אבי כהן נפטר יהי זכרו ברוך

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Gass12, ‏29/12/10.

1. Don Joan Roman Member

היום נפרדנו מאגדה בדרך הכי מצערת שיכולה להיות, אבי כהן יהי זכרך ברוך, היית יריב מדהים, היית שחקן מדהים, היית איש דגול ועודך ולעולם תהיה אגדה, תודה על מה שנתת גם אם לפעמים פגעת(כמובן בדרך הספורטיבית) וכמובן שכליברפולי אפשר לומר שלעולם לא תצעד לבד.
    אוהב ומוקיר, אוהד בית"ר ירושלים שלא זכה לראות אותך משחק אבל שמע על פועלך בתחומי המגרש, ראה, שמע והבין את פועלך מחוץ למגרש, ועצבו וכואב את הליכתך בטרם עת.
    אבי כהן השם ישמור אותך שם למעלה כי אתה היית מהטובים ביותר ואת הטובים ביותר הוא רוצה לצדו.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

גם אותי זה עיצבן, אבל לצערינו הרב לא רק במקרים האלו הדברים האלו קורים. יש צורך בתקשורת שתעדכן ותסקר, אבל התקשורת בארץ פשוט חוצה כל גבולת וחודרת לפרטיות של אנשים ומביאה דברים לא ענייניים
    (כמו למשל שהמשפחה החליטה לא לתרום את האיברים שלו, זה עניין שלהם, מה אתם דוחפים את האף ?!?!?!).

בהחלט ימים לא קלים, בשורה רעה ועצובה מאוד לכל הספורט הישראלי.

יהי זכרו ברוך.

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/10
  3. אורי אדום בנשמה Member

יהי זכרו ברוך, ת.נ.צ.ב.ה.א.

4. Number 8 Member

הכל מלמעלה. אלוהים לא רצה שיסבול.

5. לא מצאתי כינוי Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

אני מסכים לחלוטין עם ערן. מדובר בפיגורה רצינית בקנה מידה ארצי שעד לפני התאונה היה מעורב באופן פעיל ושוטף בכדורגל הישראלי (יו"ר אירגון השחקנים), בנוסף לעובדה שבנו תמיר שיחק בליגה האנגלית כידוע לכולנו, וגם פה ושם היינו שומעים אותו מפרשן משחקים/רושם טורים בעיתון, הייתם מצפים שהסיקור לא יהיה ברמה כזאת?

+ העובדה הכי חשובה - אם למשפחת כהן היה מפריע הפסטיבל התקשורתי סביב כל העניין של ההלוויה, הבית חולים וכו' אני משער שהיא הייתה מבקשת לכבד את הפרטיות שלה. אני מוצא לנכון מאוד את זה שמשפחת כהן החליטו לשתף את הציבור הרחב במצבו, מדובר בבן אדם שהיה אהוב, מוכר ומפורסם כל כך במדינה, והציבור באמת דאג לשלומו ורצה לדעת מה הולך איתו.

נערך לאחרונה ב: ‏30/12/10
  6. Raulito Madridista

במהלך השבוע הנוסף של הטירונות לא התעדכנתי בשום דבר שקשור לספורט אבל ביקשתי מחבר שלי שיודיע לי מה קורה עם אבי כהן והייתי מאוד עצוב לשמוע על כך שנפטר. ביום שלישי(22/12) הראו בחדשות הספורט את תמיר כהן ממרר בבכי ועוד רגע בכיתי יחד איתו, זה היה קטע קורע לב. לא יאומן מה שקרה, זה ממש כמו רעם ביום בהיר. כמובן שלא ראיתי אותו משחק אבל אבי כהן כנראה היה אחד השחקנים הגדולים בתולדות הכדורגל הישראלי ולפחות הוא קיבל את הכבוד המגיע לו גם באנגליה. רק מציקה לי קצת המחשבה מה היה קורה במידה והוא לא היה נוסע עם חצי קסדה. יהי זיכרו ברוך.

7. Interista Member

יהי זכרו ברוך.