מכבי תל אביב 2020/21 - מחזיקת הגביע וסגנית האלופה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raumdeuter, ‏29/8/20.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. WellNeverDie Member

ואתה אומר את זה בתור מה? סרבי?
    איזה שטויות

2. Roma מנהלים

אף אחד מה לא סובל מפוסט טראומה ופגיעות נפשיות אחרות.
    בחיי איזה גיבוב שטויות.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

4. Raulito Madridista

- אלכסנדר פשיץ' חתם בקבוצה בטורקיה והתראיין אתמול באריכות לספורט5, בטח שמתם לב שהוא טען שחלה בקורונה אחרת היה חוזר לארץ לשלהי העונה. בכל מקרה אני שם בצד את דבריו אלא מקצועי בלבד - חלוץ מאוד-מאוד איכותי גם בלי להיות סילון או דריבליסט. יש לו 11 שערים ב-2100 דקות, לדעתי על אף הקשיים שחווה כמו קורונה, מאמן מוזר כמו דוניס (דווקא שיבח אותו) וליגה זרה - היה יכול וצריך לתת יותר.

- דור פרץ לא נחוש לצאת לאירופה כפי שאני רואה, הצעות מספרד-אנגליה-איטליה-גרמניה הוא לא יקבל ולדעתי חלק מהקושי הוא שמכבי עשתה רק עונה אחת טובה באירופה בשנים האחרונות. בכל שנה מכבי מצליחה לשמור על שחקני המפתח שלה, לא אתפלא אם גם יונתן כהן יישאר. על פרץ כן הייתי נלחם.

- ריאיון מעניין של שרן ייני ל'ישראל היום' במוסף:
    "היום חדר ההלבשה של מכבי ת"א לא פוחד ממה אומרים עליו. לשחקני מכבי ת"א אין צורך בעיתונאים. יכול להיות ששחקנים בקבוצות קטנות יותר צריכים קשר עם התקשורת, כי זו אולי דרך מבחינתם להתקדם אם יכתבו עליהם טוב, אבל כשאני במכבי, גם אם יכתבו עלי טוב, זה לא יכניס אותי לפורטו או לוויטסה ארנהיים".
    "אני לא אוהב להאשים מאמנים. לדוניס היה סגנון משחק מאוד התקפי, תקרא לזה הרפתקני, ואנחנו כשחקנים אוהבים להיות חזקים ושיהיה קשה נגדנו. נתנו בתחילת העונה מלא מתנות ליריבות.
    "אני תמיד אני שומע ביקורת מכל מקום על סגנון המשחק שלנו, אצל כל מאמן. פאקו, יוקאנוביץ', איביץ'. אז נכון שהיו לנו בעבר משחקי ראווה יוצאי דופן, אבל היו גם הרבה משחקים שהלך קשה. פעם אבי כהן ז"ל אמר שלהיות מכביסט זה לשאוף להיות הכי יפה והכי מוצלח. אני מבקש ממנו סליחה, מכבי ת"א אולי לא הכי יפה, אבל יעילה ותכליתית, עם שחקנים גברים שמחפשים לנצח בכל מחיר בגבולות הספורטיביים". מכביזם זה לפתוח לא טוב את העונה, אבל לסיים עם שלושה תארים (גביע המדינה, גביע הטוטו ואלוף האלופים; א"פ), ולהיות בין 32 האחרונות באירופה. אנחנו היחידים בהיסטוריה פה שהגיעו פעמיים ל־32 האחרונות, ואם היינו משיגים אליפות - וזה לא היה רחוק - זו היתה עונה שהיינו משחזרים אולי בעוד 100 שנה. בתקשורת יכולים לא לאהוב את סגנון המשחק שלנו ולהגיד שאנחנו לא מעניינים, אבל כל הקבוצות רצו למות כששיחקו מולנו".
    "כשאני מסתכל על ערן זהבי אני אומר על עצמי שאני לא ווינר בהשוואה אליו. הוא ייתקל במכשול או בקושי, ויפרק אותו. אם הייתי חיי כמוהו (התכוון שהוא רובוט) לא הייתי בן אדם מאושר".

