נבחרת הולנד- תם עידן ואן באסטן עם עוד אכזבה

הנושא בפורום 'פורום יורו 2008' פורסם ע"י הרצליה עד המוות, ‏29/5/08.

1. Raulito Madridista

אני דווקא לא התרשמתי כל-כך מריאן באבל. כמובן שזה עצוב ולא נעים ששחקן נפצע רגע לפני היורו, אבל אני לא בטוח שאם הולנד הייתה בונה עליו כשחקן הרכב ראשון, היא הייתה מרוויחה יותר מדיי. כעת, ההולנדים צריכים לקוות שרובין ואן פרסי ישכיח את סיום העונה החלש שלו בארסנל, אבל קודם כל הוא צריך להפסיק להיפצע. אם אתם שואלים אותי, גם מקאוט לא תבוא הישועה. מה שכן, מזדמן כרגע מערך של 4-4-2 מאולתר מאוד של הנבחרת, כאשר רובן לצידו של רוד בחוד. ברור לכולם שהמערך הזה נבנה כדי לא לוותר על ואן דר והארט או סניידר. רובן יותר אפקטיבי בקו, המערך הזה לא מספיק טוב. זה מזכיר לי את הניסיון של אריקסון במונדיאל שעבר לשחק גם עם לאמפרד וגם עם ג'רראד ולכן הוא הפקיר חלוץ ועלה במערך של 4-5-1, שכמובן לא סיפק את הסחורה.
    בקשר לבולארוז, לא הבנתי מעולם איך השחקן הזה הגיע לצ'לסי. בלם בינוני מאוד ושחקן מלוכלך - אגרסיבי יתר על המידה. בנוסף, הוא גם שחקן טיפש. אני זוכר את המרפק שלו לפניו של פיגו במונדיאל הקודם, מתחת לאף של השופט. השנה בסביליה אומנם הוא היה פצוע הרבה זמן, אבל גם כאשר היה כשיר הוא לא היה עדיפות ראשונה לעמדת הבלם, לא פעם חימנז השתמש בשחקנים אחרים. בולארוז מגיע לאליפות אירופה אחרי ששה משחקים בלבד במדי סביליה במסגרת הליגה, גם כמחליף עדיף לא להשתמש בו.

2. Football God Member

הרשה לי לחלוק עליך .אפשר לומר עליו הרבה דברים,אבל בשליטה בכדור הוא לא ניחן.קויט שחקן שאני מאוד מעריך,והוא בשבילי שחקן הרכב בהולנד.
    הוא נותן מעצמו 100% כל משחק,מתאבד על כל כדור,פורץ ומבשל מצויין.גולר הוא לא,אבל את הגול שלו הוא יעשה.

3. -RAUL Member

איך לעזאזל לא שמת את סניידר בשחקני מפתח ? אולי השחקן הכי טוב של הולנד כיום
    פשוט אגדה מהלכת וחכו ותראו את זה ביורו.

4. לירן מנהל כללי מנהל כללי

בשביל להיות "אגדה" יש לו עוד הרבה לעבוד ולהוכיח, הלוואי ונוכל, בתור אוהדי האורנג', להסתכל על סניידר בעתיד בתור "אגדה", חובת ההוכחה היא עליו, להיות חלק חשוב מקבוצת כדורגל זה יפה ונחמד, להוביל נבחרת לתואר נחשק זה עולם אחר.

5. ‏eM pi tomer T'E Member

football god
    היני סימנתי את זה שקאויט הוא שחקן עם שליטה בכדור וזה מראה שזה אחד הדברים הבולטים אצלו,
    ולדעתי דעה זו אצלי לא תשתנה, ובכן נחכה ליורו זה יהיה דבר מאתגר לראות זאת.

היורו יהיה לוהט בטירופ!!!

