אבי נימני שחקן בית"ר ירושלים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏10/11/03.

1. AFC Member

בית"ר לא מועמדת לירידה ולא נעליים. אתה מדבר שטויות. בית"ר קיבלה את ההגרלה הקשה ביותר בליגה (כמו תמיד) - שלושה משחקי חוץ מתוך ארבעה המשחקים הראשונים. במשחקים נגד מכבי פ"ת, אשדוד, בני סכנין ונתניה (אלא אם כן זה בקופסא) אנחנו ניקח את הנקודות. ההיסטריה אחרי 7 מחזורים כל כך אופיינית לישראלים...

2. ג'רי בית הלוי Member

בני,זה נכון הקטע בנוגע להיסטריה, אבל מה זה התירוץ הזה? אולי כבר היית אומר "הדשא בשיפוע", ואז היית יוצא עוד יותר פתטי?

3. AFC Member

מה הבעיה עם התירוץ הזה?

יש לי עוד כמה תירוצים - הרכב ההגנה שלנו, המשחק הטקטי של אוחנה, הנוכחות של יצחקי על הספסל, החולשה שלנו במשחקי החוץ... אבל כיוון שלא בא לי לחזור על עצמי כמו תוכי גם הזכרתי שקיבלנו הגרלה קשה מאד. וכל זה בלי מילה על הקיפוח של השופטים.

4. יחיד בדורו Member

אין קבוצה שמתאימה לנימני יותר מבית"ר (אחרי מכבי ת"א כמובן)
    נימני עוד יהיה סמל לבית"ר והרי הסבר
    שמועות מספרות, שבעונה האחרונה של אורי מלמיליאן בכדורגל (בקבוצת מכבי ת"א)
    הוא התרגש ממשחקו של אבי נימני ונתן לו את החולצה מס' 8 שימשיך את דרכו
    ובכן, אבי נימני בא לבית"ר עם המספר שאורי מלמיליאן נתן לו...
    אין זה מרגש?

5. DadoN ReD Member

הגרלה קשה ? יש מושג כזה בכלל ?
    גם ב"ש קיבלו " הגרלה קשה " שיש לנו את כל הגדולות בחוץ .. אני ראיתי את בית"ר משחקת השנה .. מול ב"ש .. והיא נראת כל כך רע.. שאין לך מושג.

הגנה הכי דפוקה בליגה .. קישור רך ועדין .. גם בעמדת החלוצים אתם לא משהו.. אז כך שאם כבר יש לך סיבות .. אז זה אך ורק בקשר לקבוצה שלך.. ולא " להגרלה קשה " ..

6. AFC Member

על אותו המשקל של מה שאמרת אני יכול להגיד שבית"ר הראתה את אחד המשחקים הטובים ביותר השנה של קבוצה ישראלית נגד הפועל פ"ת. כן, מול קבוצה חלשה יותר בבית בהחלט אפשר להצליח יותר.

7. DadoN ReD Member

מול קבוצות חלשות אתם יכולים להתמודד.. אבל עכשיו שהבאתם את נימני אתם לא רק תוכלו להתמודד אתם תוכלו לנצח אותם ..

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

היום אימון בכורה לנימני שפוצץ ע"י האוהדים השמחים (איזה מטומטמים) שמאות מהם פרצו למגרש ע"מ לחבק את נימני. לפי מה שקראתי נימני הספיק להתחיל את אימונו הראשון בבירה ואמר: "אתם לא יודעים כמה אני מתרגש" ואז פרצו כמעט אלף אוהדים למגרש...
    אני זוכר שכשבקהאם הגיע לריאל פרץ ילד אחד למגרש כדי לחבק את קינג דייויד- יחי ההבדל הקטן.