Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Waters Member

ידעתי שזה לא אל אלא לה דוקה.
    באמת נדהמתי שהם שמו את המהלך הזה בערך מאה פעמים ממש באותו משחק (כשידור חוזר מן הסתם http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx )

לה דוקה די שמנמן... אפשר להוסיף אותו לדיון "ספורט לשמנים"!

נערך לאחרונה ב: ‏7/10/06
  2. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אפשר להוסיף הרבה שחקני בייסבול לדיון "ספורט לשמנים", בסה"כ רוב החובטים הגדולים שהמשחק הזה הוליד היו בהמות שלא מסוגלים לרוץ מטר (אבל לחבוט הומראנים עם flick of the wrist). בסה"כ רק 2B, שורטסטופ ואולי אאוטפילדרים הם שחקנים אתלטיים בד"כ, קצ'רים הם מוצקים במקרה הטוב ו-1B יכולים להיות בטטות כמו דייויד אורטיז או מארק מק'גוייר (או בייב רות').

3. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

Oh my lord!

הבל ייאמן קרה ודטרויט טייגרז, שמעכשיו עלינו לסגוד לאדמה עליה הם דורכים, הדיחו את ההרכב ההתקפי הטוב ביותר של כל הזמנים. ג'רמי בונדרמן, רוקי בן 23, שלא בדיוק הלך לו בעונה הסדירה מול היאנקיז האימתניים, התעלה לגודל המעמד וזרק gem אמיתי. 8 ו-1/3 אינינגים ורק run אחד היאנקיז הצליחו להכניס מולו. נדמה היה שכל האומה עמדה נגד הרשעים מהברונקס במשחק הזה, הקהל בדטרויט היה עסוק בכשלון של היאנקיז כמעט כמו בהצלחתה של הקבוצה המקומית (Yankees Suck כפי ששרו ביציעים), שהסבה המון גאווה לעיר הכי קשה בארה"ב. והחגיגות בסיום המשחק היו בהתאם, שמפניות על ימין ועל שמאל, חגיגות מטורפות, שחקנים קופצים ומתחבקים עם הקהל, כאילו הרגע הם זכו בוורלד סירייס. ובינינו, אין ראויים יותר לזכות בוורלד סירייס מהם אחרי מה שהם עשו בסידרה הזו. גיבורים אמיתיים!

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/8a/full.getty-72048827cc075_alds_game_4_n_9_07_33_pm.Xxx
    ג'רמי בונדרמן, אין מילים

http://espn-ak.starwave.com/photo/2006/1007/mlb_a_tigers4_412.Xxx
    שמפניות עם הקהל במו-טאון

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/9c/full.getty-72048827cc076_alds_game_4_n_9_07_50_pm.Xxx
    הסמל של היאנקיז, דרק ג'יטר, לא מאמין למראה עיניו

http://us.i1.yimg.com/us.yimg.com/p/sp/getty/b2/full.getty-72048827cc072_alds_game_4_n_9_02_52_pm.Xxx
    Yankees Suck! Yankees Suck!

אה, היו היום עוד משחקים. הסן דייגו פדרס ניצחו בסט. לואיס 3-1 כדי לכפות משחק רביעי בסידרה, והמטס מנסים ברגעים אלה להשלים סוויפ על ה-LA דודג'רס. אבל הכל מתגמד לעומת נפילתה של האימפריה.

4. קלייברט Member

אכן, עוד עונה באה לסיום מאכזב. הייתי אומר שצריך לעשות שינויים דרסטים בקבוצה, אבל אני אומר את זה כבר שנים, וזה לא קורה, אז אני אחסוך לכם את הנאום.

וד"א, בונדרמן הוא ממש לא רוקי. הוא בליגה כבר 4 שנים.

5. Hotspur משתמשים של כבוד היכל התהילה

איתי, איך אפשר להיות אנגלופיל ולאהוב את משחיתי הספורט האלה? איך?? לא מספיק שעודדת את רומניה ביורו 2000? מה יהיה איתך?

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/06
  6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

תאכלס.. ספורט = כסף .. איזה איכסה הם! מה שכן, הם הפכו את כל אירופה למיני אמריקה, כי עכשיו גם הכדורגל ככה, וגם האוכל הופך מהיר ומהיר לאט לאט http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

7. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

כרגיל צודק עמית, משום מה היה נדמה לי שהוא רוקי (23 זה גיל של רוקי בכל זאת).

לאיזה שינויים אתה מכוון בדיוק עמית? בנייה של קבוצה מאוזנת עם רוטציה טובה ובולפן טוב כמו בימים ההם עם נלסון וסטאנטון?

