NBA 2020/21: מילווקי באקס האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/11/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

חולה על הליגה הזאת,
    הארדן בדרך לפילי׳ ביחד עם טאקר המתוסכל תמורת סימונס, מקסי ו-2 בחירות סיבוב ראשון.
    מאמין שזה סופי, עוד לא בטוח אם מקסי עובר אגב, טרייד גדול ליוסטון.

עריכה:

:sm_5eek::sm_5eek::sm_5eek::sm_5eek:
    הארדן תמורת לאבר, 4 בחירת דראפט ואלן, פאקקקקק.
    טרייד טוב לשני הצדדים, ציון 10 לשני הצדדים לדעתי, בקיצור מזל טוב לברוקלין על האליפות למרות שאין להם ספסל בשיט, הכל נסגר אלא אם כן שוב הפציעות יכריעו בגמר.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/21
  2. yakov_y YNWA

מה הולך פה ?

3. k_700 Member

מה שפה קורה פה זה שכצפוי אחרי שנפתרו ממורי הייצור רק דברים טובים מתחילים לקרות.

יוסטון מיקסמה את הסיטואציה עם הארדן.

ממצב שכל העולם ואשתו יודעים שהוא רוצה לעוף משם לשני יעדים בלבד הם מקבלים את החוזה הנגמר של אולאדיפו עם עוד 4 בחירות סיבוב ראשון(אחת 2022 של מילווקי) ואפשרות להחליף גם 4 בחירות סיבוב ראשון עם הנטס כדי לקבל את הבחירת סיבוב ראשון שלהם בשנה העוקבת.
    שזה שיחוק רציני, בטח בהתחשב בזה שהעסק בנטס אם יחזיק מעמד לא אמור להתקיים יותר מ-3-4 שנים.

לא מתלהב בכלל מהחיבור הזה.
    בזמנים שדוראנט לא מתעסק בלהגיב לעצמו מחשבונות פקטיביים ובכשקיירי לא מחרים את המדיה כי כולם חושבים שהוא קצת יותר מדי אהבל או שהוא מחליט שבא לו לשחק כדורסל גם בימים שהמון זועם פורץ לקאפיטול, צריך למצוא עכשיו 3 כדורים כדי להעמיד את העסק הזה על הפארקט.
    לך תבנה מדינה עם דפקט שחושב שהעולם שטוח.
    על ההגנה עוד לא דיברנו, החלפנו את מה שנתנו שם לאברט ואלן באוויר.

אגב,
    לא אהיה מופתע אם אולאדיפו מועבר לפני הטרייד דדליין לדנבר עבור גארי האריס ובחירת סיבוב ראשון.
    אחלה עסקה של יוסטון.

נערך לאחרונה ב: ‏14/1/21
  4. wings Member

אליפות בלי עומק ומי יודע איפה קרי יהיה עד אז? שלשה סופרסטארים כמו בגולדן סטייט. רק ששם זה היה דוראנט עם סטף וקליי שהם כוכבים מסוג אחר. זה בהחלט טרייד טוב לליגה. יהיה מעניין. יוסטון עדיין קבוצה טובה שיכולה לסיים גבוה במערב.

5. k_700 Member

מי יודע איפה קיירי עכשיו, אתה מדבר איתי על קרי?

הבן אדם אשכרה ניתק מגע עם כל מי שקשור לנטס ב-4 ימים האחרונים כי קצת קשה לנפש הרכה שלו לעכל את מה שקרה שבוע שעבר בקאפיטול.

כאילו לאף אחד מסטיב נאש ועד אחרון הטריינרים אין מושג לאיזה חור בלעה אותו באדמה. שחקן ששם זין על כל הפרנצ'ייז בשביל עוד דקת צומי מהמדיה שהוא כל כך אוהב להדגיש ששונאת אותו.
    מעניין מתי האקרים יחשפו את הציוצים שדרואנט הגיב בנושא מאחד מהפייק בוטס שלו.
    ועם זה רוצים לקחת אליפות, YES SIR.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  6. wings Member

כתבתי קרי אבל התכוונתי קיירי.

דאלאס עם 4 נצחונות רצופים מתחילה להתחבר. גם פוזינגס סוף סוף חזר היום. הם עשו שידרוג משמעותי בהגנה ואם כולם שם בריאים יש להם לדעתי פוטנציאל למקום שני במערב. גם קבוצה צעירה שיכולה לזכות באליפות תוך כמה שנים.

7. yakov_y YNWA

8. JR-Riquelme Member

אני לא מת על הטרייד של הארדן מבחינת ברוקלין. הם וויתרו על הגבוה הטוב שהיה להם ולאברט חתיכת שחקן. לא מאמין שדוראנט וקיירי צריכים עוד מוביל כדור דומיננטי, אבל מצד שני זה כבר הרבה יותר מדי fire power בחמישייה אחת, במיוחד עם האריס שאי אפשר להוריד ממנו את העין.
    אבל מה יהיה עם הצבע מעניין. נגד לייקרס הולך להיפתח שם חתיכת בית בושת. רואה את מונטרז דופק שיא קריירה בקלילות

נערך לאחרונה ב: ‏24/1/21
  9. yakov_y YNWA

לא סובל את המאמנים בליגה הזאת,
    קייסי לא נותן לצעירים לשחק מספיק והבינוניים המבוגרים משחקים אצלו בלי סוף.
    קחו דוגמא מהמשחק של הנטס,
    ברבע הראשון היו 3 פסקי זמן, כולם מיותרים, ג׳ף גרין הושפל ע״י אדביו פעם אחר פעם ואין דאבל אפ או חילוף, סטיב נאש לא מגיב עם ג׳ורדן או פרי.
    מה שיא הביזיון ?
    3 הפרש, 7 שניות לסוף, החטאת עונשין של הנטס, כדור מיאמי, ספולסטרה לא לוקח טיים אאוט, לא מגיב למשחק, לא מצייר תרגיל, אדביו הלך בכלל ל-2 במקום ל-3 והשיג זריקות.
    2.7 שניות לסיום, 4 הפרש, תנחשו ?
    ספולסטרה לוקח טיים אאוט, איך יצאו מהטיים אאוט ?
    דראגיץ׳ מקבל כדור בלי שום תרגיל וזורק ל-3 כשאף אחד לא מתקרב אליו בטעות ונגמר המשחק.
    לא סובל את ספולסטרה ואת המאמנים בליגה הזאת, מגוחך.

גם הפרשנים כמו שאק ובארקלי מביכים, שאקיל לא הכיר את כריסטיאן ווד עד לשבוע האחרון, איזה מביך.

ברוקלין זה סיפור בפני עצמו, הביאו את פלה עכשיו, לא מבין למה לא החתימו את ג׳ורדן בל, לא שאני מחזיק ממנו אבל יש להם כולה 4 גבוהים בכל הסגל ועוד לא דיברתי על איכות.
    הנכס היחידי לטריידים אצל הנטס זה רק ג׳ו האריס, הייתי מוותר עליו ועל החוזה ומשיג כמה שחקני הגנה או שחקנים צעירים נחמדים לעיבוי הסגל.

דני לא יישחק במשחקים הקרובים, איזה באסה, מרגיש לי שכלום לא הולך לו, ראסל יישחק.
    לאמלו עד עכשיו הרוקי של העונה לדעתי, אדוארדס כנראה יהיה השחקן הטוב ביותר, וייסמן בסדר אבל בעקיר מנפח סטט׳.
    קאפלה אתמול הביא טרפיל דאבל עם 10 חס׳.
    ואן גנדי מתבזה גם בפליקנס, דפק אותנו עם החוזה של גריפין ועכשיו דופק את הכישרון של הפליקנס, כנראה אכזבת העונה במערב עד עכשיו.

10. wings Member

שאקיל מטומטם ברמות. לא מבין כלום מהחיים שלו. בארקלי הרבה יותר סביר לדעתי. בכלל, רוב הפרשנים בקושי רואים משחקים. כל הפרשנות זה ע״פ סטטיסטקות שהם מקבלים על כל משחק ושחקן. לא שאני מאשים אותם, יש מיליון משחקים והרבה באותה שעה גם.

11. yakov_y YNWA

כמה ימים אחרי המשחק נגד הלייקרס, לליצן הזה אין כלום בקריירה, שום הישג אישי או קבוצתי, האיש השחצן והדוחה שחוגג סלים שלא ישכח...
    דיוויס עם אליפות ו-3 פעמים מלך החסימות של הליגה, תואר שחקן ההגנה של העונה עוד יגיע אליו ואני מניח שאחרי לברון הוא יצעיד את הלייקרס קדימה עם לא מעט הישגים אישיים (לא יודע אם יביא אליפות אחרי לברון, בטח כשאין נכסים).

