תקשורת: שידורי ערוץ 11 ואיכותם

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Nesta, ‏30/5/04.

1. Joaquinaldinho Member

איכותם? על איזה אכות אתה מדבר? אני רואה את המשחקים שהם משדרים ולוחץ על מיוטינג (הורדת קול).

2. Bayer04Leverkusen Member

לא צריך להגזים... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue3.Xxx

3. shmulikwe Member

חחח הוא עוד אמר את זה במילים עדינות..

4. eliran44 Member

כן.......כמה ערוץ 1 הדרדר לרמה של היום שאפילו יש כאלה שבמהלך צפיה בו סוגרים את הקול אולי רמי וייץ יחזיר להם את הכבוד האבוד שלהם באולפני רוממה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/cool.Xxx

5. Reyes Member

ראיתם את מוספי היורו של מעריב וידיעות? בידיעות יש ראיון בילעדי עם קולינה, שמגלה :aaasecr: שהוא אוהד מכבי ת"א בכדורסל.

6. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

:aaa15:

היה גם טור אישי של ריצ'ארד נילסן

בוואי נט אתמול היה טור אישי של דאבור סוקר

ובמעריב היו ראיונות עם פרוחננקובס ורוסו

7. eliran44 Member

כן בעיתונים התכוננו כמו שצריך ליורו עם ראיונות'טורים'מוספים וכו' וגם באתרי האינטרנט

8. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם עיתון גלובס יצא במוסף טוב. בניגוד למוספים אחרים שמלאים בתמונות ובהסברים מי אלה ראול והנרי, שמה נתנו כתבות מעמיקות ביותר על מה שזה עושה לכלכלה הפורטוגלית, על השיווק של היורו, וכל מיני דברים מאוד מרתקים.

9. ג'רי בית הלוי Member

כי גלובס פונה לאנשים שזה מעניין אותם יותר מאשר כדורגל, והצהרונים פונים לקהל שמעוניין לקבל מידע בסיסי ביותר.

10. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה בשני העיתונים המובילים היום בישראל, ובעיקר אצל ידיעות, זה שהספורט שלהם מאוד מאוד מאוד הדרדר בשנתיים שלוש האחרונות. זה פשוט הפך לצהובון מגעיל, כשכל יום בכותרת במקום כדורגל יש פרסום כמה זה מרוויח, או ראיון עם האח הקטן של ברוך דגו שכל המטרה שלו היא רק לסכסך בין שניהם, או דברים שונים, וזה פשוט מגעיל אותי. בגלל זה הם מרשים לעצמם לעשות מוספים ברמה יחסית נמוכה (אפשר להשוות את זה איכשהו למוסף היורו של 2000? למונדיאל של 98?), כאשר הוא מלא בפרסומות או בתמונות צבעוניות ענקיות, ועוד הסברים מטומטמים שכל אחד שמתעניין בכדורגל מעל שנתיים יודע. בגלל זה כמה שזה יישמע מטומטם אני גם מחכה למוסף יורו של הארץ למחר, כי בטוח שהרמה תהיה הרבה יותר גבוהה מאלו של שני העיתונים.
    ומה שגלובס עושה הוא נותן ראייה יותר רחבה. במקום ללכת רק ישר, בלי לפזול אפילו הצידה, רק יש לנו טורניר של כדורגל, הם נותנים ראייה רחבה, את כל התמונה, נותנים כתבות מעניינות על כל מה שמתרחש מתחת לפני השטח, דברים שבאמת מעניינים ובעיקר מחדשים.

11. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

המוסף של ידיעות ממבט ראשוני בינתיים לא משהו, אי סדר בהקצבה של העמודים לנבחרות(אנגליה 3 איטליה 1, שבדיה 1 מול צרפת שקיבלה 2), השיטה של איטליה שהיא ידועה אצל ידיעות פירלו ופיורה פותחים.

12. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

ועוד טעויות כמו לדוגמא שנונו גומש שייך לדור הזהב של פורטוגל שזכה באליפות העולם לנוער פעמיים.
    גם ההרכב של רוסייה לא נכון, ולא מסודר נכון. נסטה בן 30?! ועוד ועוד. של מעריב עדיין לא קראתי, אני רק יכול לומר שמהטבוננות ראשונה הוא נראה אף יותר גרוע.

13. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

אה נזכרתי בעוד טעות.. ב"אין ואאוט" הם רשמו סבאסטיאן פריי (שוער הצרפתי של פארמה) במקום אלכסנדר פריי (חלוץ שווצרי של ראן).

אני יודע שזה לא הנושא, אבל רק עכשיו שמתי לב לכך. איך זה שפריי (השוער) לא בסגל הצרפתי ליורו. ובכלל הוא לא מקבל שם הזדמנות. אני סבור שהוא טוב יותר משלושת המוזמנים ובטוח ממיכאל לאנדרו. חבל.

14. shmulikwe Member

והם שמו את קוקו קשר התקפי ואת שניידר קשר הגנתי ליד סיידורף..

15. Reyes Member

עוד כמה דקות תשודר בערוץ 1 תוכנית לקראת היורו.