אהבה

הנושא בפורום 'פורום אוף טופיק' פורסם ע"י Puyol5, ‏5/12/07.

1. Olli Member

אחח... אין דבר יותר כואב מהמקרה שלך...

2. CESC para siempre Member

בהחלט מסכים איתה, יש לה קצת שכל.
    להגיד מה מרגישים גם אם אתה יודע שהתשובה תהיה לא.... צריך לנסות, גם אני אומר מניסיון.
    מי שלא מתסכן לא מרוויח http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

ועוד המלצה שאני מואד ממליץ, להתרחק ממישהי שיש לה חבר.......

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/07
  3. Barrel Roll Member

דברים כאלו לא נגמרים טוב, ידידות זה דבר בעייתי.. ברגע שאתה אומר לה משהו כזה אתה מאבד את הקשר, הכל הופך להיות קר וציני בשניה שהיא אומרת לך לא, ולמרות שהיא לא עשתה שום דבר לא בסדר, אתה עדיין מרגיש כאילו משהו חסר, ואז זה נגמר.

אם היא חשובה לך, תחכה קצת, תחשב את העניינים ותראה אם יש סיכוי שגם היא אוהבת אותך וגם היא מתפדחת להגיד לך, אם אין שום סיכוי, תעזוב את זה..
    ואם היא בעיקרון עוד ידידה שאתה יודע שתמצא אחת כזאת גם אם תאבד אותה, אז לך אליה תהיה הכי נחמד בעולם ותקווה לטוב.

4. CESC para siempre Member

ידידות זה בעייתי, כי שאתה אומר מה אתה מרגיש, יש סיכוי מאוד גדול שאתה שורף את הידידות בניכם, אלא אם כן זה נגמר אחרת.

5. ARSI Member

להגיד זה קל,לעשות הרבה פחות. אם יש לך מישהי שמוצאת חן בעינייך ואתה רוצה לדעת מה היא מרגישה, תשלח חברה שלה שתשאל אותה. לא בטוח שהיא תגיד את האמת, אבל כמו בחיים -לכל דבר יש יתרונות וחסרונות.

6. xavi6 Member

אני דווקא מהצד הפחדני, הידידה שהייתה לי הייתה חשובה לי מידי, לא יכולתי לחשוב בכלל על מצב לאבד אותה, ולא הייתי מוכן להיסתכן. הפחד לאבד אותה היה גדול מידי.

7. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל ידידה שאתה מחזיק בה למספיק זמן ישנו פוטנציאל סופר גבוה שתתאהב בה, או תידלק עליה (אלא אם היא מכוערת http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/cool.Xxx )
    אני באופן אישי אף פעם לא האמנתי יותר מדי ב"מוסד הידידות". יש בזה משהו קצת טועה וקצת מטעה, היו לי ידידות לאורך השנים ועדיין יש לי, עם חלקן אני אפילו בקשר רציף טוב. אבל זה אף פעם לא יותר מ-2-3 באותה תקופה.
    גם אני לא חושב שהייתי מאוהב אי פעם, לצערי. הייתי "דלוק" על מישהי כמה פעמים אבל בעיניי להתאהבות אמיתית עוד לא הגעתי. איך זה? כנראה שעוד לא הכרתי מישהי מספיק מיוחדת. הדבר הכי קרוב שהיה לי להתאהבות (בעיניי) היה עם מישהי שבכלל לא הייתי חבר שלה וגם לא היה לי סיכוי איתה, אבל זה סיפור ארוך עם סוף עצוב, וחבל לקבל בעסה על הבוקר.

8. xavi6 Member

בהקשר למה שגיא אמר, יש לי שאלה קטנה והייתי רוצה לראות מה דעתכם. האם בין גבר ואישה יכולה להיות ידידות אמת?

9. ACBenb Member

אני חושב שלא. לדעתי בין גבר ואשה לא יכולה להיות קיימת ידידות אמת (כמו בסרטים, וגם שם זה נשבר מתישהו). גבר זה גבר ואשה זה אשה, מתישהו יקרה ביניהם משהו והם יתחילו להתרחק, או בגלל שהם התאהבו אחד בשני או כי הם נדלקו על מישהו אחר.
    הייתה לי ידידה ממש טובה עד כיתה ח' והיא מצאה חבר וזה היה דבילי להיכנס בין שניהם ולשחק אותה את הידיד הטוב, ככה זה יהיה בסופו של דבר עם כל ידידה.
    אני אישית לא מאמין שזה אפשרי אבל מי יודע אולי פעם ב.. אפשר למצוא איזה ידידה לסבית http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

10. mr.shmactics Member

אין דבר כזה ידידות תמיד צד אחד ירצה יותר. אולי יש מכרות, חברות של חברים.
    אבל בחורה וגבר בחיים לא יכולים להיות חברים כמו שגבר חבר לגבר .

11. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

תאמין לי שיכול להיות.
    כל הזמן שואלים אותי וידידה טובה שלי ידידת נפש כזאת אם אנחנו חברים, אבל ת'אכלס אנחנו לא - למרות שאנחנו מודעים לאיך שדה נראה.

כמובן שלרוב זה כמו שציינת, אבל לא תמיד.

12. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידידות אמת - לא, לא ולא.
    ידידות זמנית, טובה וחזקה - בהחלט. אבל בסופו של דבר אין מה לעשות, כשהמינים שונים והטרוסקסואליים בסופו של דבר תהיה המשיכה והמשיכה תביא... ליחסים יותר עמוקים.
    אם המשיכה לא באה לדעתי זה דועך. כשזה גבר ואישה יש את המתח הזה שיכול לקרות משהו וכשיש קרבה זה כמו מתח גבוה - או שהוא חייב לזרום לאנשהו או שהוא מתפוצץ.

13. wolf89 Member

יש לי ידידות שאני בקשר מצויין איתן, אבל אני לא רואה סרט שבו הן יהיו כמו החברים הכי טובים שלי. פעם חשבתי שכן, היום אני כבר יודע שלא.

14. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

בוא נגיד ככה - כשהיא מספרת לך על מה שהיא עושה עם חבר שלה, והכל כ"כ פתוח וחופשי אפילו בדברים שבחיים בת לא תספר לבן, אז לא נראה לי שזה ככה.
    אבל אולי אני טועה... :]

15. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

בן כמה אתה?