רבע הגמר: ברזיל הביתה, פאראגוואי בפנדלים!

הנושא בפורום 'קופה אמריקה 2011' פורסם ע"י Franco, ‏17/7/11.

1. StevieG Member

זה היה טורניר בזיוני במיוחד של ברזיל. כל חלוץ בינוני, אבל פינישר היה נותן טורניר טוב יותר משל פאטו. צריך לזכור שעד 2013 בגביע הקונפדרציות, ברזיל לא תשתתף במשחקים רשמיים, ולכן הטורניר הזה היה כ"כ חשוב להם. הם ישחקו משחקי ידידות, אבל זה לא אותו לחץ, או רמת אינטנסיביות, ולכן הכישלון הזה כ"כ צורב.

לא הייתי מזלזל בונצואלה. זה רבע גמר של הפתעות, ואני מאמין שהם יכולים לגרום לסנסציה במשחק היום נגד צ'ילה. הם גם נתנו טורניר לא רע עד עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏18/7/11
  2. GRANDE LAZIO Member

חחחחחחח תגובה אינסטקטיבית למופע הליצנות הזה שראינו מברזיל בפנדלים. דבר כזה ביזארי בחיים שלי לא ראיתי. וזה לא רק הבעיטות החוצה, גם החוסר חשק ששחקנים בעטו. התגובה של נדב הרגה אותי בבעיטה של פרד.

פאטו חירב את המשחק של ברזיל, עם 3 החמצות של מאה אחוז שער, בתיבת החמש רק תכוון וזה גול.

עד הסוף פרגוואי.

http://msc.walla.co.il/archive/765725-5.Xxx

3. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

סטיבי ג'י - הם ישתתפו באולימפיאדה. כל הצעירים יהיו שם (פאטו, ניימאר, לוקאס, גאנסו וכו') בתוספת 3 מבוגרים יותר. זאת תהיה נבחרת שתהווה את הבסיס לזאת שתשחק במונדיאל ולכן אפשר להחשיב את לונדון כטורניר רציני מאוד עבורם.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏18/7/11
  4. StevieG Member

צודק. טעות שלי. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

אני מקווה בשבילם שהם יצליחו לגדל ביצים ולמצוא קצת מחץ עד אז. כל הטורניר הזה היה מביך מבחינת ברזיל, ולא רק המשחק היום. היא הצליחה לנצח משחק אחד - נגד נבחרת קוסטה ריקה הצעירה.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצטער, אבל כמו ארגנטינה גם ברזיל לא עשתה דבר בטורניר הזה. תיקו מביש מול וונצואלה, פרד מציל את הנבחרת בדקת הסיום מול פארגוואי והיום שוב כישלון. שוב כישלון כי ברזיל משחקת ללא מספר 9 אמיתי. ברזיל, לנבחרת שכל אזרח במדינה יודע לבעוט בכדור אין חלוץ מסיים אמיתי? שוב פאטו עם החמצות, שוב מאמן שמכניס בהארכה שחקן אפור כמו אלאנו.

אם ברזיל לא היתה בעוד שנתיים מארחת את המונדיאל לא הייתי חושב עליה כרגע כמועמדת לתואר, אבל ברור שבברזיל צריכים שוב לחשוב על כדורגל אמיתי.

לטורניר עצמו. בקצב הזה אני נראה את פרו מול וונצואלה או פארגוואי בגמר. ברזיל לא הרשימה, אבל הגיעה לה לנצח. פארגוואי שיחקה כדורגל שלילי ביותר וניצחה הודות לשוער, חוסר ריכוז של ברזיל וסדרת פנדלים שנשות ברזיל היו בועטות יותר טוב.

6. idans10 Carlos El Pibe Valderrama מנהל כללי

ארגנטינה, בראזיל וקולומביה מחוץ למפעל כבר ברבע הגמר, אני לא חושב שמישהו יכול היה לצפות את זה. מצד שני, זה מה שיפה בטורניר המשוגע הזה. המשחק היום הזכיר לי את קולומביה-פרו אתמול, רק שאנחנו לא השכלנו אפילו להגיע לפנדלים. בראזיל יכולה לבוא רק לעצמה בטענות, עוד לפני הבעיטות שאנחנו בשכונה בועטים טוב יותר. אני לא יודע מה סיכמו שם בהתאחדות עם מנסס, אני הייתי מחפש מחליף ועכשיו. הבחור לא תפקד כמאמן בשום משחק מתוך ה-4 ומאחר ולבראזיל אין מוקדמות, לא הייתי מפקיד את הפרוייקט הלאומי בידיו של האיש.