נערך לאחרונה ב: ‏1/6/08
  6. -RAUL Member

אחי זה ברור שלא באמת התכוונתי לאגדה, הקטע הוא שהוא שם פה שחקנים כמו הונטלאר וואן דר וארט שתסלח לי באמת אבל גם הם לא ממש עשו משהו בקריירה שלהם עדיין לעומת סניידר שדי הוכיח את עצמו השנה בריאל מדריד והוא שחקן סופר סופר מרכזי בקישור אצלנו.
    אז כן אגדה הוא עוד לא, אבל שחקן מפתח בהולנד בהחלט כן.
    עזוב, ניתן לו לדבר ברגליים ביורו ונראה.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ואן דר סאר מקבל פרחים, הופעה אחרונה שלו על אדמת הולנד, אגדה, עצוב, תודה על הכל.

ההרכב שפתח נגד דנמרק למעשה ממשיך, ואן דר וארט וסניידר פותחים ביחד, אנגלאר ודי זייו באמצע, רובן וואן ניסטלרוי בהתקפה. הייטינחה, אוייר, מאת'יסן וג'יו בהגנה

8. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק טוב של הכתומים, היריבה כמובן רחוקה מלהיות ראויה אבל זה מה יש, 2-0 משערים של רובן וסניידר מבעיה חופשית, ואן דר וארט וסניידר מסתדרים טוב ביחד, זה נראה לי עונה על השאלה "האם הם יכולים לשחק או ביחד" או לפחות לתת להם את הצ'אנס, הבעיה שאם זה יקרה זה יבוא על חשבונו של ואן פרסי אם יהיה כשיר ושואן פרסי כשיר אני רוצה אותו על המגרש, בתחילת המחצית השנייה הולנד פתחה נהדר, אלו היו דקות טובות של כדורגל סוחף והתקפי, פעם ראשונה של האורנג' מאז המחצית הראשונה נגד צ'כיה ביורו 2004, אבל שוב, היריבה באה היום בעיקר לעשות בונקר שזה לא מובן לי.. אז אין מה לייחס לכך חשיבות גדולה. ואן דר סאר נגע בכדור פעם ראשונה דקה 43.. לא רציני.

9. 14Alonso14 Member

אני לא קראתי לקוויט אידיוט, ולמען האמת, תנו לי לתקן משהו- אני לא חושב שהוא שחקן גרוע, אבל בעיני, הוא רחוק מרמה של נבחרת ברמה של הולנד, מאחר ובניגוד להאנטלר וואן ניסטלרוי, אי אפשר לסמוך עליו לתת את הגולים שלו. בעיני קוויט שחקן בינוני מאוד, וללא ספק לא צריך להיות הבחירה הראשונה של הולנד.

10. King Kenny Member

אפשר לחשוב מה זאת השליטה הזאת שלו בכדור, לוקח כדור ורץ ראש בקיר בלי שום טכניקה פשוט רץ בדוך.
    בשביל חלוץ הוא עושה יותר מדי הגנה ולכן הוא הרבה פעמים לא שם בשביל להבקיע.
    הוא מאבד יותר מדי כדורים עם החוסר טכניקה.

הדבר היחידי שבו הוא טוב זה לרוץ הרבה ומהר, מעבר לזה אין משהו מיוחד.

11. ‏eM pi tomer T'E Member

יש, יש לו שליטה בכדור אני מקווה שנראה את קאויט טוב בויורו. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/icon_thumright.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏2/6/08
  12. milanezi22 Member

תקציר המשחק למי שפספס:

http://www.filetaker.com/1.php?link_id=1567

http://www.filetaker.com/1.php?link_id=1569

בכל לינק יש 4 לינקים להורדה...ZSHARE לא רע, למי שלא אוהב ראפידשר.

הולנד נראת לא רע. כמה כואב יהיה לראות את הונטלאר מתייבש על הספסל. חסר יהיה לRVN לפשל בטורניר הזה, אין הזדמנויות לתקן-היריבות חזקות מדיי.
    אין לנו מה להפסיד בטורניר הזה, וגם לואן באסטן לא. אני רק מקווה שלא יעשה משחקי אגו ויגרום לשחקנים שמגיע להם לשחק לשבת על הספסל.
    משחק המפתח הוא מול איטליה, חייבים להפתיע את האזורי כי מול צרפת יהיה יותר קשה לנצח לדעתי. הם נבחרת הרבה יותר עמוקה וטכנית מאיטליה.
    אסור גם לזלזל ברומנים שעשו לנו חיים קשים בשלב הבתים, אם לא נוציא שם נקודות אפשר לארוז את הקרקס של מארקו.

