רבע הגמר 4: צרפת מעבירה מסר, איסלנד נפרדת

הנושא בפורום 'יורו 2016' פורסם ע"י Raulito, ‏3/7/16.

1. JohnTerry26 Member

הצרפתים הדוחים האלה, פוגבה מקנח לגריזמן תאף, פאיה מנשק לו את הנעל...

אני אמרתי שפוגבה אוברייטד, וגול בקרן בטח לא יגרום לי לשנות את דעתי. יחד עם זאת אף פעם לא טענתי שהוא לא קשר מעולה, פשוט לא שווה 100 מיליון. בלי קשר למשחק הראשון בכלל.

Captain Canada, de Middenweg ו-Raulito אוהבים את זה.
  2. DRORIKO Member

עם איך שצרפת נראית לדעתי היא פיבוריטית נגד גרמניה. לא כי היא נבחרת יותר טובה, אבל גרמניה בלי הומלס,קדירה וגומז זה באמת יותר מדי.

3. ManUnd Member

4-0 לא נחשב השפלה?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הגרמנים צריכים לקוות שצרפת תמשיך בקצב הזה ותיתן בראש כדי שהיא תשכח מהעובדה שהיא עוד לא התמודדה עם נבחרת שהיא באמת ברמה. יש מצב שהם יקבלו מכה רצינית נגד גרמניה.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  5. k_700 Member

רק ממחיש כמה עלובה הייתה אנגליה.
    נבחרת רצינית עם קצת ריכוז הייתה מפרקת את האיסלנדים ב-15 דקות של ריכוז.

התנועה של הצרפתים בהתקפה, הנגיעות המהירות עושים את ההבדל פה.
    זה היה צפוי שמתישהו צרפת תתחבר בהתקפה, בהחלט פייבוריטים אצלי להעיף את גרמניה.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

לטעמי הוא כן שווה, איפה תמצא כזה קשר וורלד קלאס שבנוסף גם נותן לך הגנה מטורפת

7. k_700 Member

זו רק ריאל מדריד.
    לא קונה את זה שאנחנו באמת זורקים עליו הצעות, זה הדרך של ריולה לשחק פוקר עם ריאל ולאלץ אותם לשלם את הסכום שיובנטוס תרצה(ופרז ישלם בסוף).

אגב, אם השמועות נכונות שפסז' מחכה להצעה הנכונה כדי לשלוח את מאטווידי לפריימרליג, אני בכייף הייתי מעדיף שיונייטד תוציא עכשיו צ'ק של 45-50 מיליון פאונד ותגנוב אותו במקום את פוגבה.
    בול אבל בול מה שאנחנו צריכים.

8. Raulito Madridista

צרפת הנבחרת הכי מהירה בטורניר ללא ספק ואני מופתע שזה קורה רק עכשיו. כמובן שכמו שאמרתם - הכל ממחיש את הבושה האנגלית שעוד הובילה באותו משחק! אגב צרפת הנבחרת הראשונה בהיסטוריה של היורו שמסיימת מחצית ביתרון של 4:0. לדשאן אסור לטעות והוא חייב לתת לשחקנים מנוחה. קומאן ומרסיאל יהיו אחלה מחליפים. אני בטוח שגריזמן ופוגבה רוצים להמשיך אבל יש שיקולים מעבר לכך. אפשר להסתכל על המשחק של צרפת נגד גרמניה מכל מיני זוויות. גרמניה בהרכב חסר מאוד והיא תפגוש לראשונה נבחרת שתקשה עליה באמת בהנעת הכדור.

לגבי פוגבה - הוא צעיר והוא עוד ישתפר, אבל מה המשחק היום משנה לגביו? שום דבר. גם עם אחד הקשרים של איסלנד במקומו בהרכב צרפת זה היה נגמר בצורה כזו. פוגבה כן צריך להוכיח את עצמו ברמות הכי גבוהות. זה עושה להם את זה שהוא מצטרף נהדר להתקפה והוא שחקן מודרני שכובש. הוא לא מנהל משחק כמו מודריץ' למשל והוא עושה פחות הגנה. נראה גרמניה יהיה לו מבחן גדול למשל מול טוני קרוס. 100 מיליון יורו משלמים על כריסטיאנו רונאלדו - רכש שלא יכול להיכשל. לגבי בייל היו לי ספקות. פוגבה לא שווה את הסכום הזה לעולם ולכן אני לא רוצה שיגיע לריאל מדריד

* אני גם מתלהב ממאטווידי וחושב שהוא שחקן שיש לו הכל ופחות מוערך. 'הבעיה?' שהוא בן 29 כבר מה שכביכול אמור להוריד מהמחיר שלו. ומצד שני יונייטד רוצה הצלחה כאן ועכשיו ובצדק.

