Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. benos Member

א. מהלך יפה של עמנואל סנדרס. נחמד לראות אותו בקבוצה שיש לה מה למכור.
    ב. לא רוצה להגיב לגבי מה שקורה ביוסטון.

golding ו-Sprewell אוהבים את זה.
  2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. נחמד, אבל לא נחמד כמו לשמור על בחירת סיבוב 3 ולהאמיו בחוליו קומורו ואודל לזארד כמו גרין ביי או לשלוח בחירת סיבוס 2 על מוחמד מבוקש מס׳ 4 בחמאס סאנו.

2. QB GURU ודשון MVP טוב משמעותית מפאטי בסך הכל בהאנגאובר אחרי הזכייה שלהם בסופרבול בשבוע שעבר. מובן לחלוטין.

(על לוק אני לא מתכוון לגבש דעה עם פחות ממינימום 10 משחקים, שזה לצערו לא יקרה בשנה הקרובה. אבל אם זה יימשך ככה עד סוף העונה הצורך בהשקעה כבדה בעמדה בדראפט פוחת משמעותית, אולי אפילו לא קיים)

golding ו-benos אוהבים את זה.
  3. benos Member

לקרוא הגנה לפני הסנאפ ולדעת לעמוד בפוקט תחת לחץ ולקרוא אותה אחריו זה דבר שלוקח אפילו יותר זמן לדעתי. אני לא זוכר קיובי טרי שנתן ישר תפוקה פסיכית מלבד מהומס שנה שעברה, וגם זה היה אחרי שנה שלמה על הספסל.

Sprewell אוהב/ת את זה.
  4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

איש מסויים שהעולם סובב סביבו צריך עוד הפסד אחד של הקולטס העונה? נשמע כמו טיימינג מצויין להתחיל לתכנן את העונה הבאה ולספסל את ג׳יימיס

מי. פאקינג. יאמין. לי. מי.

5. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרייב הכי גדול בקריירה של ג'ימי פורנסטאר בדרך. כל מה שצריך זה טווח פילד גול שבדום המזדיין הזה הוא סביבות ה-55 יארד AKA ה-40 יארד ליין של הסיינטס AKA תקדם את ההתקפה ב45 יארד. 3 פסקי זמן בכיס.

יאללה יא זין. מאמין בך.

6. Hakeem Nicks Member

קיטל הזה בהמה גסה. בני אדם לא עושים דברים כאלה

golding אוהב/ת את זה.
  7. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

ג'ורג' טוב משמעותית ממה שגרונק המסומם היה אי פעם קיטל בייבי.

איזה ניצחון עצום וקריטי ומהדהד ומוצדק של קייל על פייטון הבכיין מת הזה. אחד המתוקים שהיו או יהיו השנה. הזרקה ישירות לוריד באשך.

golding אוהב/ת את זה.
  8. Hakeem Nicks Member

בסוף מי ניצח?

גנב דעת כמוך אני לא זוכר

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בסוף מי התעורר מהמתים באחד הקאמבקים המרגשים וההירואיים אי פעם מפציעה קשה מאוד ביד שעשויה להוביל לכריתה? ג׳יימיס הגיבור. האם היה לו סיכוי להחלים כל כך מהר בלי ההודעה והבכי שלי פה? ממש לא.

הכי איזי מאני שהיה לי בשנים האחרונות. כאילו מישהו האמין לרגע שקבוצה בלי לאק תנצח 10 משחקים. חח. צחוקים.

10. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.comedycentral.com.au/sites/default/files/styles/carousel_wide/public/cc_au/articles/2016/02/24/cartman_tears.Xxx.Xxx

Hakeem Nicks אוהב/ת את זה.
  11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

דברים שקרו בדרייב האחרון של קנזס:

שריקה מומצאת
    סאק
    השמטה
    פיצוץ כואב לצלעות
    19&3
    25&1
    TD

פאטי. מהומס. האהבה הכי גדולה שידעתי.

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעלי AKA האיש שבועל אותי בלילות בא היום להטביע בינוניים מתים.

HIDE YOUR WIVES!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HIDE YOUR KIDS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hakeem Nicks אוהב/ת את זה.
  13. Hakeem Nicks Member

להלום, להשפיל, להתעלל. לא להוריד את הרגל מהדוושה. זה הבידור האולטמטיבי מה שקורה פה וזה חייב להימשך

(אני יודע שעוד שעתיים אני בוכה בשירותים)

Sprewell אוהב/ת את זה.
  14. Hakeem Nicks Member

אולי יסקלו אותי פה - אבל הביקורת היחידה שיש לי על פאטי היא ההתנהלות שלו בפוקט לפעמים. רוב הזמן הוא במילא הולך אחורה מאוד כי הוא יכול לתפור כל זריקה מכל מקום אבל במקרים מסוימים אני רוצה לראות אותו יותר stepping up ומשנה את הvision שלו לעומת רולאאוטים שקורים די הרבה. אולי נשמע מטומטם אבל במהלך האחרון לפני הפילד גול בסוף המחצית הראשונה טייפריק היה פנוי לגמרי באמצע האנדזון ופאטי לא ראה אותו בגלל שברח ימינה. קח צעד קדימה ותפור את זה.

ובכתיבת שורות אלה הוא כמובן עושה מה שביקשתי (אם כי לטווח קצר מאוד) וזורק לקלסי שמפמבל (מהלך ענק של מקורת'י). לראות את טייריק מגיח מאחורה בשנייה אחרי שניו אינגלנד מרימים את הפאמבל היה פשוט מדהים.

15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים עם האבחנה. קשה לי אבל לבקר אותו על זה כי אני לא סגור על כמה זה בגלל הפציעה שלו וכמה פשוט כי זה הסגנון שלו, כי בעונה שעברה הוא היה כזה אלוהי שבכלל לא שמתי לב לזה. הכל היה מושלם עם או בלי זה.

אגב, תצוגת השיפוט הכי מזעזעת שראיתי מתחילת העונה לשני הצדדים, אבל במיוחד לפאטס. שזה אמנם אפילו לא רבע טיפה לעומת כל החוואות ההיסטוריות שהלכו איתם ברגעים קצת יותר קריטיים ממחזור 14 בעונה הרגילה אבל בניגוד לרוב הדושבגים שאוהדים אותם לנו יש יכולת אנושית להזדהות עם התחושות הקשות האלחחחחחחחחחחחחחח בוא למצוץ יא אהבלים יש שריף ופנים חדשות לליגה הזאת יא חטיארים עם 9 רגליים בקבר. ג׳רום בוגר אהבת חיי