NBA 2020/21: מילווקי באקס האלופה !

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י yakov_y, ‏24/11/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. yakov_y YNWA

אנתוני אדוארס (בחירה מספר 1) - 2 משחקים אחרונים, 40 זריקות מהשדה.
    דני אבדיה (9) - 8 משחקים העונה, 38 זריקות מהשדה.

זה כל ההבדל, אפשר להאשים את ברוקס, ביל, בראון וגם את ברייאנט שגונב ריבאונדים לאבדיה, הכל תלוי בו.
    יש הרבה דברים חיוביים באבדיה, השיפור הראשון שלו הוא חוסר הביטחון שלו, הוא חייב להיות חוצפן חיובי.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  2. DRORIKO Member

ווסטברוק אשכרה ניסה להטביע עכשיו על טאקו פול. לא משהו לא טוב עובר עליו.

3. DRORIKO Member

שאיפות לפליאוף? בוושינגטון צריכים להגיד תודה שאי אפשר לרדת ליגה.

4. wings Member

בינתיים זה משחק אימון לבוסטון. בשבוע שעבר וושינגטון חטפו 79 במחצית מפילי. כרגע הם בדרך לחטוף משהו דומה מבוסטון. בכלל בוסטון נראית יותר טוב מעונה שעברה ועדיין בלי קמבה. הם ידברו חזק מאוד בפלייאוף.
    מסכן דני. חטף גגות וירד לספסל ושוב אפס נקודות.

5. DRORIKO Member

לזכותו יאמר שהוא היחיד שם שיודע לעשות הגנה. אני לא אומר שהוא דריימונד גרין אבל הוא לא רע בצד הזה של המגרש. בצד השני הוא לא פקטור, אז נכון ראסל וביל לא מוסרים לו הרבה, אבל כשכן מוסרים לו הוא לא עושה עם זה יותר מדי.

6. wings Member

מסכים. בזכות ההגנה הוא מקבל דקות. אם הוא היה גם אפקטיבי בהתקפה וגם תורם מעט נקודות הוא כמעט ולא היה יורד מהמגרש.ף כמו שהיה בתחילת העונה. עכשיו הלטבי לוקח לו הרבה דקות כי הוא קולע.

7. DRORIKO Member

עזבו רגע את המשחק המבורדק של וושינגטון. ראסל ווסטברוק פשוט נראה רע, ולא רק הלילה. כאילו חייזרים חטפו אותו והביאו במקום מישהו אחר(מצד שני מי לעזאזל ירצה לחטוף אותו). אם זה היה ראסל ביכולת הרגילה שלו אני לא אומר שוושינגטון בהכרח היתה מנצחת אבל היא כן היתה תחרותית, כי ביל דווקא כן הגיע למשחק היום.

8. wings Member

ראסל קטסטרופה ולא נראה שזה הולך להשתנות. הבעיה שוושינגטון תקועה איתו והחוזה שלו להרבה זמן. אם הוא לא היה כוכב אז אולי היו נותנים לו פחות דקות ומנסים לשנות לו את הצורת משחק, לזרוק פחות וכו׳. אבל בהתחשב במעמד שלו אני לא רואה את זה קורהת בטח לא תחת ברוקס.

דני עם אפס נקודות. שיחק מעט דקות ולא היה שותף לריצה של וושינגטון שהחזירה אותם למשחק. היתה להם ריצה דומה גם מול פילי. בשני המשחקים הם הפסידו בתוצאות משקרות כי בתכלס היה ברור בכל שלב שהם לא באמת הולכים לנצח. ברוקס שיתף שני שחקנים הערב שלא ראו פרקט כל העונה והם שיחקו טוב. חדשות לא הכי טובות עבור דני.

דרך אגב, לא היה לי מושג שטאקו פול שחקן כדורסל. הגן מצוין על הטבעת.

נערך לאחרונה ב: ‏9/1/21
  9. DRORIKO Member

לגמרי. כשהויזרדס הורידו את הפער ל-5 היתה לי הרגשה שהסלטיקס יברחו להם עוד פעם. וזה לא שהסלטיקס פתאום נהיו טובים, הם גם עשו הרבה שטויות , אבל BOY כמה שוושינגטון זאת קבוצה גרועה. דווקא ביל שהחמאתי לו נחנק לגמרי ברבע האחרון.

10. Sweetness Justin Fields

זה היה עוד לילה שהיינו מרחק של סל אחד של לאבין לנצח את המשחק. הבולס עדיין עם 4 שחקנים חסרים ברוטציה אבל קשה שלא להתרשם מהפורסס, ומז'אק שלקח את המשחק שלו עוד צעד אחד קדימה. זה כבר השלב שאני ממש מתחיל לדאוג שהוא לא ישאר. אבל מצד שני בליגה 'התחרותית' של סילבר, שיותר מ 25 פרנצ'ייזים לא רלוונטים לכלום. ממשיכים עם המסורת על שם דייוויד סטרן זצ"ל לזיין קבוצות צעירות ומבטיחות כמו הבולס בשיפוט מסריח מהטיפ-אוף עד לשריקת הסיום. זה כמעט בלתי אפשרי לנצח ככה משחקים צמודים.

אז מישהו אמר את זה בסוף ..

למרות שהאחרון שרציתי לשמוע ממנו את זה זה השחקן המנחוס הזה. אני מציע לנעול את פטריק במקלט עד להודעה חדשה שלא תדרוס אותו משאית של זבל. אפשר גם בכיף לוותר לו על המשחק מחר מול הקליפרס עד שהעיניים של הבן של השטן הזה יעברו למישהו אחר.

