נבחרת הולנד: ואן ניסטלרוי ורובן הספיקו רק עד החצי

הנושא בפורום 'פורום יורו 2004' פורסם ע"י לירן, ‏28/5/04.

1. milanezi22 Member

יאללא הולנד!!!!!!!!!!!! לשלטון!
    אחרי שהמזל שיחק לנו בגדול ועלינו לרבע גמר בגלל טובה גדולה מהצ'כים, וקצת הרבה מאלוהים ניצבת בפנינו אחת הניבחרות הטקטיות ביותר באליפות.
    שבדיה ניבחרת מצויינת עם הרבה כישרון וסגנון משחק.ההולנדים מכירים טוב את איברהימוביץ החלוץ של שבדיה המשחק באייקס,כך שהבלמים יוכלו להסתדר איתו.
    לגבי המערך ההולנדי נגד לטביה ואן דר מיידה היה מצויין באגף ימין ורובן המצויין באגף שמאל כאשר ואן ניסטלרוי בחוד.קשה יהיה לעצור את ההולנדים המעופפים כאשר הביטחון חזר והמאמן המטומטם של הולנד למד קצת מטעויות ונתן לרובן לשחק 90 דקות, והבחור כמובן לא איחזב ובישל גול למאקאי דקה 78.
    למרות שלטביה לא ניבחרת ברמה אירופאית ראינו שנגד הולנד לא עבדו לה הדברים שעבדו נגד צכיה וגרמניה. זה מלמד על ניבחרת הולנד שטובה יותר מהגרמנים וגם מהצ'כים לדעתי.
    כאב לי ליראות במשחק נגד צ'כיה את הטעיות של אדבוקט ושל פיליפ קוקו הגרוע שהורס להולנדים את המשחק ומחזיר את הצ'כים למשחק.
    נקווה שבאליפות הזאת הולנד תחזור לימי ואן באסטן חוליט ראייקארד ותחזיר את הכבוד האבוד!!
    יאללא תנו לשבדים האפסים האלה בראש הם לא ברמה של הולנדים שמשחקים במועדונים הבחירים של אירופה.לא נישאר הרבה 3 משחקים לשחק ולהתרכז ואליפות אירופה כתומה!!!!!!!!!!

:aaa025: :aaa025: :aaa021: :aaarse:

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נו... סוף סוף נבחרת האורנג' שוברת את מחסום הפנדלים.
    כל מי שבעט כבש, פרט לקוקו, והשבדים החמיצו פעמיים... איברהימוביץ' החטיא סטייל בקהאם, ואת הקפטן של שבדיה (לא זוכר שם...) עצר השוער ואן דר סאר, שכעס על עצמו לאחר הפנדל של ליונברג שפגע במשקוף והיה יכול לצאת אם לא היה פוגע בגב שלו.
    סך הכל היה משחק לא רע, ללא שערים, אבל הפנדלים היה החלק הטוב של המשחק.
    פרנק דה בור נפצע במהלך המשחק ויש חשש שהוא לא יוכל להמשיך לשחק במהלך הטורניר.

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

סיכום הטורניר של הולנד שלי:

הולנד הראתה לי למשך 45 דקות בכל היורו הזה את הכדורגל המושלם שלה אחרי שנים שלא ראיתי את זה ממנה, זה היה נגד צ'כיה שהספיק ל-2-0 תוך כדי משחק שאני ממש הייתי באקסטזה מלראות את הולנד ככה. אחרי בכל שאר המשחקים (אני לא מחשיב את המשחק נגד לטביה כמדד) הולנד לא הצליחה לשחזר את היכולות שיש לה ולמעשה עפה די בצדק למרות שאם היה צדק פורטוגל הייתה כבר בחוץ כי גם לה לא ממש מגיע להיות בגמר.
    התאכזבתי מההדחה, אבל "זכיתי" להרגיש סוף סוף איך זה לעוף ממשחק נטו ולא בגלל פנדלים ואני חייב לציין שזה הרבה הרבה הרבה פחות כואב. כנראה בגלל זה לא לקחתי את קשה כמו שחשבתי שאני יקח למרות שזה ברור שאכזבה גדולה הייתה, הייתי רגיל לעוף בפנדלים ולכן כנראה הפסד שכזה לא כואב לי כמו בדרך כלל.

הדיעות שלי על השחקנים:

ואן דר סאר יוצא מן הכלל, שוער ענק, בן אדם גדול. אני מאוד מאוד מאוד מרוצה ממנו וכבר לפני הטורניר אחרי ההפבד לאירלנד אמרתי שואן דר סאר הוא המנייה הבטוחה שלי אני מצדי לראות אותו עומד בשער עוד איזה 6 שנים. סתאם היה מצויין, אחד הבלמים הטובים של האליפות היה סלע בהגנה וללא ספק עשה את שלו וגם באומה שהיה לידו היה בהחלט מספק. ואן ברונקהורסט היה סביר, הייטינחה היה טוב ומראה שיש עתיד בעמדה הזאת ורייזיחר היה 50-50. בקישור קוקו היה חלש לטעמי וצריך לסיים את דרכו בנבחרת. דווידס... אוי דווידס, היה מצויין לדעתי פשוט אני עדיין בדיעה שהוא ללא ספק אחד הטובים בעמדתו בעולם אם לא הטוב ביותר. בחלק ההגנתי הוא פשוט מושלם ושוא נדבק למישהו הוא יצא עם הכדור ולא יעזור כלום, בחלק ההתקפי הוא היה קצת פחות טוב הוא עדיין הראה שליטה נהדרת וקשה להוציא ממנו כדור אבל המסירות שלו לא תמיד מדוייקות. סיידורף הפתיע אותי לטובה, הוא עשה עבודה לא כל כך בולטת כמו דווידס אבל היה פעיל, נלחם, לא תמיד מדוייק אבל אני מרוצה ממנו והייתי רוצה לראות אותו מאיים יותר על השער כי פשוט יש לו את זה והוא לא בועט מספיק. ואן דר מיידה איכזב אותי, אני לא ירחיב עליו במילים הוא פשוט היה לא טוב. מואן דר וארט אני כבר לא מאוכזב כי אני מתחיל לחשוב שהוא פשוט לא יהיה מספיק טוב כמו שכולם חושבים ולציין אותו ואת ברגקאמפ באותו משפט זה פשוט צחוק. רובן הוא הדבר האמיתי ולא ואן דר וארט, רובן הראה שהוא הולך להיות אחד הדברים הטובים והחזקים בעולם בשנים הקרובות. דריבל כמעט מושלם, מהירות מצויינת, בעיטה טובה והרבה חוכמה, שחקן אדיר. אוברמארס לא שיחק מספיק לטעמי והיה צריך לשחק יותר במקומו של ואן דר מיידה ומתי שהוא עשה את זה (נגד פורטוגל) הוא היה טוב. וואן ניסטלרוי באמת השביע את רצוני, אני מאוד לא אוהב אותו במנצ'סטר אבל אני לא יכול להתכחש לעובדה שאני מרוצה ממה שראיתי ממנו והעובדה שהוא דחק את קלייברט כמעט ליציע כואבת לי אבל נכונה.

בגדול- הולנד הייתה יכולה וצריכה ללכת הפעם עד הסוף אבל לא שיחקה טוב מספיק ועפה בצדק, אני מחכה כבר למונדיאל 2006.

4. תונל Member

ביורו הזה היו 4 נבחרות עם הסגל הכי טוב ועם המאמנים הכי גרועים: איטליה, צרפת, ספרד והולנד כשגם אנגליה באיזור. הנבחרת שהגיעה הכי רחוק היא הולנד למרות שלה היה אולי את המאמן הגרוע ביותר ואת זה היא באמת עשתה בזכות שחקנים ברמה אישית גבוהה. בחצי הגמר היא הייתה הנבחרת הכי מוכשרת לפחות בקישור ומעלה והיה לה צ'אנס אמיתי לקחת את הגביע. לשחקנים עצמם אין לי טענות וגם אלה שלא היו טובים (ואן דר מיידה, קוקו), זה היה תפקיד המאמן להוציא אותם. לדעתי היה להם סגל מצוין ל 4-4-2 שהיה נראה ככה: ואן דר סאר. הייטינחה-בומה-סתאם-ואן ברונקהורסט. אוברמארס-סיידורף-דוידס-רובן. ואן ניסטלרוי-מקאיי.
    הכי מסכן:קלייברט. הכי לא שותפו מספיק:מקאיי ואוברמארס. הכי גרוע: ואן דר מיידה.
    מילים טובות במיוחד מגיעות לואן דר סאר,דוידס, ו-ואן ניסטלרוי.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיק אדבוקוט התפטר מאימון הולנד

אז קודם נודה לאל שלא נאלץ לסבול את הדיק(במובן המילוני של המילה) יותר.
    הוא אחת מהסיבות לזה שהולנד לא הגיעה רחוק יותר מחצי הגמר, ושלפרקים באליפות הולנד שיחקה רע(במיוחד במשחק מול שבדיה ברבע גמר).

