אבוקסיס בדרך להפועל?

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏18/12/03.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי 12 מחזורים גרועים באשדוד,אבוקסיס סיים את שלו שם.
    השחקן ביקש לעזוב מסיבות אישיות[אהבה להפועל?] ובאשדוד הסכימו.
    http://images.one.co.il/images/d/gg33376.Xxx
    אבוקסיס כרגע בדרך להפועל למרות שזאת לא האופציה היחידה שלו.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לאבוקסיס מגיע עונש תלייה על זה שהוא חתם באשדוד מלכתחילה, הוא שחקן מצויין ואין לי מושג מה הוא חיפש בקבוצה האפורה הזאת. וגם אם עוד רביבו ישחק בקבוצה אשדוד תשאר קבוצת מרכז טבלה ולא יותר.

אני דווקא חושב שאישית הוא היה מאוד שמח לשחק בבית"ר ירושלים, אבל כולנו זוכרים איך הקהל של בית"ר קיבל את יוסי והעונה אחרי המשחק של אשדוד בטדי אבוקסיס אמר: "אני מתבייש ששיחקתי עבור האוהדים האלה"

אז זאת הסיבה שאני בטוח במיליון אחוז שבבית"ר הוא לא יחתום אז נשארה אופציית הפועל ת"א ששם אני מאמין שהוא יחתום בסוף.

למרות שגם מכבי חיפה בתמונה אבל אני לא מאמין שיצא מזה משהו.

3. Paolo Maldini שחקן ותיקים

אבוקסיס לא ביקש להשתחרר מאשדוד בגלל האהבה להפועל...פשוט לא היה לא טוב שם...

אבל בכל זאת, אין ספק שהוא יעבור להפועל...לא נראה לי שהוא יעדיף את בית"ר.

4. burning soil Member

אולי לא היה לו טוב שם,אבל הוא ראה
    שהדברים לא הולכים אחרי 12 מחזורים,ונטש את
    אשדוד השוקעת.
    בכל מקרה אבוקסיס יתקבל ע"י אוהדי הפועל כמושיע ואם
    הוא יצליח לאושש את הפועל,אז ישכחו לו את העזיבה לאשדוד.

5. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אבוקסיס חתם לבסוף בהפועל לשנתיים וחצי[מפתיע..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/laugh.Xxx ].
    בינתיים יש עיכוב של 80 אלף שקל שאבוקסיס חייב לאשדוד.

אבוקסיס להגנתו טען שהוא לא רצה סתם לקבל כסף ולא לתת כלום כי הוא לא הרגיש שהוא יכול לשחק באשדוד כי ירד לו החשק,נשמע קצת מוזר...

6. AFC Member

עוד תחנה במסע הבצע של אבוקסיס, הפעם שוב בהפועל.

הדבר הכי מדהים במהלך הוא שזה נעשה בכזה שקט... האוהדים אומנם מתעבים את אבוקסיס, אבל יש לי תחושה שהם פשוט מיואשים לחלוטין. הקבוצה שלהם מאכזבת אותם ומשחקת כל כך גרוע שכבר אין להם אפילו את הכוח למחות על צירופו של הבוגד. למי יש כבר כוח לצעוק שוב על תאומים או אורנשטיין? ממילא לא מזיז להם, אז אם הם כבר הורגים לנו את הקבוצה, שיפשטו ת'רגל בדרך.

הקוף הקירח בא על עונשו סוף סוף. בכל רחוב שהוא ילד הוא יגלה מבטי תיעוב לעברו, אמהות ירחיקו את ילדיהן ממנו במבט מזועזע, ועכשיו, בדמדומי הקריירה שלו, במקום להמשיך בעונות שיא כמו בעבר - הוא שוב חוזר להפועל ת"א, אך הפעם בלי לוז, אפק, אודי, בכר, דומב, קלשצ'נקו, בלילי וכו', אלא לקבוצה עייפה, זקנה ובעיקר תשושה. הוא יסבול מהשיעמום בכדורגל הישראלי, מהיובש ביציעים, מהמשחקים הרותחים בצהרי יום שבת. ואני אהיה שם לאורך כל הדרך כדי לשמוח לאיד של הבוגד הזקן.

7. Paolo Maldini שחקן ותיקים

הוא חתם לשנתיים וחצי כשחקן ועוד 3 שנים כחבר בצוות ההנהלה...

8. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

או אולי עד הקיצוץ הבא... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wink.Xxx

9. Emil Member

כמובן שהמצב בכדורגל בקרשים, צריך ערוץ בתשלום, הקבוצות פושטות רגל, סמי סגול איבד את המכנסיים אבל כסף לאבוקסיס .. יש http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/blink.Xxx

אוקיי ... ... ...

אבוקסיס בזמן האחרון עושה טעות אחרי טעות וממשיך בתכונה שמאפיינת אותו: נטישה כרונית כאשר הקבוצה נכנסת אפילו לסימנים של משבר. זה קרה בבית"ר, זה קרה בהפועל, ועכשיו זה גם קורה באשדוד

רק הערה ... לדעתי, מהטעויות הרבות בקריירה של אבוקסיס, זאת תהיה הגדולה מכולן. הפועל עוד תסיים מתחת לאשודד בטבלה, עם או בלי אבוקסיס, כי בניגוד להפועל, לאשדוד יש עם מה להתייצב, להפועל אין. ואם כבר הפועל, לא היה עדיף להשאר ולא להשניא על עצמך את אוהדי הקבוצה?

