מילאן 2010/2011 :: סקודטו ראשון זה 7 שנים

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י 亚历山大帕托, ‏4/7/10.

1. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

זאמפריני :
    “I don’t think Milan will pay out for Hamsik, as they don’t have much money. Besides, Naples is 10,000 times better than Milan, both in terms of the cities and the clubs.”

מזכיר את ה25 אלף השערים שבוריילו כבש..

2. Yoavzruya Member

מכל ציטוט חדש של זאמפריני עושה רושם שהוא מינימום מנהל הכספים של מילאן.. ומה הוא מתערב בכלל בקשר להאמסיק? משעמם לו כשלא בוחשים לו בפאסטורה?

3. עודד (אוהד הצלחות) Member

דה לאורנטיס למילאן: "תכינו הצעה על האמשיק*"! כך, לפי הלה סטמפה.

*אומרים האמשיק, ב-ש. שמעתי אותו בעצמו אומר ככה

4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אנדריי רועד עכשיו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/rolleyes.Xxx

5. ג'ורדן לאב אגדה משתמשים של כבוד היכל התהילה

מיכלאנג'לו הנפלא, האדיר, המדהים והחינני נשלח בהשאלה לחטאפה.

מי יתן והוא יחזור חכם, מנוסה וחטוב יותר.

6. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

עדיף היה לשלוח אותו לאיזו קבוצה בסריה B או לנובארה. אבל העיקר שיישחק, הדיבורים סביבו שנרכש מבולוניה בזמנו תמורת סכום גבוה יחסית לילד בגילו היו רבים אבל כנראה שזה עוד מקרה של הרבה מלל על יותר מידי. נקווה מאוד שמקרה פוסאטי יהיה שונה.

7. 亚历山大帕托 Member

מיליון אירו זה לא גבוה.

8. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

אני חושב שזה היה סכום גבוה מזה.

9. Franco מנהל ראשי מנהל ראשי

עם כל הפוזה שהייתה עליו במונדיאליטו ציפיתי שיעשה קצת יותר בקבוצה בוגרת כלשהי בשלב הזה, אבל כנראה שמעבר לפוזה צריך גם לשחק טוב. אולי בספרד הוא יצליח, למרות הספק שלי עברו שנתיים מאז שראיתי אותו משחק.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏29/6/11
  10. ACM!23 Member

אם הבנתי נכון מהתרגום הלוקה של גוגל אז גליאני שלל את האופציה שגאנסו יבוא בינואר

נערך לאחרונה ב: ‏29/6/11
  11. Yotam Member

היי, ברוך הבא!
    יש המון ספקולציות בנוגע לגאנסו, מכיוון שהעסקה עוד לא יצאה לפועל, מילאן מחפשת תחליפים אחרים, הרציני ביותר זה המשיק מנאפולי. אני בכל זאת מאמין במילאן שתרכוש קשר שישלים את חוליית הקישור.
    אלברטאצי נמכר תמורת 2.2 מיליון יורו.

12. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתמול גליאני גם אמר שהאמשיק לא יצטרף לקבוצה, אז אמר. לא צריך לקחת אותו ברצינות ובכל זאת אפשר להגיד כמעט באופן וודאי שאחד מהם יגיע למילאן.

לדעתי לקחנו החלטה טובה עם אלברטאצי, אמנם הוא לא ישחק באיטליה אך בליגה בכירה. אני בטוח שהוא יקבל את ההזדמנויות שלו ויוכיח את עצמו, כי הוא בגיל שכבר אמור להתפתח ולהתבגר.

רשמי: אוגוצ'י אונייבו סיכם את תנאיו בספורטינג ליסבון לשלוש שנים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏30/6/11
  13. ADP משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתם כל כך סקפטיים לגבי כל מילה שגליאני מוציא מהפה. קרה כבר שהוא אמר ששחקן לא יבוא והוא לא בא, אז אני לא מבין את השאננות הזאת כאילו "100 אחוז שאו גאנסו או המאשיק יבואו". מנתחים סיכוי של שחקן לבוא לפי כמה גליאני דחה אותו? קצת הזוי...

בנימה אחרת, יובנטוס, בנפיקה ומילאן מתעניינות בדאנילו, קשר מרכזי צעיר של סאנטוס. מוראד, מה אתה אומר עליו?