מה שקוואי אחד עשה לבאטלר ואמביד המאוסים ייזכר לעד, בטח כשרדיק בכושר שיא, סימונס והאריס יחד איתם, בלתי נתפס בעיני.
    קבוצה נחמדה יש בפיל׳, מקווה שמורי יהרוס אותם, נקווה שגם ריברס יעזור.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  12. DRORIKO Member

בינתיים בהצבעות לאולסטאר לברון רק שני לקווין דוראנט. מעניין, כי כל מיני עידו גור ואוריאל דסקל למיניהם כבר הכריזו עליו בתור מנהיג דגול וקונצנזוס מוחלט. מתברר שאפילו בקרב חובבי ה-nba הוא רחוק מלהיות קונצנזוס. סתם לצורך השוואה, קובי בריאנט גם כשכבר היה הרבה אחרי שיאו לקח מקום ראשון באולסטאר בהליכה. אז לברון שחקן גדול מקובי, אבל הרבה פחות אהוב ממה שמנסים להציג את זה בישראל.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  13. k_700 Member

אהבתי שהסיקו מסקנות וצמצמו את האולסטאר ליום אחד.
    הם לוקחים פה סיכון לא קטן שגם הערב "הגדול" הזה יקבל סנוקרת מאיזה תוכנית קארלסון טוקר בפוקס ניוז.

בינתיים הדבר הכי מעניין שקרה בעונה הזאת-

מעבודות התחקיר הטובות שעשו בטוויטר בחודש האחרון.

נערך לאחרונה ב: ‏9/2/21
  14. yakov_y YNWA

:sm_crybaby2:

Sweetness אוהב/ת את זה.
  15. yakov_y YNWA

פיסטונס:
    לשמחתי שוב נכשלו עם חלומות הפלייאוף, 120 מיליון דולר תקציב שכר שחקנים ומקום אחרון במזרח, מדהים.
    על הטעויות האיומיות שהיו בקיץ ובכלל בעשור האחרון מיותר לדבר, מה צריך לעשות ?
    לשמח שנכנס קצת שכל ונקבל בחירת דרפאט גבוהה סוף סוף, גם הפציעות עוזרות.
    מקווה שנספוג את החוזה של גריפין במקום ביי אאוט שילווה אותנו שם, עד שנפטרנו מג׳וש סמית׳ ועכשיו יש את דווין דדמון, זאת תהיה מכה קשה.
    הייתי מוותר על אלינגטון, רייט, פלמאני וכל השאר, מקווה מאוד שנוותר על ג׳רמי גארנט ונרוויח כמה שיותר נכסים, המטרה להגיע לקיץ עם כמה שיותר חוזים נגמרים ובחירות דרפאט בדיוק כמו בקיץ האחרון, רק להתנהג בחוכמה יותר ברכש.
    כיף לראות את הצעירים, נכון שאין שום דבר במועדון הרקוב הזה, אולי הרקוב ביותר בליגה אבל... ננסה למצוא את החיובי.
    סדיי ביי, סטיוארט, סבן לי ח׳ברה נחמדים ונראה אותם בעתיד, אני מאמין בדניס סמית׳ והנכס הכי יקר שלנו, ג׳וש ג׳קסון.
    נכון שג׳קסון בן 23 ואוטטו בן 24 אבל... שחקן פסיכי, אחד על אחד קטלני, טכניקה, חוסם גדול, אני פשוט מת עליו, הבעיה שלו ?
    מעבר לדקות משחק ולתת לו להוביל מה שיתרום לו, הקליעה הבעייתית, כ-30 אחוז מהשלוש, 70 אחוז מהקו.

סלטיקס:
    מצד אחד, קו אחורי מטורף עם 3 אולסטאר, מצד שני שוב אין להם ספסל ועזרה.
    כמו שאמרתי בעבר, טייטום ובראון הם הפתעה עצומה, בראון אחד השחקנים עם השיפור הכי גדול העונה, טייטום על סף הסופרסטאר.
    טוב שהיוורד עזב, כמו עם אל הופורד הם ניצלו מחוזה קשוח.
    הסנטרים בינוניים ולא תורמים, בעיה קשה בקו הקדמי, הייתי מוותר על תומפסון/ת׳ייס ואפילו על סמארט עם החוזה כדי להביא גבוה טוב.
    אני מת על רוברט וויליאמס, הוא לא מקבל דקות וחבל, 15 דק׳ ו-1.5 חס׳ למשחק.
    טאקו פול עם 1.3 חס׳ ב-7 דק׳ :)
    כישלון מטורף העונה, פחות מגמר מזרח זה כישלון, מהמר על ברוקלין כאלופה, הסלטיקס במקום ה-2 מבחינתי למרות איך שהם נראים.
    ברוקלין וסלטקיס חייבים לוותר על האריס, סמארט ולבנות על צעירים שירחיבו את הסגל, לא צריך שחקנים איכותיים אלא שחקני הגנה צעירים כמו: ברוס בראון ורוברט וויליאמס כאלה וזהו, קצת קלעים צעירים וזהו.
    הסקוררים בקו האחורי ייעשו את העבודה.