11. wings Member

אז ראסל וביל לא משחקים ודני מסיים עם 20ֿ/5/5. הנקודות קצת משקרות כי הוא סיים את המחצית הראשונה עם 11 נקודות ואח״כ לא קלע עד השתי דקות האחרונות של המשחק בהן הוא תפר 3 שלשות רצופות והוריד את היתרון של מיאמי לרק 5 נקודות. אבל אח״כ בניסיון הרביעי הוא קיבל גג. כמו במשחקים האחרונים הם סיימו את המשחק בהפסד מינימלי אחרי שכבר היו בפיגור של מעל 20. המשחק היה די גמור ודרג׳יץ שהיה חם ירד לספסל די מוקדם וכבר לא חזר. דני היה חלש ברבע השלישי (הרבע שגמר את המשחק פחות או יותר) וירד לספסל וחזר רק לדקות האחרונות של הרבע הרביעי אחרי שואגנר יצא בשש עבירות. מה שחשוב שדני היה הרבה יותר מעורב בהתקפה ונגע הרבה יותר בכדור. אני חושב שאחת הבעיות שלו זה הקצב. הוא נראה קצת עייף בחלקים של המשחק. אבל בסה״כ משחק טוב שלו במיוחד במחצית הראשונה שהגיע בתזמון טוב אחרי שני משחקים מאוד חלשים.

12. yakov_y YNWA

כמה ירידות היו על מחזור הדראפט, אחלה של מחזור ואחלה שחקנים.
    לאמלו בול קיבל הרבה ירידות, אני מכיר אותו כמו כולם מגיל 14 בערך בגלל הסדרה של המשפחה, כבר אז שמו לב לכישרון שלו ואיך הוא משחק עם האחים שלו.
    עקבתי אחריו באוסטרליה בגלל שדן שמיר מאמן שם, הבנאדם רשם שם טריפל דאבלים והיה שחקן התקפה סופר מצוין עם טכניקה ואתלטיות, קלעי טוב יחסית וזה הכי מוזר, טענו שאין לו קליעה ואני מניח שזה בגלל טכניקת הזריקה אבל הוא קולע טוב מאוד.
    יש לו ביטחון עצמי ושקט, שחקן ורסטילי, פוינט גארד גבוה זה נדיר, בינגו.

שימו לב, מייקל ג׳ורדן עם כל הירידות בונה קבוצה ממש מעניינת, וושינגטון סופר מסקרן, רוזיר זה נכס רציני והחלטה גדולה להביא אותו מבוסטון.

אנתוני אדוארס שחקן התקפה מטורף, אתלט, שינוי כיוון, סטפ בק, קליעה טובה, רואים במשחק שלו שהוא סקורר טוב, עושה רושם גם אופי טוב ולא מחורבן על המגרש.

סדיק ביי מהפיסטונס עם 10.5 נק׳ ב-23 דק׳, קלעי טוב, אומרים שהוא שחקן הגנה טוב אבל הייתי מחכה עם המחמאות בנושא הזה.

okc עם מלדון ופושושבסקי האירופאיים מאוד מסקרנים, מעניין מה ייצא איתם.

בקיצור, יש הרבה שחקנים בינלאומיים ובכלל מחזור מאוד מסקרן.

--------

עריכה: ברייאנט סיים את העונה, טוב ליהודים.
    שחקן חביב אבל הבנאדם גונב לאבדיה ריבאונדים, לא מוסר ואגואיסט הנגר הזה.
    רובין לופז ואבדיה עם שילוב טוב.

נערך לאחרונה ב: ‏10/1/21
  13. Sweetness Justin Fields

זוז אדטוקומבו, זוז מפגר חחחח.

היה מגיע לו גם And-1 אבל כמובן שאין שום סיכוי שיוציאו את יאניס ב 6 עבירות.

14. DRORIKO Member

@yakov_y אם כבר ה״מנוולים״ שמנסים לגנוב דקות מדני, מסתבר שברטאנס הוא בכלל לטבי ואף פגש את מכבי בקבוצות השונות שבהן שיחק. אגב פעמיים קרע את הרצועה הצולבת.

15. yakov_y YNWA

דקות משחק זה משהו אחר, שחקנים אנוכיים זה משהו אחר, לגיטימי.
    אני מדבר על את ברייאנט שלטובת הסטטיסטיקה שלו חוטף לאבדיה ריבאונדים על בסיס קבוע כולל פעם אחת שאבדיה איבד כדור בגלל דחיפה של ברייאנט.

פיסטונס - אין כלום במועדון, היחיד ששווה משהו זה גארנט המפלצתי אבל הוא כרגע ב-100 אחוז ממיצוי הפוטנציאל שלו, שחקן גדול ואני מקווה שנעביר אותו בטרייד ונקבל נכסים רבים.

ניקס - לא מבין את הרעש סביבם, הם לא יגיעו לפלייאוף.
    רנדל ב-100 אחוז מיצוי וצריך לצבור עליו כמה שיותר נכסים, א.ג. בארט הכישרון שלהם נראה לא רע, צריכים כוכב לצידו בשנים הקרובות, רנדל לא יוביל אותם.

אוקלהומה - מקנא בהם כל כך, גילג׳ס אלכסנדר יהיה סופרסטאר, יש להם צעירים נחמדים שגם מנצחים ואין ספור בחירות סיבוב ראשון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/1/21
מצב נושא:
הנושא נעול.