אז יוסי, תתכונן לעונה ארוכה ומתישה. ואל תתפלא לגלות שקיות גרעינים עפות לעברך מהקהל שפעם אהב (זה קרה פעם? מוזרים אוהדי הפועל האלה) אותך.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏19/12/03
  10. יוגב אסולין Guest

לפני הכל אפשר לשים לב שיוסי אבוקסיס שוב לא מסיים חוזה עד הסוף בקבוצה שבא הוא נמצא ושוב עוזב בצורה מגעילה.

בבית"ר הוא עזב את הקבוצה בכאשר היא היתה למטה הוא ברח לצמרת שנה לפני תום החוזה שלו
    בהפועל ת"א הוא עזב אחרי ריבים לכלוכים והרבה בלאגן ועכשיו סיכם שם שוב
    לאשדוד הוא הגיע שניהיה לא טוב בקבוצה שוב מצא עם מי לריב ועוזב אותה שנתיים וחצי לפני תום החוזה שלו.

יוסי אבוקסיס שחקן כדורגל מצויין אבל בתור אדם שמקיים הסכמים הוא כניראה לא משהו. הוא עושה הרבה דברים בעיתיים. לאשדוד הוא הגיע אבל כבר זמן קצר אחרי שהוא הגיע כל הרעש סביבו נעלם בעקבות הגעתו של רביבו. דבר שלפי דעתי היום הוא הגורם העיקרי לעזיבה של אבוקסיס.

אבוקסיס היה רגיל במשך השנים לנהל את מרכז השדה של הקבוצה כמעט לבד לחלק כדורים לבעוט בעיתות חופשיות להרים קרנות ולעשות מה שבא לו במגרש. הוא אהב את התמיכה של הקהל אהב את כל הדיבורים סביבו. באשדוד אין לו קהל ואין אווירה הוא הגיע למקום שקשה היה לו לבלוט בו בגלל שיש שחקנים כמו רביבו וחזן בקישור והם לקחו את רוב הכותרות ועשו את רוב העבודה במקומו.

זאת הסיבה שלפי דעתי בגללה הוא לא הסתדר באשדוד. עכשיו הוא חוזר להפועל. ניראה איך הוא יצליח להסתדר שמה. לפי דעתי הוא הורס במו ידיו קריירה נפלאה שהוא בנה לעצמו וחבל

11. אלי מתחן Member

חרא של בנאדם, רק לראות אותו בטריבונה אתמול גורם לי להקיא. איזה צבוע.
    איך הוא ליכלך על הפועל בעיתונים אחרי שהוא עזב ועכשיו הוא חוזר על ארבע כי הוא לא מצליח באשדוד. כנראה ששכחת מי עשה אותך יא זבל, הבאנו אותך מצפרירים חולון עשינו אותך סופרסטאר ואתה בורח ככה פעמיים! פעם אחת רצו לתרום לך כלייה ובסוף נשארת, בפעם השנייה כבר קלטנו מי אתה, את הקבוצה כבר הרסת ושכחת מי עשה אותך, שחקן העונה עשינו אותך, כוכב, בלעדיי בית"ר בחיים לא היית חולם על הנבחרת. רק שאתה חושב רק על כסף ובגדת לשנואה מס' 1 שלנו פעמיים, בפעם הראשונה למכבי בפעם השנייה להפועל, ויחד עם זה ידעת לפתוח את הפה על בית"ר ולטבוע אותנו. בסדר לא שכחנו...

אבוקסיס אבוקסיס יא בוגד ****
    אבוקסיס אבוקסיס יא טעון הגנה
    איך הלכת פתאום ונהיית אדום
    אבוקסיס הלוואי ***** עוד היום

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏23/12/03
  12. יחיד בדורו Member

גועל נפש של שחקן
    גועל נפש של בן אדם
    מי יתן והקריירה שלו תשקע עוד העונה

13. shiko14 Member

הקשר שחזר למדים האדומים סיכם לשש שנים וחצי, מהן 4 עונות בתפקיד מקצועי. השחקן ויתר על חלק נכבד מחובות המועדון כלפיו.
    יוסי אבוקסיס חתם היום סופית על חוזה לשש שנים וחצי בהפועל תל אביב, עד שנת 2010.
    הקשר הוצג במסיבת עיתונאים שערכה הערב (רביעי) הפועל תל אביב, כאשר חוזהו הוא לשנתיים וחצי משחק וארבע שנים נוספות בצוות המקצועי, אולי כעוזר מאמן.
    בחתימתו של השחקן על החוזה הוא ויתר למעשה על חלק נכבד מחובות המועדון כלפיו וזה היה מה שסלל את הדרך לשיתוף הפעולה רב השנים.

14. shiko14 Member

ועוד משהו שקשור לחזרות להפועל תל-אביב ...
    סלים טעומה רוצה לחזור לבלומפילד. לאחר שצפה מהצד על הסיכום החדש בין יוסי אבוקסיס לבין הפועל, מה שסלל את חזרתו של יוסי לקבוצה, הודיע סלים טועמה באופן פומבי שגם הוא מעוניין לחזור למדים האדומים עוד העונה
    http://www.shaar5.com/small/tuama.Xxx

15. burning soil Member

סלים טועמה צריך לסגור עם עצמו מה הוא רוצה..

פעם הוא רוצה להישאר במכבי פ"ת,אתמול הוא יוצא לתורכיה כדי
    לבדוק אפשרות להצטרף לאנקרגוצ'ו,ובנוסף הוא מודיע על רצונות
    לחזור להפועל ת"א,פשוט טפשות.