חוסטו וייאר פשוט ענק ולא ברור איך לאורך לכל הקריירה שלו לא הצליחה למצוא לפחות קבוצה בדרג 2 באירופה. לבד העלה את פאראגואי היום לחצי הגמר ואני במקום הצ'ילאנים (כנראה), הייתי מתחיל לדאוג. לפחות אסטודיאנטס עשו אחלה עסקה כשהחתימו אותו, פשוט נפלא השוער הזה.

בכל מקרה מצפים לנו חצאי גמר מותחים, כשמי שחושב שאורוגואי יטיילו מול פרו, מוזמן לחשוב שוב ובהנחה וצ'ילה תעלה מול פאראגואי, גם היא לא צפוייה ללקק דבש. הגמר הקלאסי יהיה אורוגואי-צ'ילה, הזדמנות פז לרוחה לזכות לראשונה בתולדותיהם בקופה.

גם אני כמו אליאס לא התרשמתי בכלל מפאראגואי בטורניר הזה. מי שמכיר אותם טוב יודע שהם נבחרת הגנתית נהדרת, אבל קיוויתי לקצת יצירתיות בחלק ההתקפי והיום הנבחרת פשוט התגוננה 120 דקות כאילו היא מלטה. מול בראזיל סופר בינונית, לא היה מזיק למרטינו לנסות ולהעסיק קצת את סזאר בשער, אבל מה אכפת לו, בסוף הוא העפיל מבלי לנצח שום משחק עד כה (תעודת עניות לקונמבול).

7. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא מובן לי ההחמצות של פאטו...מהמשחק הראשון הוא פשוט לא מפוקס ומחמיץ יותר מדי...מוזר איך הנבחרת שתמיד היו לה החלוצים הטובים בעולם מסתפקת בפאטו וניימאר, האחד שחקן נחמד והשני עוד לא עשה כלום בכדורגל וכבר רוצים לשלם עליו 900 מיליארד יורו

8. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

סטיבי, ברזיל ניצחה את אקואדור, את הכבוד של ניצחון על הילדים מקוסטה ריקה תשאיר לארגנטינה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx עידן, לדעתי גם ההגנה של פאראגוואי לא הייתה טובה בטורניר הזה, כולל הערב שברזיל רקדה עליהם והגיעה ללא מעט מצבים.

------------------

ההרחקה של בוסז'ור באה לי טוב, מקווה שצ'ילה תנצח, שקרמונה יוכיח את עצמו ושבורגי ישתכנע מוידאל בשמאל היום.

9. StevieG Member

צודק. אבל אני חושב שאקוואדור היתה הנבחרת הדרום אמריקאית הכי חלשה בטורניר הזה.

10. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

גם אני חושב כך.

צ'ילה מנסה לשחק את המשחק שלה, אבל ונצואלה לא באה להסתכל ויחד עם הדשא מצליחה לשבש במידה רבה את משחק הנעת הכדור של האדומים. מבחינתי המשחק מתחיל כשהקוסם יכנס, עד אז זה פור פליי http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. riquelme1 Member

הייתה לי הרגשה להפתעה במשחק הזה, ונצואלה די הרשימה אותי, וההתקדמות שלה היא מרהיבה בשנים האחרונות.

צ'ילה נבחרת שאני די מחבב, והיא משחקת לדעתי את הכדורגל הטוב ביותר בקופה עד עכשיו, אבל אני עם רונדון וונצואלה.

דרך אגב, איפה איפה רונדון?

12. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

"היה לנו תחת"

טטה מרטינו מאמנה של פאראגוואי בתגובה כנה לאחר הניצחון על ברזיל. "ברזיל הייתה צריכה לנצח לפני ההארכה...לא שיחקנו כמו שתכננו...הייתה הרבה הקרבה ויכולת גדולה של השוער."

------------------

משחק טקטי מצוין של ונצואלה במחצית הראשונה, לא נותנים לצ'ילה להתחיל את הנעת הכדור ומשבשים את המשחק של הרוחה בלחץ גבוה יחסית. ואלדיביה בורגי, ואלדיביה...

13. Diablito Member

עוד מישהו שם לב שבכל התקצירים שערוץ הספורט עורך, בכל מצב, הם מדביקים הקלטה של הקהל צועק גול?

זה מצחיק אותי בכל פעם שזה מושמע מחדש :aaarofl:

14. אסף ראסינג Member

איך אומרים? צרת רבים, חצי נחמה

15. סטפן שאלוי Member

מדהים, אבל לא מפתיע.

האם אפשר לעשות הכללה ולהגיד שהכדורגל הדרום-אמריקאי נמצא בנסיגה? שמסי הוא היוצא מן הכלל שמעיד על הכלל?