9. DRORIKO Member

אז פתאום איסלנד היא פח? כי לפני המשחק הזה נתתם לה יותר כבוד. לפי הלך הרוח פה ובשאר המקומות היה נראה שלא בטוח בכלל שהצרפתים לוקחים יותר מזה,היה פה אפילו מישהו שכתב שהגרמנים יתקשו מולה יותר משהם התקשו מולנו (פחחחחחחחח)
    בכל אופן לא יודע איך יסתיים גרמניה-צרפת(לדעתי הצרפתים לוקחים וכתבתי למה) אבל הגרמנים לא יפרקו אותם. דשאן זה לא סבא סקולארי

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

ברור שאני אתן לה כבוד, אבל להגיד לך שחשבתי שהיא תיתן פייט לצרפת? ממש לא, כי צרפת היא לא אנגליה האוברייטד. זה שאנשים אוהבים לרכב על הגל ולפעמים לדבר דברים שלא באמת קשורים למציאות רק כי זה מגניב, לא אומר שכולם כאלה.

גם אם איסלנד תקבל שביעייה, היא נתנה קמפיין חלומי.

11. k_700 Member

ולכן הוא יגיע לריאל מדריד.

פיזית? הוא נראה הכי מדהים בעולם על העמדה שלו. אין שחקן יותר פיזי ואתלטי ממנו, הוא בן 29 ובשקט יכול להראות אותו דבר בסגנון שלו לעוד 3-4 שנים.
    שווה כל לירה ואנחנו גם חייבים שחקן שיתן איכות כאן ועכשיו בעמדה הזאת כמו שציינת.
    לוקח אותו בלי למצמץ בקיצור, רק שפסז' לא יתחרטו.

12. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצת חבל על איסלנד, עשו מסע מופלא והיום הם נראית כמו המצבים הנייחים של הארי קיין.

צרפת נגד נבחרות נחותות נראית פשוט הרבה יותר טוב בלי קאנטה, הקשר של לסטר אמנם שחקן מצוין אבל ברגע שהוא לא על המגרש מאטווידי הרבה יותר משוחרר וצרפת יותר מסוכנת עם הכניסות שלו לעומק מצד שמאל, היום סיסוקו נותן גם את הבלאנס בצד ימין וצרפת נראית מאיימת כמו שחשבנו לפני הטורניר. וכמה טוב לדשאן ולגריזמאן שהעבריין הערבי מריאל לא בסגל, גריזמאן כ"כ הרבה יותר קליל וחכם ממנו, שחקן אדיר.

alexshw אוהב/ת את זה.
  13. Raulito Madridista

המספרים מהמחצית:

https://pbs.twimg.com/media/Cmb_PT9XEAAb72t.Xxx

- צרפת לא הובילה במחצית 4:0 מאז 1991 אז הובילה נגד אלבניה במשחק ידידות סתמי.
    - זו הפעם הראשונה שצרפת מובילה 4:0 במחצית ביורו או מונדיאל.
    - אנטואן גריזמן הוא השחקן השני בהיסטוריה של צרפת שכובש 4 שערים ביורו - אחרי פלאטיני כמובן.
    - השער של ז'ירו שפתח את המשחק היה הגול ה-28 שכובש שחקן מאנגליה. במקום השני: הסרייה A עם 15 כיבושים.
    - צרפת היא הנבחרת הראשונה שכובשת ארבעה שערי נגיחה ביורו לראשונה מאז פורטוגל שעשתה זאת ביורו 2000.,
    - איסלנד לא ירדה למחצית כה מושפלת מאז פיגרה 4:0 נגד שבדיה ב-13.10.2004, ואז היא כבשה שער ניחומים.

* במשחק נגד גרמניה החשיבות של קאנטה תהיה גדולה יותר. אני חושב שזה לא נכון להגיד שמדובר בשינוי אחד של צרפת. החבר'ה מקדימה הרבה יותר חדים. ואף נבחרת לא שיחקה נגד צרפת עם קו הגנה גבוה, זה קרה אולי רק כשאירלנד ספגה את שער השיוויון של גריזמן כלומר היא שילמה מחיר. כשהכדור הראשון נכנס כל-כך מהר זה נראה קל.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

צרפת היתה פייבוריטית ברורה, אבל אף אחד ציפה שזה ילך כל כך בקלות. בטלוויזיה ההולנדית בעיקר דיברו על זה שצרפת שיבשה את התכנית האיסלנדית. המארחת נתנה לוויקינגים את ההרגשה שהם יכולים ללכת קדימה. זה בדיוק המלכודת שאיסלנד נכנסה אליה. דשאן הכין את הנבחרת שלו בצורה מושלמת.

15. DRORIKO Member

גם אני חשבתי שצרפת עוברת(למרות שמודה,לא ככה) אבל איסלנד הוכיחה בטורניר שהיא לא שטיח אדום. אפשר לרדת על אנגליה עד מחר,והכל נכון,ועדיין בשביל לנצח אותה צריך להיות נבחרת טובה, וילס למשל לא הצליחה לעשות את זה. הקיצר כמו ששחטנו את צרפת כשהיא ניצחה בקושי את רומניה צריך לפרגן לה שהיא מחסלת נבחרת יותר טובה מרומניה. צרפת זאת נבחרת גדולה.