Super Bowl LVIII

הנושא בפורום 'פורום ספורט כללי' פורסם ע"י Nigel Winterburn, ‏7/9/06.

1. Hakeem Nicks Member

פאט
    מהומס
    אתה
    מגוחך
    מה
    זה
    היה
    עכשיו
    יא
    באבא

Sweetness ו-Sprewell אוהבים את זה.
  2. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

פאטיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי

אני עוד שנייה מאבד שפיות

נערך לאחרונה ב: ‏10/11/19
    Sweetness אוהב/ת את זה.
  3. Hakeem Nicks Member

תשמע זה היה דפוק לחלוטין, לא יודע אם ראיתי קוורטרבק אי פעם עושה דבר כזה

הסיינטס בהופעה אנמית ממש. ברמות המעורר דאגה גם הגנתית וגם התקפית

4. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

וכל זה אחרי דיסלוקיישן של הברך לפני 23 יום. כשראיתי אותו צועד קדימה בפוקט ואז קופץ הלב שלי כמעט התאבד בירייה לראש.

הבן אדם עם 420 יארד ו-3 TD וטייריק השמיט איזה 3 מסירות של עוד מינימום 70 יארד. התקפת על חלל.

הסיינטס מוזמנים למצוץ. ממש ממש ממש מקווה שהם לא יסיימו באחד משני המקומות הראשונים. הפסד היום צעד משמעותי לשם בהנחה שגרין ביי ומינסוטה יידעו לנצל את ההזדמנות.

5. Hakeem Nicks Member

מפה לשם מאטי אייס מתעשת, חוזר לעצמו ומתעקש להפסיד את המשחק.

אודל אשכרה תפס כדור. אפשר לצאת לרחובות לחגוג

6. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

חלום שלי שג׳ף פאקינג דריסקל ודטרויט ישוו בשיקאגו ויילכו על 2 על הראש של מיצ׳ל. יהיה רגע השיא של 2019 מבחינתי.

7. Hakeem Nicks Member

אם הצ'יפס מפסידים את זה זה הdebacle הכי מטורף שאני זוכר

8. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

הלונג סנאפר של קנזס צריך להיות מוצא להורג אם הם מפסידים את הדבר הזה בגללו. פאקינג חציל. מה אתה עושה יא פאקינג גיס חמישי

9. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא נורא. בקטנה. 23 שניות ו-3 פסקי זמן לפאטי.

אני יותר רגוע מילד בן 9 על 79 ריטלינים.

10. Hakeem Nicks Member

הפסד רע מאוד של קנזס סיטי. עם כל הכבוד לטנסי ודריק הנרי היו פה טעויות בלתי נסלחות. בעיקר הגנתית שמה היה חסר מאמץ מינימלי. יש גבול לכמה קרקס מעופף התקפית יכול להחזיק .

יש שני דברים בטוחים בעולם - המוות, ושהאושקה מחר בערב מובטל.

11. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני כבר חצי שעה מתקשה לנשום, לעמוד, לשבת, לשתות, לאכול, לעשן, לחיות, להתקיים אבל למזלי נתקלתי הרגע בציוץ הבא שהחזיר לי קצת צבע ללחיים:

12. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוהב את ההחלטה של לאפלור ללכת על זה ולרצוח את המשחק כבר עכשיו אבל הפלייקול לא יכול היה להיות שקוף ומאכזב יותר. היה חייב לעלות עם מערך 11 ולרווח טיפה את התיבה + לתת אשלייה של מסירה במקום הדבר הזה שמתאים יותר ב-1st and goal עם זמן על השעון.

13. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

אחרי שנפטרנו בשעה טובה ממייק מקארתי, ביג בן נפצע ופיט קארול הדוחה גידל במעבדה את אברם גרנט 2.0 נראה לי שאפשר לקבוע בפה מלא שאין נכון להיום קבוצה וצוות אימון ששם יותר מקלות בגלגלים של השחקנים וה-QB שלו מאשר הקאובויז.

הפלייקולינג בדרייב האחרון מצריך ועדת חקירה. מתים מוחית במקרה הטוב, עושים סאבוטאז׳ מכוון ו/או קוראים בכוונה מהלכים גרועים רק כדי להצדיק את התדמית של ה״קבוצת ריצה״ עם כל ה$$$ המטומטם ששרפו על זיק.