14. Muurad Member

לא הולך לעזוב, הנשיא של סנטוס כבר התייחס ואמר שאנחנו נפעיל את הסעיף שיש לנו לקנות את 37.5 האחוזים שיש לקבוצת ההשקעות ברגע שהצעה מאירופה תגיע וככהיהיה לנו 75% ממנו ונשלוט בהעברה שלו בלי להיות תלויים באף אחד ולא נמכור אותו בזמן הקרוב.

ילד טוב, בן 19, גבוה, אתלט מדהים - מהיר, יחסית חזק, לא מפסיק לרוץ.. הוא התחיל כמגן ימני ולמרות שהתקפית היה בסדר ומאוד אגרסיבי ולמרות הגובה שלו ידע לתמוך בהתקפה עם פריצות על האגף כשיש לו דריבל טוב ומפתיע עם הרבה כוח מתפרץ ועוצמה, או בעיטה(יש לו בעיטה חזקה והוא יכול להשתמש ב-2 הרגליים) - בהגנה פשוט אין לו מושג ותמיד עשה חורים והיה אבוד לגמרי ונטל בקבוצות ששיחק.
    בגלל זה הוא עשה הסבה מלאה לעמדת הקשר, והמציא את עצמו כקשר 50\50 שעובד ללא הפסקה בלחץ והסגירה, עושה פריצות קדימה לפעמים ומאיים מרחוק על השער.. הוא יודע למסור אבל הייתי אומר שכקשר זה לא מספיק והוא צריך להשתפר גם טיפה בטכניקה למרות שבהחלט יש לו את האיכויות האלה, אבל הוא עדיין ילד בן 19, ואפילו כמגן בהגנה אולי יכול להיות לו עתיד כי כמו שאמרתי נתונים פיזיים ברוך השם יש בשפע והוא רק צריך לעבוד קשה ולקבל הדרכה נכונה(למרות שאני איבדתי כל תקווה מבחינת העמדה הזאת איתו, הילד דביל).

סה"כ ממש חומר גלם צעיר עם הרבה פוטנציאל שמחכה שיראו לו את הדרך ויבנו אותו כשחקן עם שיפור והתמקצעות בתחומים שונים, ובכלל שיפור ה-all around game שלו.. אפשר להבין למה הוא סוחט מחמאות והתעניינות מהגדולות כשמנסים לחשוב על העתיד שלו עם האימון הנכון ועבודה קשה..יכול להגיע ולתרום מיידית תלוי בקבוצה למרות שעוד פעם לדעתי יש לו דברים שהוא צריך לשפר כדי להיות קשר אמיתי ברמה הזאת לפחות באיטליה, באנגליה הפיזיות והאתלטיות שלו מספיקה כבר עכשיו ולדעתי הליגה הזו יושבת עליו בול.

בנפיקה הכי רציניים כלפיו והוא כבר התייחס אליהם ואמר שהיה שמח לעבור, אבל לא אכפת לו להשאר בסאנטוס כי הקבוצה לא מפסיקה לזכות בתארים והמונדיאל יהיה בברזיל ב-2014 והבמה שהוא מקבל בברזיל אפילו יותר גדולה ממה שיקבל באירופה.. בכל מקרה קשה לי להאמין שאנחנו נמכור אותו, אנשים יערפו לנשיא את הראש אם באמת כל גל העזיבות יקרה, ויש בחירות עוד מעט אם אני לא טועה.

סתם דוגמא, זו הרגל החלשה שלו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏30/6/11
  15. Fratelli d'Italia משתמשים של כבוד היכל התהילה

הסיכויים של אחד מהם לנחות במילאנו לא קשורים לגליאני. גאנסו עוד מינואר הוזכר כמועמד למילאן והתנהלו שיחות רשמיות עם סאנטוס ואלה שאחראים על כרטיס השחקן שלו. לפני חודשיים הוא התחיל ללמוד איטלקית וכרגע מילאן היא האיטלקית היחידה שמעוניינת בו. מהיום הראשון של חלון ההעברות כל העיתונים טענו שהאמשיק הוא הקולפו של מילאן, באתר הרשמי שחל מילאן הכינו עליו סרטון ושחקני הקבוצה מספרים שהם ישמחו לראות אותו לובש אדום שחור.
    ולא אמרתי שהסיכויים שאחד מהם יגיע הוא 100% אלא כמעט באופן וודאי.