תגליות הטורניר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י Reyes, ‏3/6/04.

1. אלי מתחן Member

חשבתי עם עצמי על השחקנים החדשים שיצאו לעולם הכדורגל בעקבות הטורניר, מי הם? אילו שחקנים לא מוכרים (לכם\בכלל) הרשימו אתכם במיוחד?

אני התרשמתי (מאוד) מהיינץ הצ'כי, שלדעתי יש לו הכל בתור חלוץ, שליטה בכדור, גובה, מהירות, וכו'. כל משחק שהוא נכנס הוא הביא את השינוי או במקרה של צ'כיה-גרמניה הוא בישל וכבש גם שהוא פתח בהרכב.
    בנבחרת שוודיה התרשמתי בעיקר מהמגן אדמן, שמשחק טוב מאוד וגם תומך בהתקפה.
    מיוון התרשמתי מהמגן הימני שלהם, בדיוק שכחתי את השם.
    בנבחרת גרמניה מאוד התרשמתי מפיליפ לאהם, מהמשחק מול הולנד כי את השניים האחרים של גרמניה לא ראיתי, הוא הולך להיות יחד עם אברה ממונאקו אחד המגינים השמאליים המבטיחים.
    לא עולים לי הרבה שחקנים, אבל אני ארשום לכם ברגע שאני אגלה.

2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

פיליפ לאם בהחלט הרשים אותי. עד לטורניר לא ממש הכרתי ושמעתי עליו והוא היה בין הטובים בגרמניה באליפות אם לא הטוב מכולם. גרמניה בהחלט מסודרת בעמדת המגן השמאלי לשנים הבאות, שחקן מצויין. עוד שחקן דור חדש בעל עתיד גדול הוא בסטיאן שוויינשטייגר, כבר במשחק הראשון שהוא נכנס כמחליף נגד הולנד ראו שיש לו משהו טוב ברגליים ופלר הבין את זה ופתח איתו ב-2 המשחקים הבאים. שחקן עם ביטחון עצמי גבוה, שליטה טובה בכדור והרבה מאוד חוצפה, דבר שלא היה לגרמניה בקישור מאז תומאס האסלר ואנדי מולר נראה לי.

הא וכמובן אריאן רובן... ידעו לפני שיש לו עתיד גדול וביורו הזה הוא כבר הוכיח את זה, לפעמים נראה לי שהוא פשוט כל יכול באגף שמאל, אני כל כך מקווה שבצ'לסי לא יקרה לו מה שעשו לג'ו קול. שחקן אדיר.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏26/6/04
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

התגלית שלי בטורניר הוא סייטארידיס, מגנה הימני של פנאטינייקוס ונבחרת יוון שעובר הקיץ לפורטו.

4. Julian Joachim Member

היינץ הוא בלי ספק השחקן שעשה את האימפקט הכי גדול ביחס לציפיות ממנו (שלא היו קיימות...). אין מה לדבר על רובן או זלטאן או רומדאל כי הם מוכרים, אז אני מעדיף להתעמק בכריסטיאן ווילהלמסון, הקשר המעולה של אנדרלכט שלמרות שזוכה לקרדיט מועט יחסית הוא עושה אימפקט מדהים על המשחק. תורם המון בהתקפה, עושה גם הגנה, זריז מאוד (וגם הגון, לי זה חשוב).

אם כבר יותר מעניין לשאול ממי ציפיתם לפרוץ והתאכזבתם? אני קצת מאוכזב מקאלסטרום, שלדעתי לא לקח על עצמו מספיק את הנבחרת (אבל זה מובן, הוא בסה"כ בן 21 ועולה מהספסל).

5. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

אט אט מתברר שמילאן בארוש הוא התגלית של הטורניר הזה.

השחקן הזה לא היה מהכוכבים של ליברפול בשנים האחרונות,לא היה סקורר אדיר.
    אבל ביורו הזה,מתברר מילאן בארוש כשחקן הכי מפתיע בטורניר הזה,כולם ציפו שאם כבר יבואו שערים של הצ'כים הם יהיו רובם של קולר ונדבד,או כשהימרו על מלך השערים של הטורניר בארוש אפילו לא היה ברשימה של העשירייה הראשונה,כולם אמרו ואן ניסטלרון,טוטי,קאסנו,דל פיירו,הנרי,טרזגה שבכלל כל אלה בבית (מלבד ההולנדי) .

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהמשחק הראשון של צ'כיה נגד לטביה אמרתי שכדאי לשים לב להיינץ,אין לי ספק שהוא יילך לקבוצה הרבה יותר גדולה ממה שהוא נמצא שם כרגע[סלטיק,פורטסמות ובלקבורן חמות עליו] ורק לחשוב שאם סקאוט קצת יותר טוב אולי הוא היה יכול לשחק בליגה שלנו...

7. יעלי Member

ווין רוני בלי שום צל ספק . :aaarse:

8. אלי מתחן Member

אני כמוך.
    אני לא מבין איך קבוצות קצת יותר גדולות לא עלו על המציאה קודם...

9. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

היינץ ניסה את מזלו בגרמניה ולא הצליח. לכן חזר לליגה הצ'כית.

10. Gianzola משתמשים של כבוד היכל התהילה

רוני לא תגלית, בארוש לא תגלית. אין תגליות ביורו הזה, חוץ מקשרה האחורי של דנמרק, פולסן.

11. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ב"ניסה" אתה מתכוון לא קיבל צאנס אמיתי.
    וגם אני שותף למחמאות לשני החלוצים הצ'כים, הראשון הוא היינץ שלא היה מוכר לי ולשאר חובבי הכדורגל והראה ניצוצות רבים של כדורגל.
    השני הוא בארוש.
    את ההפתעה הוא עשה כבר בעונה הראשונה שלו בליברפול, כבר אז הכרתי אותו וראיתי בו חלוץ טוב.
    הטורניר הזה חיזק את דעתי והפך אותו לחלוץ יותר טוב בעיני.
    נקווה שבשנה הבאה העובדה שהוא צריך להילחם עם אואן(יקיר ליברפול) ועם סיסה(הרכש הנוצץ) על דקות לא יגרמו לו להכיר את הספסל יותר מידי...

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה עם היינץ?
    והמגן הימני של יוון?
    או שאותם הכרת כשחקנים טובים לפני הטורניר?