לונדון 2012 - טקס הפתיחה

הנושא בפורום 'אולימפיאדת לונדון 2012' פורסם ע"י shlomydavid, ‏27/7/12.

1. Sprewell משתמשים של כבוד היכל התהילה

קלוט את קמילה הפילגש שורה מעליו בשוק טוטאלי

2. AronB Member

ללא ספק טקס מרהיב, אפילו יותר מזה של בייג'ין 2008. מה שיפה הוא שלא נראה לי שהטקס של היום עלה לבריטניה 100 מיליון דולר, כמו בסין לפני 4 שנים. מיסטר בין - הברקה. חוץ מזה, נהנתי מהחלק ששילב שלל שירים של אמנים בריטים עם מופע כוריאוגרפי מרהיב. שאפו ענק לבריטים!

3. שער 7 Member

די חששתי שיהיה ניסיון להתנקש בחברי המשלחת הישראלית כשהם יצעדו, רווח לי שזה עבר בשלום.

4. Roger_Federer Member

גם אני. ובגלל שזה לפי סדר האותיות היה לי חשש שמשלחת האיראנית תיהיה צמודה לישראלית ותתחיל שם איזה מכות או משהו

5. שער 7 Member

תגיד תודה שאירלנד ועיראק קיימות. לפי ה- ABC הם בינינו לבין איראן.
    כך שאם איראן/עיראק היו עושות משהו בכיוון, אירלנד הייתה חוסמת אותנו מלפנים ואיטליה מאחור...

6. Ice Cream חסה

הקטע של הספרות היה כושל (וולדמורט? באמת?), לא אהבתי גם את החלק של הטינייג'רים שהם ניסו להראות, ובכללי אני לא יכול לומר שנמסתי מהטקס, לולא ההברקה עם רון אטקינסון. זה באמת היה גדול גם בקטע עם התזמורת וגם בסרט של מרכבות האש.

הטקס הזה היה גם ארוך וגם לא התמקדו כמעט במשלחות (את ישראל הראו 2 שניות ובקושי הצלחתי לזהות את צוברי, פאר ואדלמן), אבל זה לא אשמתם שצצו כל אך הרבה מדינות ומשלחות. אהבתי את הכניסה של הספורטאים העצמאיים, גם על הרוסים נראו טוב בכניסה וממש התלהבתי מהתלבושות שלהם ומהמשלחת בכללי. רק למה ארה"ב בחרו לנושאת הדגל שלהם סייפת?

השירים של הארקטיק מאנקיז ושל פול מקרטני דווקא היו נחמדות, אבל אחרי כל הספקולציות לתת לשבעה ילדים פשוט להדליק קנים? מי הם הילדים האלה? ומי היו המוניטורים שלהם?

ולגבי הגרמני- לא יודע מה להגיד. מרגע לרגע זה נראה הזוי יותר ויותר...

נ.ב.: אני אמשיך את המורשת של ואולה פאפאחריסטו לאולימפיאדה הזו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx- מאיפה היו שחורים בבריטניה בתקופת המהפכה התעשייתית? לפי הטקס הם נראו כמו הרוב.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏28/7/12
  7. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

רק ליתר דיוק, מדובר בנשיא ההתאחדות של גרמניה ולא בנשיא גרמניה. תמיד חשבתי שהוא אידיוט

8. golding מנהלים

הזכירו את הספינה הראשונה שהגיע לבריטניה מהווסט אינדיס וההגירה הגדולה שהתפתחה לה מאז (קצת אחרי מלחמת העולם השנייה, אם אינני טועה).

9. golding מנהלים

אוקיי, עכשיו שמתי לב שזה לא ממש מה ששאלת!

ממחקר קצרצר, הרי שהשחורים בבריטניה בתקופה הזו הגיעו ממדינות הcommon wealth כאשר חלקם (האפריקאים והקריביאנים) אף הגיעו על תקן 'עבדים'.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/12
  10. skyday20 Member

ההפקה של טקס הפתיחה עלתה 27 מיליון פאונד.. :aaa12:

11. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

כבר שנים שאני לא מסתכל לשטויות האלו. מצטער, אבל טקס הפתיחה זה הדבר האחרון שמעניין אותי. כששומעים כמה כסף בוזבז שם אני בכלל לא מבין מה ההתלהבות. למי שלא יודע, יש בעולם משבר כלכלי קשה...

אגב רחמנות על הספורטאים. אם אני לא טועה הספורטאים עוד היו באיצטדיון הרבה אחרי חצות שעון מקומי. בשביל מה זה טוב?

הדבר היחיד שראיתי היתה ההופעה של רואן אטקינסון. פשוט גדול האיש הזה. חוץ מזה קשה לי להתלהב בפעם המיליון מפול מקארטני...הוא בטח שר את שירי ה'ביטלס' שכבר מאוסים. אז בסדר, מי שנהנה נהנה, אבל גם אתם חייבים להודות ש-27 מיליון אירו זה מוגזם.

נערך לאחרונה ב: ‏28/7/12
  12. golding מנהלים

מוגזם במידה מסויימת, אבל צריך לזכור שזה מנהג של שנים וטקס הפתיחה הפך לחלק בלתי נפרד מהמשחקים האולימפיים. יש אנשים שמתחברים לזה ויש כאלו שפחות - זה טבעי לגמרי.

הטיעון של בזבוז הכסף לא ממש תקף כאן, על אותו משקל אפשר לשים דברים רבים שקשורים להוצאות מיותרות של כסף. גם בכדורגל זה קורה כמובן.

13. Michael Carrick מנהל כללי מנהל כללי

בתור אחד שלא סובל טקסים כאלה, הפעם נהניתי. היה טוב בעיקר על דרך השלילה-לא טרחני, לא נורא קיטשי, לא נמרח, לא בנאלי.

אבל מה שקרה עם הלפיד-בקהאם מביא אותו לאצטדיון, החותר מכניס אותו פנימה, הילדים מדליקים-הזכיר לי קצת את זה:

14. אמיר ע משתמשים של כבוד היכל התהילה

de Middenweg, לראות בשנת 2012 איצטדיון שלם וספורטאים מכל העולם שרים עם מקארטני "היי ג'וד" (טוב, לפחות נה-נה-נה...), בין אם אתה חושב שהביטלס הפכו מאוסים או לא, יש בכך משהו עצום.

החלק המעצבן, כרגיל, היה מצעד המשלחות הלא נגמר. באמת חבל שעוד לא עברנו למשהו הגיוני יותר כמו מצעד של דגלים בלבד עם נציג מכל מדינה, כשכל השאר נכנסים יחד כמו שקורה בטקס הסיום. זה גם מה שהפך את הטקס למסטיק שארך כמעט ארבע שעות. אבל היו באירוע כולו רגעים בלתי נשכחים וזה הופך אותו לחיובי. ואש המשחקים, מדהים.

15. Igi Member

הטקס פתיחה היה פשוט מדהים לדעתי. להראות את התרבות הבריטית הכל כך עשירה ומעניינת, רעיון וביצוע גאוניים. הקטע עם מיסטר בין מבריק!