Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Numb Member

הג'טס ראיינו היום את הקופי בוי של אנדי ריד
    צריך לקוות שראיינו אותו כי הוא שחור ושלא יחתימו את הברט בראון הזה

2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אלה אומר על מה שחבר שלך מייקי לומבארדי מציע? שווה ריאיון לדעתי

3. Sweetness Justin Fields

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

יש אנשים כמו @Sweetness הפעיל אנטיפה למעלה שהחלומות שלהם לא ריאליים עם סיכויי היתכנות ששואפים למינוס

ויש אנשים כמוני שקוראים בטוויטר ציוץ בערב חמישי ופתאום מבינים שהם אפילו לא היו מודעים לחלום הכי גדול שהיה או יהיה להם אי פעם:

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

SHIT IS GETTING LIT

@Sweetness, בתור נציג BLM בדיון ובפתח תקווה רבתי יש לך מה לומר להגנתך?

קנושה הוא אמר לי

Hakeem Nicks ו-Sweetness אוהבים את זה.
  6. Numb Member

אני מוכן לתת להם את דרנולד בתוספת הבחירה של סיאטל ועוד בחירה שנה הבאה

7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

חח "מוכן". חמוד אתה. במציאות אתה תצטרך להוסיף גם את ה-#2 אוברול ולקוות שאיזה ג'קסונוויל/מיאמי/סן פרנסיסקו לא הציעו חבילות יותר מעניינות.

מה שידוע כרגע זה שיש לו סעיף No trade ושהוא רוצה את הקופי בוי של אנדי ריד כמאמן שלו.

8. Sweetness Justin Fields

הדיבור עליו רק מתחיל מ 3 סיבוב ראשון ואז צריך לראות מה מוסיפים. סבתא וירג'יניה תצטרך לשחרר אחוזים מהפרנצ'ייז אם הברס רוצים סיכוי לתקן את הטעות האיומה של ראיינצ'וק ולצאת לדרך חדשה. מה שבטוח שהסיפור הזה שרק התחיל הולך להדיר שינה מעיני בחודשים הקרובים, אין ספורטאי שאני יותר מחובר אליו מווטסון. לכל מקום שהוא ילך אני איתו.

אליאור, מתי אתה משחרר את הפאואר רנקינג המסורתי של הפייבוריטיות? (אבל עם המרווחים! חח)

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קודם כל מציע לא לפתח ציפיות כי הסיטואציה חסרת תקדים והסיכויים נמוכים עד נמוכים מאוד. אבל כמו שכתבתי כבר שלשום (או אתמול, או מחר, לא זוכר כבר, מה שבטוח אבל שכרגיל הקדמתי וראיתי את הנולד) כל עוד מדובר ביצורי על חלל כמו הבן הקלולס של הבעלים + מר כומר + סאנשו פאנשו של בליצ'ק אז הסיכוי >0% שזה מדבר בעד בעצמו. אבל זה יהיה תלוי בכמה משתנים קריטיים שהקריטי מכולם הוא כמה דשון מתכוון ללכת עם ה-POWER PLAY עד הסוף ולשרוף את המועדון. כרגע אנחנו סך הכל בשלב של ציוץ שנמחק אחרי 48 שעות והדלפות דרך מקורבים לראפשיט ושפטי. זו התחלה טובה אבל עדיין לא מספיקה לכלום וצריך לקוות לא לשמוע על איזו "פגישה" בימים הקרובים ש"תרגיע" אותו.

בהנחה שהוא אכן הולך עד הסוף ו/או יצורי ניו אינגלנד לא בקטע של לתת לשחקן מושתן לדבר אליהם נגוע + הסגל גם ככה מחורר ויש הזדמנות נדירה להוכיח כמה אנחנו גאונים שמסניפים את השפיך של עצמנו אז יתחילו המו"מים. בעיניי הקבוצות היחידות עם מספיק נכסים כדי להציע הצעות לגיטימיות הן ג'קסונוויל, מיאמי, ג'טס וסן פרנסיסקו (רק בהנחה ששלישיית שתן-שפיך-שפיך עטלפים מאוהבת בג'ימי פורנסטאר כמו מורם ורבם. לדעתי סיכוי לא רע שזה המצב). וכאן נכנס לתמונה ה-NO TRADE של דשון ועבור מי הוא יסכים בכלל לוותר עליו. בהנחה שג'קסונוויל אשכרה מזרימה את טרבור לורנס+בחירת סיבוב ראשון נוספת + בחירת סיבוב 2/3, הוא יסכים לעבור לשם? הם ינסו לבדוק מאחורי הקלעים אם מינוי של ביאנימי will get it done? הכומר וסאנשו פאנשו מחזיקים מטואה וחושבים שהוא + #3 אוברול + בחירת סיבוב ראשון נוספת ממיאמי זו תמורה סבבה? או שהם בכלל חרמנים על ג'סטין פילדס וייקחו את ההצעה של הג'טס?

קיצר ווג'ערס רציני. אבל בעיניי אלה 4 האופציות הריאליות היחידות. כל מיני הצהרות של "כל הליגה צריכה להרים את הטלפון" הן נחמדות אבל ביזבוז זמן כי הנכסים פה לא בדיוק שווים באיכותם. בחירת טופ 3 העונה>>>>>>>>>3 בחירות סיבוב ראשון מאיזה דנבר/שיקאגו או קבוצה בסגנון.

Sweetness אוהב/ת את זה.
  10. סיונרה Member

לורנס + סיבוב ראשון זה משהו שאתה רואה את ג'קסונוויל עושים?

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי למצמץ בכלל והם יצטרכו כנראה להוסיף עוד בחירת סיבוב ראשון. זה כמו לשאול אם הפליקנס היו מוותרים לפני הדראפט על זאיון+בחירת טופ 10 (מקביל אותה לבחירת סיבוב ראשון ב-NFL) על יאניס.

לורנס עם כל המציצות הוא לא Sure thing. ווטסון בדיוק סגר שנה שלישית רצוף של יכולת טופ 7 בעמדה עם גרף שיפור עולה מדי שנה בסיטואציה שרק הלכה והידרדרה מדי שנה. הוא השחקן עם הערך הכי גבוה בליגה אחרי מהומס.

12. סיונרה Member

מצד שני לורנס עם חוזה רוקי ואיזה שנתיים שאפשר לבנות סביבו קבוצה בעזרת בחירות דראפט גבוהות. אני לא מספיק מבין, אבל הדיבור שהוא כישרון שמגיע פעם בכמה שנים.

13. Numb Member

סתם זיוני מח
    בראיין דאבול יהיה המאמן שם ווטסון יהיה מרוצה איתו

14. Sweetness Justin Fields

אני גם חושב ככה (אבל לא על בריאן דייבול למה שהוא יכניס את עצמו לבית משוגעים הזה?) אני מעדיף אותו בבונבוניירה מאל. איי. ימצאו כבר עצם לדשון, ירגיעו אותו בזה שיתנו לו להיות קצת יותר מעורב, עד לפיצוץ הבא עוד איזה שנה שנתיים ובענף הנאצי הזה אי אפשר לדעת מה יקרה עד אז, אבל בדוק הם יורידו אותו מהמחשבות האלה הוא גם הכי לא מסדר לי בסרטים מהסוג הזה, שום פורטי ניינרס שום ג'קסונוויל ובטח שלא ברס. רק בחלומות של האוהדים האהבלים שחופרים עם הפוטושופ שלו על כל קבוצה אפשרית בכל ציוץ שהשם שלו מוזכר.

15. Numb Member

ג'ו בריידי התראיין לג'טס
    I approve of this candidate