אני אישית חושב שלא צריך לשנות שומדבר בהתקפה שלכם למרות איך שהיא שיחקה ב-3 משחקים האחרונים (ותאמין לי עמית, זה נראה רע, רוג'רס קשישא העלים את החובטים השמאליים שלכם בקלות), כי אחרי הכל, זו באמת ההתקפה הכי טובה בכל הזמנים, ועד כמה שאני מתעב את ג'יאמבי השמן ואיי רוד אי אפשר להתכחש לעוצמה של ההרכב הזה מכל עמדה. רובינסון קאנו הוא החובט מס' 9 שלכם עם BA של 342. מטסוי מס' 8! הוא יכול לחבוט קלינ-אפ בכל קבוצה אחרת בליגה!

אם אני בריאן קאשמן אני לא נוגע בהרכב ומשאיר אותו כמו שהוא, ובפיצ'ינג אני מביא אייס חדש לרוטציה ומוסיף שני set-up men, אחד ימני ואחד שמאלי. וליאנקיז יש את הכוח הפיננסי לשמור על ההרכב היקר הזה ולחזק את הנקודות החלשות.

ושוב מוכרחים לומר, גם עם רוטציה בינונית ובולפן עוד יותר בינוני, עדיין לא ברור איך הקבוצה הזו מסוגלת להפסיד.

אגב המטס השלימו סוויפ על הדודג'רס, ומבחינתי הפכו עכשיו לפייבוריטים לתואר. אבל בבייסבול כמו תמיד, אין פייבוריטים ברגע שמגיעים לפלייאוף.

נערך לאחרונה ב: ‏8/10/06
  8. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה ולשאלתכם הנצחית סלע וגיא - תרבות הספורט האמריקאית מסריחה ורקובה מהיסוד. אין פה מסורת אמיתית ונאמנות אמיתית לקבוצה (למעט מקרים באמת נדירים), שחקנים מחליפים מועדונים כמו גרביים, אוהדים ברובם פאסיביים וכו'. אבל בייסבול ופוטבול זה פשוט ענפי ספורט נפלאים בעיני, וכמשחק שניהם מעניינים אותי יותר מכדורסל לדוגמא. אז למרות כל הרקבון באהדה האמריקאית המזויפת לעומת האנגלופיליות הטהורה, כשהמשחק עצמו טוב ומרתק אני אעקוב ואעקוב בעניין. אם בפוטבול ובייסבול (ובכלל בספורט אמריקאי) היו לכל קבוצה מחלקות נוער וקשר אמיתי עם הקהילה והקהל ולא את ה"פרנצ'ייזים" שעוברים מעיר לעיר בחיפוש אחר רווח מקסימלי זה היה נפלא. אבל זה לא המצב, ובכל זאת אני אוהב את המשחקים עצמם, ומציע לשניכם לנסות ולהתעניין (לקהל הישראלי יותר קל בד"כ עם הפוטבול, תתחילו עם זה).

תתחילו עם לראות את המשחק של 7 בערב אצלכם בפוקס ספורטס היום ונדבר אחורי זה...

9. קלייברט Member

השינוי הכי חשוב שצריך לעשות זה לפטר את טורה. זה היה צריך לקרות כבר אחרי ה-WS ב-2003, ואם לא אז, אז בלי שום ספק אחרי המפלה של 2004.

לאחר מכן, צריך להעיף את A-Rod, ג'יאמבי, שפילד, ורנדי ג'ונסון. אני אומר צריך, אבל חוץ משפילד, שכנראה יהיה פרי אייג'נט, אין שום סיכוי שזה יקרה.

חייבים להחתים את בארי זיטו. הוא אולי לא כזה טוב, אבל אין אופציות אחרות.

הייתי רוצה לראות את מאטסוי עובר לשחק ב-1B, כך שיהיה למלקי קבררה מקום של קבע ב-LF.

חייבים לעשות טרייד בשביל reliever טוב. פארנסוורת' אפס, פרוקטור לא באמת כזה טוב, ואי אפשר לסמוך על ברוני.

אבל, כמו שאמרתי, אף אחד מהדברים הנ"ל לא יקרו.

10. Waters Member

מי גבר מכין "מילון הבייסבול הגדול"?
    אתם אומרים כאן מילים שאין לי מושג מה הן אומרות.

ד"א, זה רק אני או שרק שלושתנו באמת מנסים לדבר כאן על בייסבול (אתם מצליחים, אני פחות).

11. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

עמית לפי הקולות שאני שומע היום בתקשורת חלקם אמורים לקרות... עיקר הדיבורים הם על פיטורים של ג'ו טורה, כשלו פינלה הוא המועמד הראשי להחליפו. ומאחר ולדעתי הבעיה לא נעוצה בטורה, אך בד בבד אני חושב שגם אחותי יכולה לקחת אליפות עם הקבוצה הזו, אני באמת לא יודע איזה צד לקחת בעניין שלו.
    כמו כן שמועות כבר קושרות את בארי זיטו וג'ייסון שמידט לרוטציה של היאנקס. צעד חשוב לא פחות לרוטציה של היאנקס הוא לשמור על מוסינה בקבוצה. יש להם אופציה על החוזה שלו לעונה הבאה, אך ב-17 מיליון דולר לעונה, שזה סכום מוגזם אפילו במונחי ברונקס. היאנקס בטח ינסו לקצץ את הסכום ועדיין להשאיר אותו, נראה אם הם יצליחו (וכדאי להם להצליח, כי אם לא הם צריכים להביא שני פיצ'רים איכותיים לרוטציה וזה אומר לפתוח את הכיס).

אם היאנקיז יצליחו להעיף את איי-רוד, ג'יאמבי ורנדי ג'ונסון ע"י טרייד שיפטור אותם ממשכורות הענק שלהם הם ירוויחו ובגדול. וכדאי להם לחפש חיזוק לבולפן בטריידים האלה, כי ההתקפה תהיה אדירה גם בלי איי רוד וג'יאמבי (וג'ונסון לא תורם במיוחד בגילו המופלג), והבולפן ימשיך להיות מגוחך ולהפסיד משחקים אם לא יגיע מישהו שיחליף את פרוקטור ושות'. לא על מריאנו לבדו יחיה הבולפן.

אגב אם כבר בולפן, בפלייאוף הזה יצא לי להתרשם מעוד מהעוצמה של הבולפנים ברוב הקבוצות שמשתתפות בו, מה שמעיד על החשיבות ההולכת וגוברת של הבולפנים (שאלה הפיצ'רים שעולים כמחליפים מהספסל אחרי שהפיצ'ר הפותח מתעייף/מתחיל לפשל) למשחק. שימו עין על הבולפנים של המטס עם פליסיאנו, ברדפורד, היילמן, מוטה ווגנר ושל הטייגרז עם ג'ואל פאקין זומאיה שזורק פסטבול 102 מייל לשעה, ווקר השמאלי, טוד ג'ונס הותיק ועוד. תענוג לראות.

נדב, יש לי מדי פעם ימים משעממים למדי פה, באחד מהם אני אתיישב ואכין משהו קטן לכבודך ואולי גם לכבוד יוזרים תועים שנקלעו לאיזור המסוכן הזה.

נערך לאחרונה ב: ‏10/10/06
  12. Waters Member

זה רק אני או שכמעט כל הקבוצות, ברוב תחומי הספורט האמריקאיים שיוצאות מניו יורק יש להן ה-מ-ו-ן כסף?

למשל סכום כל השכר שמשלמת הניו יורק ניקס לשחקניה הוא הגבוהה בכל הNBA (רק חבל שעם כזה תקציב הם אפילו לא מגיעים לפלייאוף http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx ).

יש לכך סיבה מיוחדת?

תודה רבה! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

13. Waters Member

14. קלייברט Member

פיצ'ר ממוצע.

15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

פיצ'ר ממוצע למדי. לא כוכב גדול, אבל בכל זאת בחור ותיק שהסתובב בליגה בכמה קבוצות, שם מוכר בסה"כ לאוהדים האמיתיים של המשחק. לא שזה משנה שזה מגיע לכאלה טרגדיות... לא נעים.

ובצל מותו של לידל הפלייאוף ממשיך להתגלגל הלאה, ומי שלא מפסיקה להתגלגל לרגע היא דטרויט. הטייגרז, אחרי המהפך המופלא בסדרה מול היאנקיז, לא נעצרו גם בקולוסיאום של אוקלנד ואחרי 2 משחקים בסידרה מול הA's הם ביתרון 2-0, כשהסידרה עוברת מחר לדטרויט.
    בנשיונל ליג המשחק הראשון בין המטס לקרדינלס היה אמור להיערך אתמול בלילה, אך נדחה עקב גשם (וטוב שכך בגלל כל עניין לידל) להיום בערב, לעוד שעה ליתר דיוק. טומי גלאבין הותיק יפגוש את ג'ף וויבר מהקרדינלס בפיצ'ינג מצ'אפ, כשהוא יודע שהקבוצה שלו צריכה הופעה גדולה נוספת ממנו בהיעדרם של פדרו מרטינז ואורלנדו הרננדז. ההתקפה הנפלאה של המטס תדאג לספק לו את ה-runs.

אגב יאנקיז, לא יצא לי לעדכן אבל ג'ו טורה ימשיך לאמן את הקבוצה גם בעונה הבאה בסופו של דבר.