אבי לוזון נחקר בחשד להטיית תוצאות ומרמה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏8/1/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברור שלא יקרה כלום, אבל הגיע הזמן שאנשים בכדורגל הישראלי יתחילו להרים את קולם ולדרוש שגם האדון לוזון יפנה את הבמה.

2. Mellow29 Kopite

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

3. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

סביר להניח שאם החקירה תימשך ברצינות זה יגיע לכתבי אישום

אבל אף אחד לא יהיה מופתע אם זה ייגמר בכלום.

4. Don Joan Roman Member

וששחר יפסיק לקבל טובות הנאה כמו אי העמדות לדין? ושטביב יפסיק לקבל טובות הנאה ועונשים מגוחכים? ושחס וחלילה בית"ר ירושלים תקבל עונשים מידתיים?

עכשיו הצחקת אותי שי, מי יקים קול צעקה?

5. riquelme1 Member

בלה בלה בלה, לא למדתם מהפרשת הכדור המרכזי הסוערת שנפתחה באותו בז, ובסוף כמו שאמרתי נגמרה בכלום ושום דבר.

התקשורת מחכה לאירועים האלה וישר מתחילים לפתח ציפיות, על אבי לוזון אפשר להגיד הרבה דברים, אבל הוא איש ישר וואף פעם לא הסתבך בפלילי

הלאה, לא שווה דיון.

בגלל אנשים כמוך מנפחים כל דבר שקשור בלוזון, אנשים שמחפשים להפיל אותו בכל דרך אפשרית, אתה עולה על הגל ורוצה שלוזון ילך בגלל איזה פרשה שלא הוכח לגבייה כלום?

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/12
  6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מרים כבר חודשים פה קול צעקה (רק מי אני http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx )
    אני לגמרי מסכים איתך. אתה יודע מה אני חושב על חלק מהקהל של בית"ר, אבל אני עדיין לא מבין איך מכבי חיפה לא קיבלה עונש אמיתי על זריקת המוט לכיוונו של אלישע לוי. בעצם כשרואים את שחר ולוזון יושבים זה לצד זה בקרית אליעזר אולי לא צריכים לשאול את השאלה הזאת...

זה עצוב כי למרות שאני אוהד גדול של מכבי חיפה אני בעד עונשים אחידים לכולם. אם מורידים לבית"ר נקודות על נהמות לכיוונו של תמוז אז שגם יורידו נק' על קהל ששר שירי שואה או על רובי שפירא ז"ל או מני לוי. ברור שלוזון מחפש כל דבר בשביל להוריד לבית"ר נקודות למרות שאני מדגיש שחלק מהקהל של בית"ר עדיין בעייתי. בכל זאת בעונה הזאת הקהל של הקבוצה שלי ושל הפועל ת"א היה הרבה יותר מעורב בתקריות קשות.

כנראה זה לא מקרי שאנשים כמו מוטל'ה שפיגלר וגיורא שפיגל כבר שנים מחוץ לתמונה...אני אמשיך לצעוק, אבל סביר להניח ששום דבר לא ישתנה.

7. Don Joan Roman Member

יש לנו חלק בעייתי בקהל, חלק גדול אפילו ואף אחד לא מתכחש לזה.

ועם כמה שמוטל'ה קשקשן גדול אני מסכים איתך.

8. oranfu Member

שטויות.בבית"ר זה לא קומץ.כמעט כל משחק שרים את השיר על טועמה והערבים,התקשורת הפסיקה להתייחס לזה בכלל.פעם אחרי פעם הם עומדים לדין,הגיע הזמן שיורידו להם נקודות.

לא מחפשים את בית"ר,פשוט אי אפשר להתעלם מזה.

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

תודה על המחמאה...
    מה לעשות ידידי, לוזון עומד בראש הפירמידה והוא בעיניי לא איש מתורבת. מותר לי לחשוב ככה? כמו שאני לא רוצה שאייל ברקוביץ' יהיה עסוק בכדורגל הישראלי כך גם דעתי על לוזון. האלימות חוגגת ביציעים, כבר שנים שיש מספיק דיווחים על מכירת משחקים ויו"ר ההתאחדות מתנהג בהתאם לתמונה הזאת. חוסר האחידות לגבי העונשים לקבוצות, כל השטויות מסביב למינוי מאמן הנבחרת ועוד ועוד ועוד. לא צריך להאשים את לוזון בכל הבעיות, אבל הוא כן עומד בראש הפירמידה וידוע לכולנו איזו קבוצה הוא אוהד...

אני רוצה לראות יו"ר מאופק, מתנהג כמו שצריך, משליט הרבה יותר סדר במה שקורה מתחתיו ומנסה באמת למצוא פתרון לבעיית האלימות סביב ובתוך מגרשי הכדורגל.

10. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_whistle.Xxx
    http://www.nrg.co.il/online/71/ART2/322/447.html
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_whistle.Xxx אבי לוזון צדיק http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_whistle.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏8/1/12
  11. yedidel Member

קורה בכל קהל כמעט. מה מיוחד בבית"ר?

12. Don Joan Roman Member

אני שוקל לפתוח אוהלי מחאה להגנתו של הבן אדם.

13. oranfu Member

כל קהל שר שירים גזעניים כל שבוע?
    ובבית"ר זה לא קומץ.אם היה מדובר בכמה עשרות,אז נגיד.

לכל הקבוצות הגדולות יש שירים מגעילים,אבל אף אחד מהם (כמה שידוע לי) לא גזעני.
    השירי שואה והשיר על אהובה תומר מזעזעים,השיר על רובי שפירא מחליא,אבל הם לא "לא חוקיים",והם לא משהו שקורה כל משחק.
    אוהדי בית"ר מיתממים,יש חלקים נרחבים בקהל שלהם שהם אלימים ומסוכנים.הגיע הזמן שיטפלו בזה.להגיע כאוהד יריב למשחק בטדי זה פשוט מסוכן,ואף אחד כמעט לא מדבר על זה.
    העונש על התנהגת גזענית היה על תנאי,כולם ידעו שהוא קיים,ועכשיו מתעצבנים שהפעילו אותו.כמה פעמים ויתרו להם?

14. yedidel Member

למה שירים על שואה פחות גרועים משירים על ערבים?
    למה החלטת שבבית"ר זה לא הקומץ?

אני הייתי בטדי פעמיים בשנתיים האחרונות, ולא חסר לנו בבאר שבע שחקנים שחורים וערבים בקבוצה ולא שמעתי שום דבר גזעני וחריג.

15. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

לשיר על שואה זה בסדר?
    לשיר על אנשים מתים זה בסדר?

רק שזה מגיע לערבים ולאנשים שחורים אז פתאום זה כואב לכם? פתאום זה גזעני ולא חוקי?
    עד מתי תעשו את ההבדלה המפגרת הזו?

שכל קהל ישיר על מה שבא לו.