ריגוש מהמקצוע

הנושא בפורום 'שרון דוידוביץ אסף כהן ובן פורגס בשירות הוד מלכותה' פורסם ע"י cheddar, ‏14/4/19.

1. cheddar Member

אחרי כל כך הרבה משחקים שאתם רואים כל יום האם אתם מצליחים לשמור על ריגוש ועניין בתחום, אתם נהנים מזה?

ועוד שאלה האם הפריימיר ליג נמצאת בירידה כיום,
    יחסית לימים של נגיד תיירי הנרי ואן ניסטלרוי וכל אלה או שהיא רק משתפרת?
    אמנם סיטי וליברפול ביכולת שיא אבל מרגיש לי שמשהו חסר

נערך לאחרונה ב: ‏16/4/19
  2. אסף כהן Member

היי
    אני נהנה מאד, אבל ברור שיש התעלות ברגעים מסוימים ותחושת יאללה שיגמר כבר בפעמים אחרות. בגדול, מודה כל יום על זה שיש לי זכות לעסוק במה שאני הכי אוהב.

לא חושב שהליגה בירידה. בכל עונה אפשר למצוא את הסיפור. אולי אין יריבות כמו ארסנל ויונייטד של תחילת האלפיים, או דרמה כמו ההחלקה של גרארד, או מנהיג בעל שיעור קומה כדרוגבה. אבל יש המון אחרים, וסיפורים אדירים, ופתאום יונייטד שיכולה להכריע מי תהיה האלופה, יריבתה העירונית או יריבתה השנואה ביותר. וסטרלינג, וקיין, וסלאח.
    רמת הכדורגל רק עולה, לדעתי, בעיקר המאמנים ברמה הרבה יותר גבוהה ממה שהיה בעבר. אבל סיפורים והשראה אפשר למצוא תמיד

Coutinho10 אוהב/ת את זה.
  3. בן פורגס Member

היי צ'דר,
    יכול להיות שפה ושם אין את השמות "הגדולים ביותר", בעיקר בעידן בו אנחנו מחשיבים את רונאלדו ומסי כגדולים ביותר ואחד אף פעם לא דרך פה והשני לא היה כבר מזה בערך עשור. אבל כליגה בכללותה, אין לי ספק שהיא חזקה יותר ושמרבית הקבוצות שמנ' סיטי וליברפול מתמודדות איתן העונה טובות יותר מאלו שארסנל של הנרי או צ'לסי של דרוגבה התמודדו איתן (זכור שאמרתי מרבית, פולהאם והאדרספילד לא נחשבות...)