Veni, Vidi, Vici

הנושא בפורום 'פורום יורו 2012' פורסם ע"י Fratelli d'Italia, ‏26/5/12.

1. 亚历山大帕托 Member

אבאטה כשיר.

2. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא מגיע להם - אבל יש מגיע בכדורגל? עד הפציעה הקבוצות היו שוות, נכון ספרד כבשה פעמיים אבל זה בחיים לא היה מתקרב ל4-0, אם כבר ל2-1. אני מרוצה וגאה בשחקנים שלנו, על טורניר נפלא לאורך כל הדרך. תמיד היינו חזקים יותר במונדיאלים.

נתראה ב-2014.

3. 亚历山大帕托 Member

בטח שמגיע לספרד.

4. Rossolevy Member

אחרי גמר כזה של פראנדלי הגיע הזמן שבאמת יחזור לאימון קבוצות ושיתן את התפקיד למישהו שיודע באמת איך לעמוד על הקווים ברמות הגבוהות ביותר. מה אתם אומרים? הייתם רוצים לראות מישהו אחר קצת?

5. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

ניהול משחק פשוט מביש, כל כך מעצבן כי הוא הפתיע לטובה לגמרי כל הטורניר ואז פתאום ברגע כזה הוא איבד את זה לגמרי. אני אמנע מעצבים מיותרים כי באמת כואב לי. סך הכל היה טורניר נהדר אבל בשורה התחתונה תמיד נזכור את הגמר, זו תהיה נקודה כואבת לכל החיים אבל זה חלק מהמשחק.

אני הולך להתנזר מספורט בשבועות הקרובים. צריך קצת זמן לעכל.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אני לא בקיא כל כך בכדורגל האיטלקי, מי כוכב מי לא ומי היה צריך לשחק ומי לא, אבל אני כן חושב שאולי למעט הגמר, הוא עשה עבודה מצויינת בנבחרת בטורניר הזה. לא ראיתי הרבה שהאמינו שתגיעו לגמר, לא הרבה האמינו שתעברו בצורה כל כך משכנעת נבחרת כמו גרמניה.
    מעבר לזה, ביורו הזה האוהד הנייטרלי החל להתאהב בנבחרת הזאת, הכדורגל ההגנתי נעלם בנבחרת שמשחקת מהר ומגיעה להרבה מצבי הבקעה בכל משחק ומשחק. זה דבר שאי אפשר לקחת ממנו.

8. Don Joan Roman Member

כואב, כואב מאוד, במיוחד כשאתה יודע שכן יש לך את הכלים לנצח, השחקנים היו עייפים מאוד וההחלטה העצובה לא להרכיב את בלצארטי אל מול המהירות של פברגאס ושות' הייתה תמוהה, בכל מקרה אני גאה בנבחרת על הטורניר אבל עצוב וכואב על התבוסה הכואבת, בפרט שזה לא הגיע לנו, חבל, חבל מאוד, גם אני כמו ידידנו NESTA הולך להתנזר מכדורגל בשבועיים הקרובים לפחות, פשוט קשה, קשה מאוד לעכל את מה שהיה כאן היום כי חד משמעית זה לא הגיע לנו.

9. 亚历山大帕托 Member

ממה אתם מתנזרים? אין כדורגל בשבועות הקרובים...

10. Don Joan Roman Member

א. יש
    ב. לא צריך שיהיו משחקי כדורגל כדי להתנזר מכדורגל, פשוט צריך לא לעקוב, אני לא בטוח שאני אעמוד בזה אבל זו ההרגשה.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

*תקשורת ספורט*

12. alexshw Member

איטליה ספגה את תבוסתה הכי גדולה מאז 1955 אז הפסידה באותה תוצאה ליוגוסלביה.

13. סדרו קייטע Member

כמובן שזו קצת חוכמה בדיעבד, אבל כלקח לקראת הטורנירים הבאים איטליה צריכה להיזהר מתסמונת גרמניה: אחרי שנים של הצלחות שלוו באנטי מצד חובבי כדורגל התקפי, קצת להתאהב במעמד חביב התקשורת והקהל שלא זוכה בתארים אבל משחק כדורגל שה"נטראלים" מרוצים ממנו.

בניגוד למה שיורם ארבל חושב, לא כולם צריך ללמוד לשחק כמו ספרד. לאיטלקים יש את סגנון ותרבות הכדורגל שלהם, שהביאו להם ארבע אליפויות עולם בנבחרת ואינספור הצלחות לקבוצות.

היסטורית איטליה הייתה ונשארה מעצמת הכדורגל מספר 1 באירופה. למרות היום.

נערך לאחרונה ב: ‏1/7/12
  14. מרקו ואן באסטן Member

תודה על הכל. כולנו ידענו בסופו של דבר שספרד זה לא גרמניה עם כל הכבוד ושהם הכי גדולים בעולם ואין לנו יותר מדי מה למכור נגדם. אבל בחיאת, למה ככה? זה לא מגיע לנו. 4:0 זאת תוצאה שתיזכר לדורות ופשוט חבל. איטליה היום הייתה מאוד רכה כמו שאני לא זוכר אותה מעולם במעמד כזה. 10 עבירות? צהוב אחד? לא מתאים. לא האמנתי שאיטליה יכולה להתפרק כך. אפילו שההרכב היה מותש, למרות הטעויות של פראנדלי, למרות הפציעה של מוטה שהשאירה אותנו ב10 שחקנים. זה לא אמור להיראות ככה. כואב לי מאוד שזה מה שיזכר בסופו של דבר, ולא שאר הדברים החיוביים שקרו במהלך הטורניר.

15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

מרדה, אני לא מצליח להוציא עניינית מהמקלדת.

ייקח זמן לעכל את המאורעות אמש http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx.