Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sweetness Justin Fields

חלום...

https://i.postimg.cc/CL2s4rBq/image.Xxx

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

יותר בסגנון תישן תישן אתה חולמת.

האמת התכוונתי לעשות קדיש על הדיון הזה סוף סוף באיחור של כמה שנים טובות אבל אני רואה שמישהו פה בטירוף חושים עם מצוקה שזועקת מהסאבטקסט של ההודעות ב-24 שעות האחרונות אז החלטתי לעשות מעשה חברי ולהשכיר שוב את שירותיי אחרי ההצלחה המסחררת בעונה שעברה עם מחזור דראפט אלוהי שהיה מסדר לקבוצה האומללה של סבא דייב עליונות מוחלטת בדיוויז'ן הפאתטי שבו הם אוטוטו סוגרים עשור של התבזויות בלי סוף שנראה באופק.

וגם פה אין צורך ביותר מ-30% מהשכר השנתי שהוא גונב ממשפחת מקסקי המכובדת (אם כי פחות מכובדת ממשפחת מארה המכובדת שיודעת לחלוטין מה היא עושה).

https://i.imgur.com/sFFQymc.Xxx

3. Numb Member

בריידי קריסטיאנסן בן 42

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נשמע כמו הסבר טוב למה ה-OL של BYU שחט ללא הכרה את כל סוכני הביטוח והופכי ההמבורגרים שניסו לתפוס את ג'ימי קלאוסן ג'וניור וסיפק לו 4 שעות לזרוק מהפוקט בלי לחץ.

נקווה שגם ג'ואי דגלאס מודע לכך ולוקח את זה בחשבון לפני ההחלטה שלו מחר.

5. Hakeem Nicks Member

אליאור - סיבות להתדרדרות (התיאורטית כרגע) של פילדס וסמית'? מה קורה פה? הייתי בטוח שהם טופ 5 לפני חודשיים.

הטייפ של פילדס עדיין הכי מרשים לדעתי, הייתי מצביע על העניין הזה שהוא שחור והשאר לא אבל מצד שני גם זה היה ברור לפני חודשיים ככה שאני באמת מתקשה להבין מה קורה כאן. אגב אני מעדיף בשבילו כמובן - מאשר שיילך לכיסא החשמל שנקרא הניו יורק ג'טס, פשוט מאוד תמוה לי.

וסמית' - אני מניח שאפשר לשזור את זה בעלייה של קייל פיטס ועם כמה שאני מבין את ההייפ הקלטת של סמית' עדיין מהפנטת בטירוף. עבודת רגליים פסיכית שהולכת לשרוף קורנרים מהיום הראשון. ברור שגם פיטס במערכת הנכונה יכול לאנוס את הרוב המוחלט של הליגה אבל עדיין. מאוד תמוה לי וכמובן שהתחילו הפנטזיות שיבוא גם הוא לכיסא החשמלי שנקרא הניו יורק ג'איינטס.

לא מתרגש מדראפטים לצערי כמו שהייתי בשנים עברו וגם עושה הרבה פחות מחקר בימים אלה - אבל יש פה פוטנציאל לערב מהמרתקים שהיו לנו במילניום הזה.

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם אני קונה את הדיבור על הידרדרות של פילדס (בעיניי הניינרס לוקחים אותו או את לאנס. על השני יש לי הימור גדול מתחילת החודש) אבל אם תגיע אחת (והיא לא תהיה ארוכה. ברגע שהוא מגיע לאיזור ה-10# נניח נפתח חלון הזדמנויות ריאלי עבור קבוצות כמו שיקאגו/ניו אינגלנד/פיטסבורג/מינסוטה וכו׳) זה כנראה בעקבות ליכלוכים רציניים מאחורי הקלעים של המאמנים בג׳ורג׳יה אחרי הפיצוץ שהיה לו איתם שהוביל למעבר לאוהיו סטייט. אחרת אין הסבר אמיתי אחר כי מקצועית הוא יותר קרוב ל-#1 במחזור הזה מאשר ל#3. אתלט על, הכי מדוייק, זרוע נפץ, רזומה וניסיון בבמה הגדולה ביותר.

לגבי דבונטה זו לא באמת הידרדרות בעיניי אם ייבחר בטופ 15. דיבורים על טופ 3/5 וכאלה תמיד היו אובראקטינג להפגזות השבועיות באלאבאמה (פיטס תמיד היה הסקיל פלייר מס׳ 1 במחזור) אבל כפרוספקט זה המיקום האמיתי שלו פשוט בגלל היותו outlier היסטורי מבחינה פיזית. כמות הרסיברים במשקל שלו שהצליחו בליגה שואפת למינוס. אבל הוא היה כל כך טוב ודומיננטי העונה שאפילו מקבלי החלטות בומרים כנראה הולכים להחליק את העניין הזה ולבחור אותו בחלק העליון של הסיבוב הראשון.

7. Numb Member

שלא תעז לדבר ככה על צ'אד פנינגטון הבא
    2 ניתוחי כתפיים לפני גיל 20 ? בקטנה

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

תגיד תודה שלפחות נראה שקבוצה שלך נעולה על הבחירה שלה בניגוד לקבוצה אחרת שנראה ונשמע ומרגיש כאילו היא בפאניקה וסיחרור מערכות בלי להיות סגורה על עצמה.

9. Sweetness Justin Fields

בדראפט כזה היסטורי אני לא יודע אם לצחוק או לבכות כשאני קורא עכשיו שהפרינססה לא רוצה לחזור לחור הקפוא שלו בויסקונסין.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

רמת טירופיאדה כוללת בליגה בשעתיים האחרונות: +9648906

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש לפינגווינים החצילים בסינסינטי באנגלס של המידווסט 4 שעות להתאפס על עצמם ולקחת את ההצעות המפוצצות שהם יקבלו עם סיכוי גבוה להשיג QB>>>>>>>>>היצור שהם לקחו בשנה שעברה והוביל לסיטואציה הגהינומית הזאת.

אבל אם ההיסטוריה מלמדת אותנו משהו זה שהפינגווינים הזחוחים האלה ירגישו שהם שולטים במצב ולא יעשו כלום עד שיישארו עם הזין של ג׳ורדן לאב ביד. כי אם יש טיפוס שמסוגל להשאיר אותם עם אחד זה רודג׳רס. תפור עליו לפרוש להם בפנים.

כךאו כך זה לדעתי VinceCarterItsOver.Xxx

12. Numb Member

אני שוב אומר שאני הייתי לוקח את פילדס, אבל הג'טס יקחו את ווילסון.
    בהתחשב באחוזי ההצלחה שלי עם דארנולד וסאנצ'ז יכול להיות שזה טוב

Sweetness אוהב/ת את זה.
  13. Sweetness Justin Fields

האמת שרציתי לשאול אותך איך אתה באמת מרגיש עם ווילסון, אני גם בדעה שלך בעניין הזה. פילדס נראה יותר מתאים לקבוצה שלכם.

14. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

צריך רק לקוות שהלילה הזה לא יסתיים בפילדס לניו אינגלנד חלילה.

וששאנהאן ישתלט ויתעשת על עצמו ויביא לאבאל׳ה את לאנס.

ושרודג׳רס לא ינחת בדנבר רק כדי לסיים #2 בדיוויז׳ן עד סוף הקריירה.

הרבה תקוות להלילה.

15. Sweetness Justin Fields

מה אתם אומרים אטלנטה בסוף יזוזו מ..ה 4# שלהם? או שזה פיטס?