מחזור 27 - חוזרים מהפגרה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Rosner, ‏30/3/19.

1. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

מחזור 27

יום שישי, 21:30
    הופנהיים - באייר לברקוזן 1:4 (הסתיים)

יום שבת, 16:30
    בורוסיה דורטמונד - וולפסבורג
    וורדר ברמן - מיינץ 05
    פרייבורג - באיירן מינכן
    פורטונה דיסלדורף - בורוסיה מונשנגלדבך
    נירנברג - אווגסבורג

יום שבת, 19:30
    RB לייפציג - הרטה ברלין

יום ראשון, 16:30
    הנובר 96 - שאלקה 04

יום ראשון, 19:00
    איינטרכט פרנקפורט - שטוטגארט

2. Raulito Madridista

שבוע לפני משחק העונה בין באיירן ודורטמונד והבונדסליגה רותחת. דורטמונד מראה אופי בעוד באיירן שהפגיזה בקלות לפני הפגרה - מועדת.

פאקו אלקסר אגב שבר שיא בונדסליגה ועקף את רומינגהה, הוא השחקן שכבש הכי הרבה שערים מאוחרים בעונה אחת(החל מהדקה ה-80 ומעלה) עם עשרה כאלו העונה. כבש צמד נגד לברקוזן בדקות 85 ו-90 ומאז החל הרצף. העונה בליגה יש לו 16 שערים ב-963 דקות - מטורף. תעשו לבד את המתמטיקה.

הרכש הכי טוב השנה באירופה. אני מאלה שלא הבינו למה דורטמונד משתוללת עליו. זו העונה הגדולה בקריירה וכרגע מגיע לו לפתוח בהרכב ספרד.

3. AS R Member

פאקו ממש לא הרכש הכי טוב השנה באירופה. הוא עדיין סימן שאלה גדול לעונה הבאה. הכושר הגופני שלו והרמה שלו מתחילת העונה ירדה. גם אתמול הגול בבעיטה החופשית היה בזכות המון מזל, והשער השני מול אין הגנה של וולפסבורג זה לא ממש חכמה גדולה.
    מצטער אם אני מגמד אותו, אבל למרות העונה המעולה שלו מבחינת כמות כיבושים אני עדיין לא תופס ממנו מספיק כדי להיות רגוע לגבי החוד של דורטמונד לעונה הבאה.

אני לא יודע מה זה 'דורטמונד מראה אופי' כשכדור חופשי חלש בדקה ה-90 נכנס עם הרבה מזל. זה לא אופי בעיניי, זה מזל לעומת חוסר מזל של באיירן. מול הרטה ברלין לחלוטין היה אפשר לראות אופי, אתמול לא ממש.

נערך לאחרונה ב: ‏31/3/19
    Bayern ו-VAR אוהבים את זה.
  4. VAR Member

זה חדש לך שפוסטים שלו נכתבים מבלי לראות דקת משחק של השחקנים שהוא כותב עליהם?

חלוץ צריך להיות המטרה הראשונה של דורטמונד לקיץ. לפני הזארד ולפני כל דבר אחר. שפאקו יהיה האס מהספסל, זה התפקיד שהוא מילא טוב מאוד בתחילת העונה, אסור לבנות עליו אפילו קמצוץ מעבר לכך.

AS R אוהב/ת את זה.
  5. Raulito Madridista

ברגע שהוא חתם בדורטמונד בקיץ מישהו האמין שאלה יהיו המספרים שלו? הוא היה נראה לי יותר כמו ברירת מחדל. אני בטח לא מזלזל בעובדה שהוא עולה שוב ושוב ושוב מהספסל ומצליח לספק את הסחורה, וגם קצת מזל לא מזיק, וגם קצת ריספקט לא יזיק, גול בכל 60 דקות זה מטורף, ודווקא משום שהוא חלוץ שאין לו איזה דריבל נפלא, מהירות או פיזיות. צמד מול לברקוזן שהיה שווה שתי נקודות - עליו, שערי ניצחון מול אוגסבורג ובאיירן מינכן - עליו, ואפשר להמשיך. סאנצ'ו נראה נהדר, רויס תמיד מרגש והוא מספק מספרים, אבל פאקו גם כן שחקן חשוב באליפות הזו, אם תהיה. על ההערות האישיות כאן הייתי מוותר, אבל לבריאות