Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה שגם אודל מבין.

2. מגןימני Member

כל משחקי הפריים טיים של הפאקרז העונה הולכים להוריד אותי ביגון שאולה

Sprewell אוהב/ת את זה.
  3. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ספוילר מנובמבר: They ain't it. בליגת מסירה אתה לא תגיע לכלום עם רסיבר נורמלי אחד. במיוחד כשרודג׳רס רחוק מיכולת אלוהית.

למינסוטה היה סיכוי לא רע לעשות נזק אם היו מנצחים את סיאטל הדוחים אבל לצערם ולצערנו זה לא קרה אז הפלייאוף ב-NFC יתנקז העונה לסן פרנסיסקו וניו אורלינס בלבד. כל השאר על תקן תפאורה.

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

רצף המילים שמהן עשויות האורגזמות שלי.

(אבל להגיד שאני סומך על גרין ביי בדטרויט שבוע הבא? אני לא.)

וזאדריוס סמית אלוהים. אחת ההחתמות.

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לי מושג איך הקבוצה הזאת אשכרה הולכת לגמור עם ביי. איך. איך. איך.

כן רסיברים, לא רסיברים - רודג'רס בינוני רצח.

תצוגת מופת של ההגנה. אם לא איבודי הכדור זה נגמר בשאטאאוט. לדבר על זדאריוס זה קל, אבל אפשר לדבר על זדאריוססססס פאקינג סמית'?! עלק אלוהים. קטן עליו. טיטאן. מגדולי האומה. לקבור בהר הזיתים בבקשה.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם מנצחים את דטרויט (זה אם יותר גדול ממה שזה נשמע ואני רציני. גרין ביי לא קבוצה שאני סומך עליה ב-100% בשום איצטדיון מול שום יריבה) וסיאטל מנצחים את סן פרנסיסקו זה לא רק ביי, זה #1 ויתרון ביתיות לאורך כל הפלייאוף. אני אמנם יצור דוחה ומשוחד שלא מתבייש ואפילו מתגאה בכך אבל כל התלונות והנאצות שלי על הבינוניזם הבלתינסבליזם בסיאטל עם המזל הבלתי נגמר וניצחונות דחוקים והקרצות מהתחת זה כמעט העתק הדבק. כלום לא ישתווה לגועל שם אבל מתקרב. ולא שאני מתנצל חלילה. להפך. סבא קארול שים פיג'מה ועוף למפעל הדבק הקרוב למקום מגוריך. שון בכייטון לך תתאבד כבר. לא יכול לראות אותם כבר.

רודג'רס בינוני רצח בגלל הכן רסיברים, לא רסיברים. הוא משחק מהוסס, סומך רק על דאבנטה וגם כשהוא לוחץ על ההדק במסירות אליו הוא מבוהל שהוא לא פיספס איזה disguise של ההגנה או משהו בסגנון בגלל שברור לחלוטין שהוא הולך אליו ואז דברים מתפקששים בדברים הבסיסיים כמו יציבות ברגליים ו-ball placement כי הוא אולטרה נזהר. במיוחד מול זימר הצורר. כל מה שחסר להתקפה הזו כדי באמת להיפתח ולהתחיל לעוף זה רק עוד רסיבר איכותי אחד.

ות'כלס משיח האמת והמלאך גבריאל האמיתי של הלילה היה בכלל קירקוש בן דודוש. רק הוציאו לו מהמכונה בורג אחד (קוק) והוא התפרק לחלוטין בלי כל הסקרינ'ס שאפשר להזרים אליו כל המשחק או משחק הפלייאקשנ'ס וה-rollouts שהנוכחות שלו מספקת. כל סיטואציית מסירה ברורה שהם היו בה הלילה = מוות. כל נגיעה מקמיצה של שחקן הגנה = קריסה וסאק. היה מביך לצפות. כרגיל במשחק גדול.

7. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה נראה לך שאתה עושה. אל תדליק אותי. גם ככה אני כבר 3 שבועות משחקים עם הסנריוז בפלייאוף משען של ESPN. כבר מפנטז על זה. שהניינרס יחנקו בפילדלפיה, ולגמור עם הסיינטס בלאמבו במשחק על הכרטיס לסופרבול. דרו בריז באיצטדיון פתוח ומינוס 15 מעלות. אמור להיות קל יותר ממשחק חוץ נגד הצ'רג'רס.

ואארון מאכזב אותי. יש גבול כמה אפשר להאשים חוסר תיאום או תיזמונים גרועים של הרסיברים עצמם. יותר מדי פעמים העונה ה-ball placement שלו במסירות פשוט לא זה.

עדיין לא מתגבר על מה שקו ההגנה עשה לקו התקפה של מינסוטה.

נ.ב.
    זימר תפרוש יא בן כלב

8. Hakeem Nicks Member

חוקי מה שקרה פה כרגע? נראה לי לא פייר בעליל

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה, עוד QB שיגיע לליגה ויהיה טוב יותר משמעותית כבר מהרגע הראשון מדניאל עשיתי 985 פאמבל'ס וזרקתי 495 חטיפות ג'ונס? דווקא נראה ונשמע לי פייר ביותר.

למרות שמודה שייכל להיות הרבה יותר פייר ומרגש אם הג'איינטס היו מקבלים את הבחירה הראשונה ואז עושים עליה טרייד דאון או יותר טוב מבחינתם בוחרים שחקן שדה שהוא לא QB כי הם הרי לא צריכים QB יותר. מהבחינה הזאת אני כן מרגיש פיספוס היסטורי.

10. מגןימני Member

וואוו, רודג'רז מסריח את השועלים.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועדיין איכשהו ממשיך להיות טוב משמעותית מבריידי.

12. מגןימני Member

לא

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאתה מפריע לי להעביר נקודה שבכלל לא קשורה לרודג׳רס ואחר כך מעז לקרוא לעצמך אוהד ג׳טס.

עם אד הכבאי זה לא היה קורה. ג׳ו ניימת מתהפך במיטתו המוזהבת עם המראות בתקרה.

14. מגןימני Member

ג'ו ניימת' מתהפך במיטה בגלל שהפס קוקאין עף על הרצפה. אני בכלל מנסה להשקיע צפיה במשחקים שמשנים משהו, ואז אני מקבל את הזבל הזה

Sprewell אוהב/ת את זה.
  15. מגןימני Member

ברצינות...