13. xavi6 Member

את קאוט ראיתי לראשונה במונדיאל, כשראיתי אותו אמרתי לזה שישב לידי בפיצריה "מי זה היצור הלבנבן הזה, ולמה הוא על המגרש במקום ואן ניסטלרוי?" אחרי מחצית של צפיייה הבנתי. וגם כשהוא עבר לליברפול הבנתי. הבחור אולי לא גולר מטורף, אבל הוא יודע לשים כדור ברשת. הוא לא השף הצרפתי, אבל הוא בהחלט יודע לתת כדור לשער קל. וזה קאוט, הוא יעיל, הוא יודע, מבין כל השחקנים בעולם אם אני אצטרך לבחור שחקן שיעשה את החישוב בין למסור ללבעוט-אני אבחר בקאוט. אם אני אצטרך לבשחור שחקן שבדקה ה-94 יהיה לי מול 4 שחקנים ויצטרף להוציא משהו מועיל-זה יהיה קאוט. הוא תמיד יוציא את המקסימום מהמצב שבו הוא נתון, קשה להוציא ממנו כדור וכשמוציאים ממנו כדור-הוא ירוץ ויחזיר אותו. הוא לא בלרינה ולא פרימדונה כמו שאר הכוכבים שיסתובבו לנו ביורו, ולדעתי בהחלט יש לו מקום ב4-4-2 הקלאסי של הולנד.

14. -RAUL Member

על פי התקציר נראה משחק מצוין של האורנג' רק שהיריבה לא נראת כל כך רצינית..
    בכל מקרה 2 גולים יפים של רובן וסניידר ועוד הרבה מצבים להגדיל את התוצאה.
    דרך אגב, זה היה נראה שההגנה מתקשה אפילו נגד ההתקפה האנמית של וולס. מפחיד:{

15. הרצליה עד המוות מנהל ראשי מנהל ראשי

אהבתי. רק כמובן הכוונה היא ל4-3-3 הקלאסי. אולי נראה 4-4-2 ביורו, אבל זה בטח לא הקלאסי של הולנד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx .

והנה הדעה שלי בים הזה : ראיתי את קויט באוטרכט, בפיינורד ובעונה הראשונה בליברפול (מודה, אחרי העונה הזאת היה לי יותר קשה לעקוב מפאת ענייני צבא) ואני מאוד מאוד אוהב את השחקן הזה. צ'אבי אמר פה למעשה במשפט אחד את קויט כולו "הוא תמיד יוציא את המקסימום מהמצב", ואני מוסיף: וכשהוא יאבד כדור הוא יהרוג את אמא שלו גם כדי להשיג אותו.

קוייט הוא שחקן עם מוסר העבודה אולי הגבוה ביותר בנבחרת. האם הוא כישרוני יותר מבאבל ? הצייד? סניידר? ואן דר וארט ? אני חושב שאף אחד לא יופתע אם אני אגיד לא. אבל כמובן האקס פקטור הוא העבודה הגדולה שהוא נותן. נייד ורץ 90 דקות עם לחץ עצום על היריבה. לפעמים הלחץ על ההגנה של היריבה יכול להביא לך המון הזדמנויות, קוייט הוא אולי לוחץ המגינים הטוב ביותר שקיים בהולנד ולא בגלל שהוא כל כך גדול, אלה בגלל שהוא סוס עבודה ברמות שאי אפשר להבין בכלל. קוייט מכלום יכול לייצור לנבחרת מצב. זה תמיד יהיה היתרון שלו על פני הצייד וואן ניסטלרוי למשל, שחייבים שיצרו בשבילהם את המצב.

וכן, אני לא פוסל את כל המשתמשים חלילה שאמרו שהייתה לו עונה רעה בליברפול. יכול להיות ואפילו אם כן, עדיין מדובר בשחקן לא רע כמו שמנסים לעשות אותו, שיש לו מקום בנבחרת וללא ספק הייתי אומר שהוא במשחקים מסויימים יכול להיות האקס פקטור של הנבחרת.

מקווה להיות צודק גם.