ועכשיו, איזה שינוים לדעתכם צריכים לעשות בנבחרת הולנד?

זה בכל מקרה, הדעה שלי:
    סיכום הטורניר מהזווית שלי -
    הולנד שיחקה בבית הכי קשה בטורניר.
    בבית אחד עם צ'כיה שהייתה הקבוצה הטובה ביותר בטורניר לטעמי, ורק החמצות מדהימות של קולר ובארוש, וטעות בשמירה בהגנה, מנעו ממנה את העליה לגמר.
    עם גרמניה, הפינאלסטית של המונדיאל.
    ועם לטביה, שלמרות שלא הציגה כדורגל גדול, עשתה בעיות גם לגרמניה וגם לצ'כיה.

מול צ'כיה הולנד הייתה מעולה, ב30 דקות הראשונות הולנדת שטפה את המגרש עם כדורגל יוצא מן הכלל.
    2-0 להולנד, הכל נראה גמור, ואז טעות של קוקו מחזירה את צ'כיה למשחק.
    במחצית השנייה, אדבוקט, מאמנה לשעבר של הולנד( כמה כיף לומר את זה, לשעבר) מוציא את רובן, והולך על ההגנה.
    הגיע זמנה של צ'כיה לשטוף את המגרש.
    צ'כיה הופכת את הקערה עם שער פנטסטי של בארוש, והרבע שעה האחרונה שהולנד תוקפת לא מביאה כלום.
    משחק ענק.
    רק החילוף מטומטם שבו אדבוקט הוציא את רובן והלך על הגנה החזיר את צ'כיה למשחק.
    אותו משחק מול צ'כיה היה הטוב ביותר בטורניר.

במשחק מול גרמניה הולנד לא נפלה מגרמניה.
    גרמניה הייתה יותר יעילה, אבל ממש לא הציגה כדורגל גדול, ולמעט המצבים הניחים לא בעטה בכלל לשער של הולנד.
    במחצית השנייה הולנד הייתה יותר טובה, ואז היא גם כבשה.

מול לטביה הולנד הייתה מעולה ודרסה את הלטבים שעמדו עד לאותו משחק בכבוד בטורניר.

ברבע הגמר הולנד פגשה את שבדיה, הנבחרת שרבים טענו שהיא הנבחרת הטובה בטורניר.
    משחק חלש, נכון, אבל הייתי מוכן לקבל זאת רק בשביל הרגע שסוף סוף אני אראה את הולנד מנצחת משחק בפנדלים במשחק חשוב.

בחצי הגמר, היה בהחלט משחק טוב בין פורטוגל להולנד.
    נכון שהפורטוגלים היו יותר טובים, אבל היה משחק שקול מאוד, שהיה יכול גם להיגמר בשיווין.

בסך הכל, שניים מהמשחקים היותר טובים בטורניר היו משחקים של הולנד (הולנד מול צ'כיה, הולנד מול פורטוגל), ושניהם היו בגלל שהולנד, בניגוד לנבחרות אחרות(שיעול איטליה שיעול) לא סוגרת את המשחק ומשחקות התקפי.
    עם כל הנבחרות היו משחקות כמו הולנד, היינו רואים הרבה יותר משחקים ברמה גבוהה...

השינוי המתבקש -
    אחרי שנפטרנו מאדבוקט החלש (תודה לאל),נצטרך להיפטר מעוד כמה שחקנים:
    קוקו ורייזחר חייבים לפרוש, כמה אפשר לסבול משני העגלות האלה?
    צריכים לבנות את הנבחרת על הצעירים.
    וכן, זה אומר שנצטרך להיפרד מהאיש והאגדה, מארק אוברמארס.
    אני מאוד מקווה שקוקו, רייזחר, דה בור(עוד אגדה שהגיע סופה), זנדן, ובוסוולט לא יהיו בתוכניות העתיד של הולנד.
    הנבחרת הבאה חייבת להתבסס על רפאל ואן דאר ואארט, רובן, מקאי, רוד ואן ניסטלרוי וארחן רובן.
    בתקווה שסתאם וואן דאר סאאר עוד יהיו בכושר טוב.