מילווקי:
    הכל יפול על יאניס, לא מפתיע אותי העונה שהם עוברים וכבר רשמתי את זה.
    אין גיבוי, אין ספסל עמוק, מישהו כאן מאמין שבובי פורטיס שאני די מחזיק ממנו שיגיע כל ערב וייתן את שלו בפלייאוף ? אני לא, כנ״ל ברוק לופז.
    היייתי עושה טרייד עם הולידיי שאני מת עליו לטובת הרחבת הסגל, כנ״ל פורטיס ולופז וכל שחקן בסגל למעט צמד הכוכבים.

שיקגו:
    אדגיש רק שכמעט ולא ראיתי אותם העונה, 3-4 משחקים וזהו.
    כולם מתקדמים, כל הצעירים כולל פגיעה עם וויליאמס בדראפט, עושים שם עבודה נחמדה,
    בנוגע ללאבין, הפתעה עצומה, לא האמנתי בחיים שיהיה כזה טוב.
    אתלט על, קליעה מעולה, משחק התקפה משובח, מוסר 5 אס׳ למשחק, מגיע לו להיות אולסטאר, החוזה שלו אגב נגמר עוד שנה וחצי אז לשים לב.
    אם אני ה-gm, אני מוותר על לאבין, סוחט נכסים וממשיך עם הצעירים לעוד עונה, מבחינתי זה או אליפות או כלום.
    תהליך איטי אבל חיובי.

קליפרס:
    פחות טובים מהעונה שעברה לדעתי אבל עדיין קבוצה טובה מאוד, המועמדת שלי במערב הקשה.
    בעיה לא קלה בעמדת הפוינט גארד, לו וויליאמס צריך לאלתר שם, חמישייה מטורפת לדעתי, לוק קאנדרד עם הקליעה עולה מהספסל.
    הייתי מחפש להרחיב את הרוטצייה בצעירים, משהו כמו שאמט שחבל שוויתרו עליו.

דאלאס:
    לא מפתיעים אותי עם המאזן שלהם, פורזינגיס לא מצליח ואין ללוקה כוכב לצידו.
    עד שלא יגיע כוכב לצד לוקה הם יישארו במקום, השאלה איך ומתי מביאים אותו ? בשוק החופשי ?
    הרי אין נכסים ואני לא רואה את דאלאס הולכת לעונה של בנייה מחדש, לתת לפורזינגיס עוד צ׳אנס זה כי אין ברירה אבל בנתיים עוד עונה הולכת לפח.

מינוסטה:
    איזה כישלון ועל כישלון צריך לשלם.
    יודעים שייקראו לי חסר מושג אבל לדעתי זה מה שצריך לקרות,
    יש להם מזל שיש להם את המאזן הגרוע בליגה כי הם לא התכוונו לזה, יש להם גם סגל טוב ככה שמוזר שזה מה שקורה, אנטוני אדוארס בדרך להפוך לכוכב, נאז ריז סנטר טוב וצעיר, בחירה בדראפט הקרוב ואחלה בנייה מחדש.
    אדוארס הפוטנציאל הכי גדול בסגל וצריך ללכת עליו.
    לגבי ביזלי, ראסל וקארל אנטוני טאונס, לא הייתי פוסל טריידים עליהם ולצבור נכסים, משהו בסגנון של אוקלהומה, כן כן זאת דעתי ולא אכפת לי שקוראים לי הזוי ודי ברור שאני אוכל אותה עם טאונס, מרגיש לי כמו וויגניס 2.
    רק לחשוב מה היה קורה אם היו שומרים על לאבין ובאטלר.

אוקלהומה:
    ציון 10 על הקיץ האחרון, ציון 10 על ההתנהלות בכללי בשנה וחצי האחרונות.
    לפרק את החבילה עם ראסל וג׳ורג׳ הייתה נכונה, אלכסנדר יהיה כוכב, בייזלי, דיאלו ודורט שחקנים צעירים מוכשרים.
    מעניין אם ימשיכו את הבנייה בעונה הבאה או יביאו כוכב ואת הבנייה, שימו לב מי עבר שם מבחינת הכוכבים:
    ראסל, הארדן, דוראנט, פול, ג׳ורג׳ וסאבוניס.

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.