רק הולנדי אחד ימשיך לחצי הגמר

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י לירן, ‏21/6/08.

1. mr.shmactics Member

תמיד אחרי טורניר יורו או מונדיאל יש שינויים בקבוצות הגדולות באירופה
    בוא נראה איך השנה הקבוצות הולכות להשתנות ומי תעשה את הרכישות הגדולות.

2. תומר22 Member

המקרה של ארשבין (נתן אתמול את אחת מהצגות היחיד הטובות שנראו בטורנירי היורו) מעט שונה, כי הוא כבר הצהיר עוד לפני היורו שיעזוב את זניט בקרוב.

3. Dimitar Berbatov Member

לכל המתלוננים על האי שיתוף של רובן במשחק אתמול:" “Arjen has trouble again. He won’t be fit to start and maybe I can’t use him at all.” זה מה שאמר ואן באסטן לפני המשחק. זאת לא אשמתו שלרובן יש רגלי זכוכית. לפחות במקרה הזה אי אפשר להאשים את ואן באסטן.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏22/6/08
  4. דנידין Member

פציעות הם לא תירוצים, פשוט היו פערים כה גדולים בדרך שהקבוצה בונה משחק, בתנועה, בעמידה על המגרש. זה היה בית ספר מ-א' עד ת'.

5. איגור .פ. Member

אני כמוך
    אני מת שנקבל את הספרדים ונחזיר להם במטבע של תוצאה כמו שהם מולנו עשו בראשון

דרך אגב הימור שלי רוסיה גרמניה בגמר

6. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הו, עכשיו באמת אפשר להתחיל להלל את הידינק. אין מה לומר, תצוגת ענק של רוסיה אתמול. ההחמצות אמנם חייבות להדליק נורה אדומה כי לא ספרד ובטח שלא איטליה לא יעזו לנסות לתקוף את רוסיה באותה מידה כמו הולנד ולא יהיו אנמיות כמו שבדיה, אבל מעבר לזה באמת יש פה חומר שעם המשכיות יכול עוד להביא גביע.

7. FC_Bayern Member

איזה מאמן ענק חוס הידינק, פשוט לעצור הכל, לעמוד ולמחוא כפיים לפנומן הזה שעשה מנבחרת רוסיה פשוט אימפריה כמו שעשה מנבחרות\קבוצות אחרות. איזה משחק של רוסיה, איזו חכמה, איזו התלהבות וכושר גופני אדיר. ההולנדים פשוט נראו מסכנים לעומתם, מדהים! http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

8. samoel Member

אם כבר הזכרת את הכושר הגופני. אני יודע שזה ממש מפגר לחשוב מעוות ככה: אבל אחרי שראיתי את הרוסים נותנים כאלה ספרינטים גם בדקה 110 ויותר, אני קצת חושב שאולי יש כאן שימוש בחומרים ממריצים, אז נכון שהם אחרי פגרה והם פחות תשושים, אבל בכל זאת הם שיחקו כל 3-4 ימים ובמשחק רביעי לא משנה כמה כושר יש לך עייפות אמורה להופיעה. מה שקרה אתמול היה קצת חריג לדעתי. והיום גם אבא שלי אמר לי את זה (לא ראיתי איתו את המשחק, לא ראיתי בכלל את המשחק בבית, ככה שלא הושפעתי מדעתו), רק בעיני זה היה טיפה חשוד? (מבלי לגזול מהרוסים את ההישג העצום פשוט ההפרשי כושר היו תהומיים)

9. duck kc samara Member

רק שתדע אחרי כל משחק הם עושים בדיקת סמים אז אין לך מה לדואג.

10. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

המסקנה הנדרשת מהמשחק הזה אומרת שצריך לבקש מאברמוביץ' לממן את שכרו של הידינק ולהביא אותו אחרי רוסיה לישראל. ככה נעלה סוף כל סוף לטורנירhttp://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. cazzo Il Capocuoco

12. the crow Member

יש יותר סיכוי שנהרוס להידינק את המאזן המושלם שלו עם נבחרות חלשות מאשר שהוא יצליח להעלות אותנו לטורנירים גדולים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

13. SeRgInHo Member

מי שעוקב אחר זניט כבר כמה שנים טובות, יודע שארשבין הוא אחד השחקנים המהירים והחכמים באירופה... זה ידוע לא מהיום.
    יש לו מקום בכל קבוצה באירופה.

14. ManUtd Fan Member

אחח איזה משחק תענוג. בתחילת הטורניר רציתי לראות את ההולנדים לוקחים את הגביע, וזה לא השתנה גם במהלך המשחק נגד רוסיה, למרות שהם משחקים כדורגל התקפי, תוסס, כאלה שרוב הצופים הנייטרלים אוהבים. אחרי ההדחה הזאת של הולנד, אני בעד רוסיה עד הסוף, ומשום מה יש לי הרגשה שנגד ספרד הם יסיימו את הטורניר הזה, אך הם הרבה הרבה מחמאות. יש להם הרבה שחקנים שכיף לראות כמו ז'ירקוב שנמצא יותר ברחבה של הולנד מאשר ואן ניסטלרוי ברחבה של רוסיה, אניוקוב המגן הימני, פאבליוצ'נקו ובראשם כמובן ארשאבין. אחחח איזה שחקן ענק.
    כמה חבל בשביל ההונלדים שיש לרובן את רגלי החרסינה האלה. אם היה משחק הרי שלדעתי התוצאה הייתה אחרת לגמרי, שכן היה להם מי שיעשה את המהלכים ההתקפיים כמו שצריך, מי שייתן את כדור הרוחב כמו שצריך. שלשום זה פשוט לא היה. לא מקאוט, לא מואן פרסי שנכנס כמחליף במקום קאוט ולא מאפליי. היחיד שראוי לאיזכור לטובה זה ואן דר סאר, שבלעדיו המשחק לא היה מגיע להארכה (ובהחלט רציתי שיגיע להארכה, אך שבסופה ההולנדים ינצחו) עם הצלות נהדרות (ההצלה מארשאבין - וואו!). חבל בשבילו שלפניו יש שחקני הגנה גרועים שרק עכשיו התגלה הבלוף שלהם. אגב, ואן דר סאר ממש ממש לא אשם בשערים. בשער הראשון ארשאבין נתן הקפצה מדהימה. בדרך הכלל הכדור היה עובר מעל השער, אך כאן זה ההקפצה הייתה מושלמת. בשער השלישי הכדור פגע באחד מהשחקנים של הולנד ונכנס לרשת. גם כאן הוא לא אשם בכלל.

עכשיו הנבחרת המועדפת עלי היא רוסיה ואני מקווה מאוד שתעבור את ספרד.

נערך לאחרונה ב: ‏24/6/08