5. alexshw Member

6. Telkiyski Member

רגע מה עם פורטו?

7. קשר שמאלי Member

פרץ כמו כל שחקני הבית שלהם מכור לליקוקים בוואלה ובספורט 5. הוא לא יעזוב. שחקני הבית שלהם חיים בבועה, הם לא מעוניינים להתחרות בכדורגל האמיתי

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  8. Telkiyski Member

אבל מה עם ה"מכביזם"?
    מה, זה מסתכם רק בלהשחיל לק"ש 1-0 דקה 95 מפנדל שלא היה?

9. alexshw Member

"פרץ, כמובן, הוא אחד השחקנים הישראליים המחוזרים ביותר בקיץ הנוכחי. קשר מכבי ת"א מחזיק בהצעות מקבוצות ממספר מדינות ביניהן רוסיה, אוקראינה, גרמניה, איטליה וספרד, אבל חלקן לא מתאימות לו ברמה הכלכלית וחלקן פחות מושכות אותו מקצועית"

אין סיכוי שזו לא פרופגנדה

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Telkiyski Member

חח "פחות מושכות אותו מקצועית".
    תומר לוי שכח את אנגליה שם.
    לסטר בטוח חמה עליו.

alexshw ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. קשר שמאלי Member

לתומר לוי אני לא מאמין, לא חושב שיש לאהבל הזה מידע. טוכמן אמין בכל מה שקשור למכבי ת''א, והוא מפרסם שיש לפרץ הצעה בסך 850 אלף יורו לעונה מסוצ'י הרוסית. לי אין ספק שפרץ יעדיף להישאר בבועה, הוא לא ישרוד בלי הליקוקים מהטוכמנים

12. Telkiyski Member

למה ככה? הוא ינק "מכביזם".
    הוא תמיד ישאף למצויינות ולניצחון.
    תכונה פשוט אדירה.

13. alexshw Member

טוכמן אכן יותר אמין

14. Raulito Madridista

היתרון של דור פרץ אחרי השחקנים האחרים של מכבי ת"א שהם 'מחוזרים' נניח יונתן כהן ודן גלזר - הוא לא סבל מפציעות, הוא בלט גם באירופה ושיחק בנבחרת. אין לי בעיה להסכים שהשחקנים מעדיפים את מעמד הכוכב בארץ והיציאות לשלוותא אבל אני בטוח שניסו לפתות את פרץ עוד במהלך העונה והוא המתין עם ההחלטה לרגע האחרון ומעבר לכך לא כל שחקן יכול לשרוד את רוסיה, לא כל אחד הוא ביברס נאתכו. לפי מה ששמעתי זה מאוד מסובך מעבר לטמפרטורה. גם אם בתסריט האופטימי אתה משחק ברוסיה ואחרי שנה עושה את המקפצה. אני סתם רוצה להזכיר - ליאור רפאלוב עשה דברים מדהימים בבלגיה ולא הגיע לליגה גדולה למשל [זה לא סותר את עודף השבחים והחנופה מצד התקשורת].

מעניין אותי אם מכבי תצליח להיחלץ מקיץ מאתגר במיוחד כפי שקורה בכל שנה. אשתקד ללא 'פרשת הקטינות' גם מיכה ואצילי היו נשארים ואמאדור היה היחיד שנפרד. הפרידה משכטר וריקן למשל לא קריטית אבל שחקנים אחרים ובדגש על סבוריט שכל דקה שלו בארץ זה בזבוז, אני חושב שהוא היה מוכן לחזור לספרד גם תחת שכר אולי נמוך יותר ויש לו מקום בליגה הראשונה.

15. Telkiyski Member

הקנדי שוב מראה כמה הוא פראייר.
    דוראדו פרז היה נשאר אצלו גם בשביל 300 אלף יורו לעונה. נותן לו על פארש כמעט חצי מיליון כי תומר לוי עושה תעמולה קלאסית.

מעניין כמה יוני יסחט אותו.

טוב זה לא באמת מזיז לו.

נערך לאחרונה ב: ‏12/6/21
מצב נושא:
הנושא נעול.