ לחפש בשבילכם הודעות של אנשים יקרים, אבל אתם מוזמנים לקרא.
    מאז אבל עברו הרבה מיים בירקון. ריברי השתנה מקצה לקצה, בנוסף ליכולת (שגם בתקופה הרעה כולם ידעו שיש לו) הוא נהפך לקבוצתי יותר, ובעיקר השתלב בבאיירן והבין מזה באיירן מינכן. עצם העובדה שהוא היום לא חושב בכלל על לעזוב את באיירן מעיד על השינוי שחל בו, מה שמקבל חיזוק גם ביכולת האדירה שלו ובהיותו נכון להיום אחד השחקנים הכי משמעותיים בבאיירן.
    מעבר לזה שאני לא חושב שזה הוגן לשפוט תגובה שהיתה נכונה לזמן אחר (כנ"ל על הונטאלר ועל קרוס).

מעבר לזה שבנוגע ל"צייד" אני מודה שאני לעולם לא יהיה אובייקטיבי לגביו בגלל ההיסטוריה שלו עם המועדון שלי, סורי.

לגבי דרקסלר, אני שמח שאני לא לבד בדיעה שלי עליו. יולייאן פרץ לתודעה ככישרון המאה, ומאז...לא קרה הרבה חוץ מים של אי יציבות. במשחקים החשובים הוא לא הופיע, לא סתם הוא לא באנקר אצל סטיבנס (שהוא עצמו גם איבד מהדרך).

יוני, אקסל בילנגהואזן אכן אוברייטד, עד כדי כך שאווגסבורג בלי לשים לב נתנו לו ללכת, מהלך שיפגע בהם מאד לדעתי בעונה הבאה (בלי לוקאיי, המושאלים ובילינגהאוזן הם מועמדים רצינים ביותר לירידה).

לגבי גוצה: האמת היא שאני חלוק עליו, בעונה שעברה הוא היה גרנדיוזי, העונה גם לפני הפציעה הוא היה בינוני ומטה, במצב הנוכחי גם הייתי שוקל פעמיים אם לקחת אותו לאליפות אירופה. אבל מה שהוא יכול, מעטים יכולים. אבל צריך לתת לו את הזמן בשביל זה. הוא לא אוברייטד, אבל הוא עדיין לא שם, איפה שהוא צריך להיות.

וזה הדיון שאני רוצה לראות כאן, לא ירידות או תגובה צינית שמטרתה להקניט על משתמש שחושב אחרת ממכם, אלא הסברים למה הוא טועה או צודק...לדעתכם.

נערך לאחרונה ב: ‏7/5/12
  6. HapoelFan ואיפה שתגידי אני מתייצב

לדעתכם דרקסלר הוא אוברייטד, אבל לדעתו של יוגי לאב הוא ממש לא, כי דרקסלר זומן לסגל הנבחרת ליורו 2012 http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

לאוו עושה הרבה שטויות, או שאתה חושב שמשחקים עם 12 שחקנים?
    לאוו עושה הרבה שטויות, או שאתה חושב שמשחקים עם 12 שחקנים?
    ומדובר בסגל זמני, לדעתי דרקסלר לא יעבור את הסינון

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

דרקסלר עוד נבחן, אבל אם נניח יכנס, הוא כל כך רע שזה כמו לשחק ב 12 שחקנים? הוא לא רובן, בוא לא נגזים.

9. dudi Member

COME ON לירן לא בציניות וגם היה נימוק להגנה המוצדקת לריברי שבגלל בעיות אישיות נדחק מהשוליים, אבל מעולם לא ירד מנכסו המקצועי\הגיע לסטטוס אוברייטד.

תזרום אחי אתה לא במשטרת אנטי בוואריה שבוע טוב.

10. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מילא אנטי בוואריה אבל גם וולפסבורג ושאלקה ברשימה השחורה. אין לי בעיה, גם לי יש קבצות שאני לא מחבב, אבל אני לא מכתים כל רכש שהן עושות של שחקן צעיר בטענת 'גניבה'. אם אנחנו גנבים אז גם שטוטגארט, ברמן ודורטמונד גנבים.

11. aloneli Member

אני ממשיך..
    הדוגמה של גרוסקויץ' ופריסיץ מציגה כמה לפעמים אוברייטד משחק על חשבון אנדרייטד.

עוד אנדרייטד ענק מבחינתי הוא פטריק הרמן.הוא קצת בצל של רוייס העונה וכמעט ולא מדברים עליו למרות שהוא עושה דברים יפים.

גם רובן אוברייטד.לדעתי הוא כן שחקן טוב אבל תמיד מגזימים איתו.לפני כל משחק נתפס כגיבור המרכזי שהולך לנצח לבדו את המשחק וכל השאר לא חשובים.

12. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

גם שחקנים של שטוטגארט שם סלע.
    ובא תסביר לי למה אני טועה במקום לתלות סיסמאות באוויר כמו שאתה אוהב לאחרונה.
    בנוגע לגנבים, אני אשמח להתייחס לזה, אבל בדיון ההולם ולא כאן.

דודי, אני הסברתי את דעתי, באותה עונה ריברי היה חושך. כולם כמעט פה בדיון רצו להפרד ממנו. גם לראובן עובד יש המון כדורגל והוא עדיין אוברייטד.
    ריברי באותו הזמן היה אוברייטד אם משווים את המחיר ואת ההספק עם הציפיות שהיו ממנו.
    ושוב אני מציע לכל המבקרים להכנס לדיון של 2011

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

מקובל עליי שאתה לא מתומכי דרקסלר (גם אני לא אגב), אבל עשית ממנו רובן והגזמת לחלוטין. עם דרקסלר בכל הרכב שאלקה היא קבוצה של 11 שחקנים. יש שיגידו שהוא אוברייטד, בכיף, אבל לא שחקן רע. קצת לשקול מילים, הוא לא יניב קטן.

בשמחה אסביר לך בפרטי לגבי האשמות שהטחת בבאיירן.

14. dudi Member

שוב רוזנר ריברי לא יכול להיכנס לנעליים של אוברייטד בגלל כמה בעיות בבית שנפתרו שלפניהן, ואחריהן רואים לאן ריברי יכול לקחת אותנו.

אל תשווה לראובן שהוא כשרון אדיר, ובניגוד לריברי בחיים לא נוצל גם לא ב 2% שריברי עד הבעיות בבית עשה מה שאף שחקן מחוץ לבאיירן בבונדסליגה לא עשה\יעשה.

15. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דודי, לא השוותי. אתה לא בדיוק מבין לאן חתרתי בדוגמא.
    ושוב, סיבות פרטיות? אדוני, בשביל הכסף שהוא מקבל הוא צריך להיות מקצוען.
    זה לא שמשהו מת אצלו (חס וחלילה). קיצר אל תעשה מזבוב פיל ותנסה לחפות על העונה ההיא שהוא היה גרוע ותבין שבנקודת הזמן ההיא שעוד לא ידענו אם הוא יחזור לעצמו, הוא היה אוברייטד. היום בדיעבד קל להגיד שהוא חזר לעצמו ושהוא הכל, אבל לא אוברייטד ושהוא הקשר הטוב ביותר בגרמניה (העונה לצד קגאווה).

סלע, דרקסלר משחק בשאלקה למרות שהולטבי טוב ממנו. הוא מקבל זימון בנבחרת בעוד שחקנים אחרים שהגיע להם יותר (כמו הרמן) נשארו בחוץ. זה אוברייטד. זה שיש לו כישרון, אל זה אף אחד לא מתווכח. אבל הוא ים של אי יציבות והוא עדיין לא הוכיח את עצמו בשביל לזכות להיות בסטטוס של גוצה, רוייס וכו.
    עכשיו יותר ברור?