דאק נתן הלילה את אחת ההופעות הטובות והמרשימות שנראו מהעמדה מתחילת העונה. השחקן הטוב ביותר על המגרש בפער ניכר שנכנס בגלל המאמנים המפגרים שלו פעם אחר פעם אחר פעם לבורות 3rd downs ארוכים אומללים ומתקתק קומפלישן אחרי קומפלישן אחרי ביג פליי אחרי ביג פליי אחרי TD אחרי TD. פשוט עוול לא נורמלי. הכי מרתיח שהיה לי מתחילת העונה ואדושם יודע כמה קליל זה ועוד במשחק שרציתי את מינסוטה BIG. אבל בחייאת. איזו פאקינג פארסה.

Sweetness, golding ו-Hakeem Nicks אוהבים את זה.
  14. Hakeem Nicks Member

המשחק הזה will be the end of me. מטורף לחלוטין.

כואב הלב על ראסל אחרי הופעה הירואית.

עריכה: לא משנה. הוא עשה את זה איכשהו בכל מקרה

נערך לאחרונה ב: ‏12/11/19
  15. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קורא תמים שיקרא את ההודעה שלך עוד מסוגל בטעות לחשוב שהוא לא זרק בהארכה חטיפה מחרידה ברדזון שהייתה אמורה לעלות לקבוצה שלו במשחק ולפגוע משמעותית בסיכויים לפלייאוף אם הקיקר המחליף של הניינרס לא היה מחטיא בעיטה מ-42 יארד, שהגיעה אחרי דרייב שג'ימי פורנסטאר'ס זרק איזה 3 חטיפות ששחקני סיאטל הפילו מהידיים. פאקינג קומדיה של טעויות ומשחק שאמנם אכן היה מטורף אבל עם רמה נמוכה פיצוצים. לא יודע איך אוהד של אחת הקבוצות יכול לצאת מהמשחק הזה בתחושה טובה ולהאמין שעם המאמן הזה (סיאטל) או עם ה-QB הזה (SF) הן קונטנדריות אמיתיות למשהו.

מי שרוצה לראות ולהבין מי זה ומה זה ג'ימי גארפולו מוזמן להצטרף למשחק החל מהרגע שהניינרס נכנסו לפיגור 24-21 עם דקה וחצי על השעון והיה דרוש דרייב(ים) כשהקבוצה עם הגב לקיר, ההגנה היריבה יודעת שאתה חייב למסור והמאמן האליל שלך כבר לא יכול להציל אותך עם אינספור פלייאקשנ'ס ועיצובי מהלכים שהוא הקריץ מהתחת. זה two minute drill ולך תעשה את הקטע שלך עם תיקתוקים מדוייקים מהפוקט הקורס לרסיברים מכוסים הרמטית. ואלוהים יודע כמה הוא עשה. למזלם של הניינרס, בניגוד לראמס הם לא כבלו את עצמם אליו ל-40 שנה הקרובות ויוכלו להטיס אותו בכל שלב שירצו אחרי שהאסימון ייפול סופית והצפרדע כבר לא תחליק בגרון. שזה אומר ככל הנראה בסוף העונה הבאה.

משחק שרק המחיש כמה (פאטי 90 רמות מעל כל ה-QB's שמהללים מדי שבוע) הליגה בכלל וה-NFC השנה פתוחים בלי שום דבר שמתקרבת אפילו לקבוצת על ושכל מה שצריך זה להשתחל לטופ 6 בינואר ואז בפורמט נוקאאוט ו-sample size של 2/3 משחקים הכל יכול להיות. באמת ששום דבר לא יפתיע אותי. כולן יכולות לנצח את כולן ולהפסיד לכולן בכל מגרש ובכל מזג אוויר (חוץ מהסיינטס שמתים קלינית מחוץ לדום הממוזג שלהם ועל כן נאחל להם לא לארח משחק פלייאוף). מה שכן, התוצאה הזאת פצעה אנושות את הראמס ופתחה לחלוטין את הקרב על שני המקומות הראשונים ב-NFC שעד לפני שבוע היו נראים בדרך לסגירה. הכסף שלי עדיין על ניו אורלינס וגרין ביי/מינסוטה עם תרחיש לא הזוי בכלל ששתיהן אפילו יסיימו עם מאזן טוב יותר/זהה לשל הסיינטס ואחת תידפק פצצות בגלל שיטת ה-SEEDING המטומטמת של הליגה.